پانزده کرالا دانش آموزانی که در گیر شد در چین پس از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس باید در نهایت بازگشت به خانه در شب جمعه حدود 11 ساعت پس از دولت موفق مداخله.

ایر آسیا پرواز حامل دانش آموزان از بانکوک فرود در فرودگاه کوچی که در آن پنج سترون آمبولانس و یک تیم از پزشکان انتظار برای حمل و نقل آنها را به کوچی پزشکی کالج جداسازی بخش است. آنها بودند اجازه دسترسی به سالن فرودگاه و دیگر مناطق در معرض عموم است. پس از معاینه پزشکی انجام آن تصمیم گرفته خواهد شد اگر آنها باید جدا شده و یا به خانه فرستاد. حمل و نقل ترتیب انجام شد از طریق airside.

این دانش آموزان رشته در کونمینگ فرودگاه برای سه روز پس از سنگاپور اعلام کرد که آن را نمی خواهد اجازه می دهد حمل و نقل اتباع خارجی از چین برای هم بودن. دانشجویان شد و قرار است برای پرواز به کوچی سه شنبه گذشته اما گرفتار شده بودند در فرودگاه. گرفتاری خود را به نور آمد پس از برخی کانال های خبری صحبت کردیم و به آنها

بعد junior MEA V Muraleedhran مداخله و مقامات اذعان کرد.

هند تا به حال در اوایل این ماه به ارمغان آورد بیش از 600 اتباع هند از ووهان در دو سفر ساخته شده توسط Air هند پرواز. چندین دانش آموزان هندی هنوز در ووهان و دولت گفت آن است که به طور منظم در تماس با آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im