15 کرالا دانش آموزان گیر در چین برای بازگشت به خانه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پانزده کرالا دانش آموزانی که در گیر شد در چین پس از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس باید در نهایت بازگشت به خانه در شب جمعه حدود 11 ساعت پس از دولت موفق مداخله.

ایر آسیا پرواز حامل دانش آموزان از بانکوک فرود در فرودگاه کوچی که در آن پنج سترون آمبولانس و یک تیم از پزشکان انتظار برای حمل و نقل آنها را به کوچی پزشکی کالج جداسازی بخش است. آنها بودند اجازه دسترسی به سالن فرودگاه و دیگر مناطق در معرض عموم است. پس از معاینه پزشکی انجام آن تصمیم گرفته خواهد شد اگر آنها باید جدا شده و یا به خانه فرستاد. حمل و نقل ترتیب انجام شد از طریق airside.

این دانش آموزان رشته در کونمینگ فرودگاه برای سه روز پس از سنگاپور اعلام کرد که آن را نمی خواهد اجازه می دهد حمل و نقل اتباع خارجی از چین برای هم بودن. دانشجویان شد و قرار است برای پرواز به کوچی سه شنبه گذشته اما گرفتار شده بودند در فرودگاه. گرفتاری خود را به نور آمد پس از برخی کانال های خبری صحبت کردیم و به آنها

بعد junior MEA V Muraleedhran مداخله و مقامات اذعان کرد.

هند تا به حال در اوایل این ماه به ارمغان آورد بیش از 600 اتباع هند از ووهان در دو سفر ساخته شده توسط Air هند پرواز. چندین دانش آموزان هندی هنوز در ووهان و دولت گفت آن است که به طور منظم در تماس با آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>