14-سال-است گوا جوانترین Covid-19 قربانی; موارد مثبت افزایش به 4,686

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

گوا ثبت شش و میر به علت Covid-19 در 24 ساعت از جمله این که از یک دختر 14 ساله دختر که قرارداد coronavirus بیماری در حالی که مبارزه با یک موجود ریه عفونت در نظر گرفتن تلفات در کشور به 34 در روز شنبه. ابراز غم و اندوه بیش از افزایش تعداد تلفات احزاب مخالف سرزنش Pramod Spike دولت برای عدم مهار شیوع ویروس.

14 سال است که جوانترین فرد در دولت تا تاریخ تسلیم به Covid-19 بعد از 29 سال که فوت پنج روز پیش.

مرگ گزارش شده در شنبه نیز شامل دو بيمار در پنجاه 65 ساله و دو نفر را در دهه هشتاد با توجه به رسمی بولتن منتشر شده توسط دولت.

با 146 مورد جدید گزارش شده در شنبه گوا ثبت کرده است 4,686 موارد از رمان coronavirus تا کنون که 3,047 اعلام شده به عنوان درمان می شود.

“با مرگ و میر افزایش و 14 سال از دست دادن زندگی خواهد شد @BJP4Goa @GovtofGoa @goacm هنوز پیش بروید تعلیق تمام قوانین و تصویب بودجه & انجام کسب و کار بدون بحث در طول 1 روز مجلس جلسه? است #CovidPandemic & مردمان رنج آخرین اولویت برای دولت است؟”, رهبر مخالفان Digambar Kamat توییتی با اشاره به روز موسمی جلسه گوا مجلس قانون گذاری است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

دیگر رهبر مخالفان Vijai Sardesai گوا جلو, پارتی, بیش از حد آمار در دولت برای مرگ و میر. “این 6 مرگ و میر به عنوان لحظه ای که شامل 14 ساله و حتی 2 نفر از حدود 50 سال سن! همبودی بهانه ای نیز قابل تصرف است! و دولت به نظر می رسد همه در دریا!” او در توئیتر خود نوشت.

گوا نیز دیده مثبت افزایش نرخ در طول چند هفته گذشته که در حال حاضر کمی بالاتر از 4 درصد است اما انتظار می رود برای افزایش بیشتر با تست ظرفیت شکست را به نگه داشتن سرعت با افزایش تقاضا برای تست. تعداد موارد مثبت است ثابت باقی مانده است و در طول هفته گذشته یا بیشتر معلق در هوا یک کمی زیر 200 موارد مثبت در هر روز, اما حدود 7000 سواب در حال انتظار برای آزمایش به آزمایشگاه غرق هستند.

با این حال یک مقام رسمی گفت که بیشتر نمونه های گرفته شده برای نظارت بر اهداف و مقامات از نزدیک تماشا (Covid-19) آمار و ارقام.

“ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات است که ما شاهد است که ما در آزمایشگاه های عامل 24×7. همه هوشیار و آگاه است و ما از نزدیک به تماشای چهره” وزیر بهداشت Nila Mohanan گفت.

“با تعدادی از موارد در ظهور و جدید مهار مناطق آمدن به محل ما در حال بدست گرفتن نمونه های بیشتر برای مقاصد نظارت و پس از آن ما نیز باید Aarogya Setu داده است که در حال حاضر به طور معمول استفاده می شود… مردم شروع به گرفتن اس ام اس ها و تماس های تلفنی از گذشته یک هفته بعد که توصیه می کند که آنها می آیند به جلو برای تست. بنابراین ما در حال تشویق این افراد به جلو آمده و خود را نمونه” Mohanan افزود: زمانی که خواسته به توضیح افزایش تعلیق در آزمایش و مثبت بودن رای دادن.

با وجود اینکه یک دولت کوچک گوا تعداد بیش از دو برابر است که از هیماچال پرادش و قابل مقایسه با Uttarakhand و Chattisgarsh کشورهای بسیار بزرگتر اما مسلما بیشتر روستایی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>