قتل عام در یک anglophone منطقه کامرون چپ تا 22 روستاییان مرده از جمله 14 کودکان سازمان ملل متحد روز جمعه گفت: با یک حزب مخالف سرزنش قتل در ارتش.

مردان مسلح انجام خونریزی در روز جمعه در روستای Ntumbo در شمال غربی منطقه جیمز Nunan محلی رسمی بشردوستانه هماهنگی آژانس OCHA گفته.

“تا 22 تن از جمله یک زن باردار و چند فرزند” Nunan گفت:, و اضافه کرد که 14 کودکان-از جمله نه زیر سن پنج — در میان مردگان است.

یازده نفر از این کودکان دختر بودند گفت: Nunan رئیس OCHA را برای غرب و جنوب غربی مناطق که در خانه به غرب کشور بزرگ انگلیسی زبان اقلیت است.

جدایی طلبان در این مناطق شده است به مبارزه با دولت مرکزی به مدت سه سال.

جنبش برای تولد دوباره کامرون یکی از این کشور در دو حزب اصلی اپوزیسیون احزاب با صدور بیانیه ای گفت: “رژیم دیکتاتوری (و) رئیس عالی امنیتی و دفاعی افغانستان عمدتا مسئول این جنایات است.”

یکی از چهره های کلیدی در جنبش های جدایی طلب وکیل اگبر Mballa در Facebook پست نیز متهم به “دولت دفاع نیروهای” از انجام قتل.

یک ارتش رسمی تماس با خبرگزاری فرانسه در اوایل یکشنبه رد اتهامات به سادگی گفت: “غلط”. دیگر هیچ پاسخ رسمی شد و بلافاصله در دسترس است.

سه سال درگیری بین anglophone نیروهای تلاش برای شکستن دور از فرانسوی زبان کامرون ادعا کرده بیش از 3000 زندگی می کند و مجبور بیش از 700 ، 000 نفر به ترک خانه های خود.

روز جمعه قتل به دنبال انتخابات در فوریه 9 که خدشه دار شد خشونت در مناطق مقصر هر دو در جدایی طلبان و نیروهای امنیتی.

جدایی طلبان مسلح مانع مردم از رای گیری تهدید به اقدامات تلافی جویانه در حالی که دولت سربازان بودند سنگین حضور.

جدایی از ربوده شدن بیش از 100 نفر را به آتش کشیدند و اموال در اجرای انتخابات دیده بان حقوق بشر (HRW) در روز چهارشنبه گفت:.

دولت هنوز اعلام نتایج انتخابات و یا حضور چهره های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im