136-yr-ون گوگ نقاشی به سرقت رفته از موزه بسته به علت Covid-19

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پست امپرسیونیست هلندی ونسان ون گوگ نقاش که 167th سالروز شد بزرگداشت روز گذشته توسط موزه ون گوگ و دیگر علاقه مندان به هنر در سراسر جهان به رنگ مختلف مناظر حاوی گل (بیشتر گل یاس ، irises آفتابگردان), سرو, شود, گل و باغ ها و باغ. برخی از ون گوگ کار منعکس کننده منافع خود را در استفاده از رنگ و Ukiyo-e یک عبارت استفاده می شود برای توصیف یک دانشکده هنر ژاپنی به تصویر می کشد افراد از زندگی روزمره در غالب 17–19 قرن.

نقاش ایجاد شده حدود 2100 اثر هنری از جمله حدود 860 روغن نقاشی که بیشتر آنها در دو سال گذشته از زندگی خود را. این خدمات عبارتند از مناظر هنوز عمری پرتره و سلف پرتره, مشخصه رنگ های جسورانه و رسا سکته مغزی قلم مو. سبک کمک به مبانی هنر مدرن در راه است.

ون گوگ اعتقاد بر این است که اثر رنگ فراتر رفت و توصیفی. “رنگ بیانگر چیزی را در خود دارد,” او گفت:. رنگ زرد به معنای بیشتر به او symbolising عاطفی حقیقت است. این هنرمند شناخته شده است به استفاده از رنگ زرد به عنوان یک نماد برای نور خورشید زندگی و خدا را در کار خود را.

نقاشی به نام Lentetuin یا بهار باغ 1884 نقاشی نشان دادن باغ بهار از خانه کشیش بخش در Neunen به سرقت رفته بود از خواننده لارن موزه در هلند یک شبه موزه گفت: دیروز. موزه بسته شده با توجه به شیوع کروناویروس. نقاشی شده بود در وام از موزه Groninger.

25-توسط-57 سانتی متر (10-توسط-22-inch) روغن بر روی کاغذ نقاشی را نشان می دهد یک فرد ایستاده در یک باغ احاطه شده توسط درختان با یک برج کلیسا در پس زمینه.

خواننده لارن موزه شرق آمستردام گفت: Parsonage باغ در نونن در بهار سال 1884 توسط استاد هلندی گرفته شده بود در ساعات اولیه روز شنبه. در اوایل بعد از ظهر تمام است که می توان از خارج از موزه بزرگ سفید پانل پوشش یک شکست درب در ساختمان نمای شیشه ای.

موزه مدیر کل Evert van Os گفت: این موسسه که خانه ها مجموعه ای از زوج آمریکایی ویلیام و آنا خواننده است “قهر شوکه و غمگین” در سرقت است.

ون گوگ نقاشی, زمانی که آنها به ندرت می آیند تا برای فروش, دریافت میلیون ها نفر در حراج. پلیس در حال تحقیق در مورد سرقت.

“من شوکه شده بود و باور نکردنی اذیت که این اتفاق افتاده است” گفت: خواننده لارن مدیر موزه Jan رودلف د Lorm.

“این زیبا و نقاشی متحرک یکی از بزرگترین هنرمندان به سرقت رفته – حذف از جامعه,” او اضافه شده است. “این بسیار بد برای موزه Groninger آن است که بسیار بد برای خواننده اما این وحشتناک است برای همه ما به خاطر هنر وجود دارد دیده می شود و به اشتراک گذاشته شده توسط ما جامعه را به لذت بردن از الهام گرفتن از و به رسم راحتی از به خصوص در این زمان دشوار است.”

This image released by the Gronninger Museum on Monday March 30, 2020, shows Dutch master Vincent van Gogh's painting titled "The Parsonage Garden at Nuenen in Spring" which was stolen from the Singer Museum in Laren, Netherlands, Monday March 30, 2020. The Dutch museum that is currently closed to prevent the spread of the coronavirus says the was stolen in a smash-and-grab raid overnight. (Groninger Museum via AP Photo)

این تصویر منتشر شده توسط Gronninger موزه در دوشنبه 30 مارس سال 2020 نشان می دهد استاد هلندی ونسان ون گوگ نقاشی با عنوان “Parsonage باغ در نونن در بهار” که به سرقت رفته بود از خواننده موزه در لارن, هلند, دوشنبه مارس 30 سال 2020 است. هلندی موزه که در حال حاضر در بسته برای جلوگیری از گسترش coronavirus می گوید: به سرقت رفته بود در سر و صدا-و-گرفتن حمله شبانه. (موزه Groninger از طریق عکس از آسوشیتدپرس)
(
AP
)

این Parsonage باغ در نونن در بهار باز می گردد به زمانی که هنرمند منتقل شده بود به خانواده اش در یک منطقه روستایی از هلند و رنگ زندگی او را دیدم وجود دارد از جمله معروف خود کار سیب زمینی خواران در بیشتر غم انگیز زنگ زمین به خصوص قهوه ای تیره و نشان داد هیچ نشانه ای از رنگ های زنده است که تشخیص کار بعد از او.

ون گوگ توسعه یافته به مراتب بیشتر رنگارنگ و پر جنب و جوش سبک نقاشی خود را به عنوان سلامت کاهش یافته است قبل از مرگ او در سال 1890.

پلیس در بیانیه ای گفت که دزد یا دزد شکست یک درب شیشه ای برای رسیدن به موزه. که تنظیم کردن زنگ که فرستاده افسران عجله به موزه اما در زمان آنها وجود دارد نقاشی و هر کس آن را به سرقت برده بودند از بین رفته اند.

یک تیم از جمله پزشکی قانونی و هنر سرقت کارشناسان مشغول به تحصیل شد فیلم و پرسش های همسایه است. ون Os گفت: موزه های امنیتی کار می کرد “با توجه به پروتکل” اما او افزود: “بدیهی است که ما می توانیم از این یاد بگیرند.”

دولت هلند در مارس 12 ممنوع جمعیت زیادی در میان آن اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش ویروس منجر به چندین موزه به طور موقت.

قبل از بسته شدن موزه شد میزبانی یک نمایشگاه با عنوان آینه روح با آثار هنرمندان اعم از Jan Toorop به پیت موندریان با همکاری آمستردام Rijksmuseum.

خواننده لارن این مجموعه تمرکز بر مدرنیسم مانند نئو امپرسیونیسم, pointillism, اکسپرسیونیسم و کوبیسم.

این اولین بار نیست مشخصات بالا سرقت از موزه. در سال 2007 سارقان به سرقت هفت کار می کند از آن باغ مجسمه از جمله یک برنز بازیگران متفکر توسط اگوست رودن. معروف مجسمه سازی بازیافت شد چند روز بعد, از دست رفته یک پا.

– با ورودی از AP

دنبال داستان های بیشتر در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>