13 بیشتر BSF پرسنل تست Covid-19 مثبت در تریپورا دولت در شمارش افزایش می یابد به…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سیزده مورد جدید از بیماری کروناویروس (Covid-19) داشت و در مرز با نیروهای امنیتی را (BSF) در اردوگاه در تریپورا را Dhalai در روز سه شنبه با در نظر گرفتن شمارش به 42 در دولت است.

این می آید یک روز پس از 13 نفر از جمله دو کودک از BSF را 138 گردان مستقر در Ambassa در Dhalai منطقه یافت شد Covid-19 مثبت است. تمام موارد ثبت شده از ماه مه 2 از 138 گردان.

“هشدار ! 13 نفر from138th-Bn #BSF Ambassa یافت #COVID19 مثبت امروز از جمله 1 ظروف سرباز یا کارگر. کل #COVID19 موارد مثبت در #تریپورا می ایستد در 42 (2 در حال حاضر تخلیه شده پس از فعال موارد : 40). هیچ مورد مثبت در میان شهروندان است.

وحشت نکنید! #TripuraCOVID19Count,” Biplab Deb, تریپورا ارشد وزیر توییتی در اواخر شنبه شب.

Deb گفت: دولت در حال انجام حداکثر تعداد coronavirus آزمایش برای اطمینان از ایمنی مردم است. او همچنین هشدار داد سختگیرانه عمل اگر کسی پیدا كردن اطلاعات غلط.

“ما از دولت این است که نگه داشتن نزدیک شب زنده داری در شرایط فعلی. تخصصی پزشکان در حال مراقبت از مثبت بيماران است. من مصرانه از همه به وحشت و همکاری با دولت است. باور نمی, شایعات, دولت را در سخت عمل اگر کسی پیدا كردن هر گونه اطلاعات غلط (sic)” دب ارسال شده در Facebook account.

📌به روز رسانی!ما در حال انجام حداکثر تعداد #COVID19 آزمایش برای اطمینان بیشتر از ایمنی از همه. دولت ما نگه داشتن است…

ارسال شده توسط Biplab کومار Deb در سهشنبه, مه 5 سال 2020

BK Sahu, دولت, اصلی, منشی, نوشت به BSF بازرس کل جزایر کومار Minz به پرس و جو در مورد منبع از موارد و اقدامات انجام شده توسط آنها برای جلوگیری از گسترش بیماری کروناویروس در میان مردم است.

ارشد BSF رسمی گفت: آنها اجازه نمی دهد هر ملکی برای ورود به اردوگاه و هیچ سپاهی مجاز به تعامل با شهروندان است.

اضافی دبیر کل SK Rakesh روز دوشنبه گفت: در حالی که صحبت کردن به خبرنگاران گفت که برخی از BSF سربازان که به دولت پس از تعطیلات خود را در ماه مارس در پایان ممکن است انجام این ویروس با آنها.

Dhalai منطقه در حال حاضر اعلام شده است به عنوان یک منطقه قرمز. Jawaharnagar و 3 متر شعاع اطراف آن همراه با BSF را Gandacherra کمپ و کارینا پاسگاه مرزی در منطقه مشخص شد که مهار مناطق.

شمال و Gomati مناطق مشخص شده به عنوان منطقه نارنجی هستند به احتمال زیاد به زیر سبز منطقه به هیچ یک از های اخیر آزمون, گزارش, آمد, مثبت, مقامات گفت.

در حال حاضر دولت یک Covid-19 بیمارستان و یک مرکز بهداشت. دولت در نظر دارد برای شروع مراکز مراقبت برای مقابله با موارد خفیف تر از بیماری کروناویروس.

دو Covid-19 مثبت بيماران از دولت بهبود در ماه آوریل است. نمونه 5850 افراد آزمایش شده در کشور تا کنون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>