13 صدمه دیده در لوئیزیانا یادبود تیراندازی بدون تلفات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سیزده نفر به ضرب گلوله کشته شدند شنبه شب به عنوان یک گروه بزرگ جمع آوری شده در یک Louisiana شهرستان برای بداهتا یادبود مردی که بدن داشت در اوایل این ماه, مقامات گفت.

هیچ کس کشته شد اما یک نفر بود که در شرایط بحرانی پس از 9:15 بعد از ظهر تیراندازی در بوگالوسا, پلیس گفت:.

جمعیت جمع شده بود در بسیاری خالی به یاد داشته باشید دومینیک جیمز, که از دست رفته بود و چند روز قبل از اینکه مرده پیدا مارس 8 در داخل وسیله نقلیه خود را در جنگل توسط افسران در یک هلیکوپتر محققان گفت.

“بهترین ما می توانیم بگویم این است که یک ماشین سوار و عکس از کار اخراج شدند و آن را خالص از هرج و مرج وجود دارد” بوگالوسا پلیس مسلح ، تروی Tervalon آسوشیتدپرس گفت.

پلیس نداشته شاهد جلو آمده به آنها را بهتر شرح تیراندازی و ساخته شده اند هیچ دستگیری Tervalon گفت.

خانواده جیمز’ خواسته بود بوگالوسا مقامات اگر آنها می تواند به طور منظم یادبود جیمز اما تبدیل شد به دلیل اقامت در خانه سفارشات با COVID-19, Tervalon گفت.

جمع آوری حداقل 150 نفر شنبه شب اکثرا دوستان Tervalon گفت.

صحنه آنقدر پر هرج و مرج با مردم زخمی بودن گرفته شده به چندین بیمارستان های مختلف است که محققان نبوده است قادر به پیدا کردن و مصاحبه ها همه زخمی مردم Tervalon گفت.

جیمز آخرین شنیده ها از رفتن به مکان نامعلومی را انتخاب کنید تا یک وسیله نقلیه همه زمین در مارس 2, پلیس گفت:.

مرگ او در نظر گرفته شده است, قتل, اما Tervalon گفت که او نمی خواست به انتشار هر گونه اطلاعات اضافی. بازداشت شده اند ساخته شده است که در مورد.

بوگالوسا یک شهرستان در حدود 12,000 نفر است و 70 مایل (113 کیلومتر) شمال از نیواورلئان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>