125 رشته بحرین کارخانه لبنیات در پونا میان مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان بسیاری از 125 بحرین اتباع رشته در پونا با توجه به Covid-19 شیوع تخلیه شدند از Lohegaon فرودگاه در روز شنبه. ویژه پرواز Gulf Air تخلیه 125 بحرین از اتباع و پرواز آنها را به Chennai به دیگران را در هیئت مدیره به گفته یک مقام ارشد پونا فرودگاه بین المللی.

یک مسافر با درجه حرارت بالا می تواند در هواپیما و ارجاع شد به یک شهر مبتنی بر بیمارستان برای آزمایش های بعدی.

با توجه به Kuldeep سینگ مدیر فرودگاه پونا ترتیبات ساخته شد با محدود مناطق از فرودگاه باز بودن برای مسافران جنبش برای اطمینان متمرکز تمیز کردن. “پرواز GF-7753, A321 رفتگان برای چنای با 125 مسافر در 0436 ساعت با یک مسافر با درجه حرارت بالا بازداشت و با مراجعه به یک بیمارستان گفت:” سینگ.

کل عملیات را به این اتباع به فرودگاه آغاز شد و در ساعت 7 صبح با توریست اتوبوس و تاکسی استفاده می شود را انتخاب کنید تا اتباع از بخش های مختلف این شهر بسیاری از آنها برداشت شد از Kondhwa.

علی Abdulla Al Noaimi, کاردار ایران, سفارت پادشاهی بحرین دهلی نو گفت: پادشاهی بحرین پشتیبانی از هند در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ما تا به حال یک لیست از تمام شهروندان بحرین بودند که در نقاط مختلف کشور است. برخی از آنها گردشگران به دنبال خدمات پزشکی و بسیاری از اتباع دانش آموزان بودند” گفت: علی Abdulla Al Noaimi.

در سراسر هند وجود دارد 167 اتباع بحرین در شهرهای پونا دهلی چنای کوچی حیدرآباد و بمبئی. “ما شروع به تماس با آنها را بیش از گذشته دو هفته و سپس تصمیم به آوردن بسیاری به پونا به عنوان آن را تا به حال بزرگترین احتمالی از اتباع (126) که بیشتر دانش آموزان به دنبال چنای است که 44 اتباع خدمات پزشکی” گفت: علی Abdulla Al Noaimi.

با تمام اطلاعات در محل این وزارتخانه در بحرین مرتب یک پرواز خاص مطابق با وزارت امور خارجی وارد در پونا. سرکنسول کشور پادشاهی بحرین بمبئی علی Balooshi در پونا برای دیدن به ایمنی سفر از اتباع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>