توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: فوریه 1 سال 2020 8:49:46 am

coronavirus, coronavirus in india, china coronavirus, cases of coronavirus in indian, coronavirus in punjab, coronavirus symptoms, Haryana Health Minister on coronavirus, health news, india news, indian express این خط تلفن 020-26127394 بوده و عملیاتی برای افرادی که سرفه و سرماخوردگی و تب و سابقه بازدید از چین در چند روز گذشته. (بازنمودی تصویر)

تعداد بیماران بستری در بخش قرنطینه در ماهاراشترا در ظن داشتن شده است با آلوده رمان coronavirus فشار افزایش یافته است به 12. پنج نفر باقی می ماند تحت قرنطینه تسهیلات در بمبئی Kasturba بیمارستان پنج در پونا را Naidu بیمارستان یکی در ناندید و یکی در ناگپور دانشکده پزشکی.

روز جمعه وزیر بهداشت راجش Tope ملاقات اپیدمیولوژی تیم در پونا برای نظارت بر آمادگی دولت برای مقابله با عفونت است. “من از نزدیک نظارت بر وضعیت. کسانی که تحت قرنطینه جدا خواهد شد تا یک دوم تاييدی می آید منفی است. ما همچنین از افتتاح یک خط تلفن,” او اضافه شده است.

این خط تلفن 020-26127394 بوده و عملیاتی برای افرادی که سرفه و سرماخوردگی و تب و سابقه بازدید از چین در چند روز گذشته.

این گونه جدید از coronavirus شد شیوع در چین در شهر ووهان با اولین مورد گزارش شده در ماه دسامبر. حداقل 170 نفر کشته شده اند و 7,700 آلوده شده اند در چین است.

تا ژانویه 31, 4,128 مسافران شده اند به نمایش در Chhatrapati Shivaji International Airport in Mumbai. یک سخنگوی فرودگاه بین المللی بمبئی محدود گفت: پیام هشدار نمایش داده می شود در مکان های استراتژیک در فرودگاه برای مسافران پرواز از چین به گزارش هر گونه علائم و نشانه های این ویروس است.

علاوه بر مسافران پرواز از هنگ کنگ نیز به نمایش در آمد و با کمک از سه دوربین های حرارتی قبل از مهاجرت در فرودگاه. “شرکت های هواپیمایی شده اند احیا و آگاهانه به دنبال دستورالعمل های هواپیمایی کشوری و همچنین سلامت و رفاه خانواده وزارتخانه” سخنگوی گفت.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de