12 بیشتر موارد در یک روز, Karnataka مقامات نقطه به خوشه عفونت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بنگلور | منتشر شده: مارس 29, 2020 2:49:45 am

cluster infection, coronavirus outbreak, india lockdown, karnataka news, indian express news “ما deputed ارشد سلامت رسمی از رتبه مشترک مدیر به بررسی تماس با ما… ما در حال تلاش برای ارجاع متقابل و اطمینان حاصل شود که تمام مخاطبین خواهد بود در دولت قرنطینه” دولت وزیر بهداشت Jawaid اختر گفت. (بازنمودی تصویر)

به عنوان بسیاری از 12 نفر مبتلا به COVID-19 در کارناتاکا در روز شنبه — بالاترین تک-بعد سنبله برای دولت است. تعداد کل موارد در دولت در حال حاضر 76. گسترش COVID-19 در دولت آغاز شده است رخ می دهد در خوشه در درون خانواده و گروه و محافل در طول سه هفته گذشته گفت: مقامات.

روز شنبه, مقامات بهداشتی در کارناتاکا گزارش داد که پنج نفر از چیککبللپور – آنانتاپور منطقه در کارناتاکا-آندرا پرادش مرزی بودند که در ارتباط با 31 ساله که در بازگشت از سفر به مکه در 14 مارس و آزمایش مثبت برای coronavirus را نیز آزمایش مثبت است.

شش عضو خوشه یکی از بزرگترین در کارناتاکا پس از تشخیص ویروس آغاز شد و در اوایل ماه مارس. مشروط زیادی از کارناتاکا-آندرا پرادش مرز منطقه اقدام به حاج زیارت.

“ما deputed ارشد سلامت رسمی از رتبه مشترک مدیر به بررسی تماس با ما… ما در حال تلاش برای ارجاع متقابل و اطمینان حاصل شود که تمام مخاطبین خواهد بود در دولت قرنطینه” دولت وزیر بهداشت Jawaid اختر گفت.

این خوشه شامل 23-سال-پیرمرد 70 ساله مرد 32 ساله زن 38 ساله و دختر 18 ساله جوانان است. همه آنها بستری برای دولت تعیین شده بیمارستان در چیککبللپور.

دوم خوشه از چهار بیماران پدید آمده در اطراف 51 ساله در بنگلور که در بازگشت از لندن در مارس 13 و تست مثبت است. مرد 21-ساله پسر بود در میان 12 که تست مثبت در روز شنبه. دو زنانی که مشغول به کار در مرد محل اقامت و یک گارد امنیتی نیز آزمایش مثبت است.

در یکی دیگر از خوشه ها (54) و دو دختر در سن 28 و 23 — مردی که پس از بازگشت از دبی و آزمایش مثبت در بهتکل منطقه ساحلی کارناتاکا نیز آزمایش مثبت, سلامت, مقامات گفت. 65 سال وارد بمبئی از دبی در مارس 18 و سفر با قطار به Uttara کانادا که در آن او آزمایش مثبت است.

زودتر مورد خوشه عفونت دیده می شد در مورد یک زن 76 ساله که فوت در مارس 10 پس از بازگشت از مکه. او 46 ساله دختر و 63 ساله پزشک خانواده نیز آزمایش مثبت است. داخلی کمک از 67 سال در بنگلور که در بازگشت از دبی در مارس 9, همچنین آزمایش مثبت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>