119 سرخپوستان گیر در coronavirus-آمار ژاپن کشتی برای بیش از 20 روز زمین در دهلی نو در…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هوایی هند پرواز حمل 119 سرخپوستان و پنج اتباع خارجی از سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی و پرو بودند که قرنطینه در هیئت مدیره coronavirus-آمار ژاپن کشتی کروز الماس شاهزاده فرود در دهلی نو از توکیو در روز پنج شنبه صبح. آنها را نگه داشته و تحت قرنطینه در هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) تسهیلات در Manesar نزدیکی گورگان.

وزیر امور خارجه S Jaishankar, گرفتن, به, توییتر, تشکر مقامات ژاپنی برای تسهیل در تخلیه.

“هوایی هند پرواز کرده است فقط فرود در دهلی نو از توکیو حمل 119 سرخپوستان و 5 اتباع از سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی&پرو بودند که قرنطینه در هیئت مدیره #DiamondPrincess با توجه به #COVID19. قدردانی تسهیل مقامات ژاپنی.با تشکر از شما @airindiain یک بار دیگر” توییتی Jaishankar.

لوکس کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما در ژاپن به عنوان بسیاری به عنوان 138 سرخپوستان پردازنده از جمله 132 خدمه و شش مسافر. 3,711 نفر در هیئت مدیره کشتی کروز بود که قرنطینه کردن ژاپن در فوریه 5 پس از یک سابق مسافر آزمایش مثبت برای ویروس جدید covid-19. دولت ژاپن تا به حال در ابتدا قرار داده و تحت قرنطینه به مدت 14 روز تا مارس 19. این دوره قرنطینه شد و بعدها توسعه یافته توسط دولت ژاپن به عنوان خدمه بودند انجام وظایف خود را به طور منظم در طول اولیه قرنطینه دوره از 14 روز.

از مجموع 138 اتباع هند در اصل در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم 16 خدمه آزمایش مثبت برای coronavirus و دریافت مراقبت های پزشکی لازم است و درمان خشکی امکانات پزشکی در ژاپن است. سفارت هند در توکیو تاسیس شده است در تماس با این افراد است و به طور مداوم زیر را در بهبود خود گفت: بیانیه دولت.

یک IAF C17 هواپیما تخلیه یک گروه از 112 سرخپوستان و اتباع خارجی از شیوع کروناویروس کانون ووهان اواخر روز چهارشنبه. این هواپیما در حال فرود در چین حمل 5 تن از تجهیزات پزشکی برای کمک به این کشور در مبارزه با covid-19 شیوع است که تا کنون به کشته شدن 2,718 مردم و آلوده 78,196 بیشتر در سرزمین اصلی چین است.

نخست وزیر نارندرا مودی نوشته بود به رئیس جمهور چین در فوریه 8 سال 2020 هند ابراز همبستگی “…با مردم و دولت چین و همچنین ارائه کمک به چین در آن ساعت از نیاز به عنوان یک هدیه است. تجهیزات پزشکی کمک خواهد کرد که افزایش چین در تلاش برای کنترل شیوع این عفونت است که اعلام شده است به عنوان یک بهداشت عمومی اورژانس توسط سازمان جهانی بهداشت” یک بیانیه دولت گفته بود.

در هفته اول فوریه هند در حال تخلیه 647 اتباع و هفت Maldivians در دو هوایی هند پرواز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>