117 میلیون کودک در صورت سرخک خطر از Covid-19 پاسخ: سازمان ملل متحد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حدود 117 میلیون کودک در سراسر جهان در معرض خطر ابتلا به سرخک به دلیل ده ها تن از کشورهای در حال محدود کردن برنامه واکسیناسیون خود را به عنوان آنها نبرد COVID-19 سازمان ملل متحد هشدار داد روز سه شنبه.

در حال حاضر 24 کشور از جمله چند در حال حاضر مقابله با شیوع بیماری سرخک را به حالت تعلیق گسترده واکسیناسیون, سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد صندوق کودکان یونیسف گفت.

اضافی 13 کشور را به حال خود واکسیناسیون برنامه قطع با توجه به COVID-19.

در یک بیانیه مشترک از سرخک و سرخجه ابتکار (M&RI) گفت: آن حیاتی است که واکسیناسیون فرزندتان ظرفیت حفظ شده بود در طول و پس از این زمان بیماری همه گیر.

“با هم بیش از 117 میلیون کودک… می تواند نهفته تعلیق برنامه ریزی ایمن سازی فعالیت های” آن گفت:.

“M&RI پشتیبانی از نیاز به حفاظت از جوامع و بهداشت کارگران از COVID-19 از طریق یک مکث از مبارزات توده که در آن خطرات ناشی از این بیماری بالا هستند.”

“اما این نباید به این معنی است که کودکان به طور دائم از دست.”

سرخک یک بیماری بسیار مسری اثرات حدود 20 میلیون نفر در هر سال, اکثریت از آنها در سن زیر پنج سال ،

با وجود ارزان و به آسانی در دسترس واکسن سرخک مورد رسید و در سال های اخیر تا حد زیادی به آنچه که از نظر “واکسن تردید”.

در 2018, 140,000, سرخک, مرگ و میر بیشتر در میان کودکان و نوزادان ثبت شد — اغلب آنها قابل پیشگیری به این معنی است که کشور آنها رخ داده است در حال برنامه واکسیناسیون.

از دو دوجین از کشورها به طور رسمی به حالت تعلیق واکسن سرخک برنامه — ظاهرا برای حفاظت از سلامت کارگران و اولویت COVID-19 پاسخ — مختلفی دیده می شود نگران کننده افزایش می یابد و در موارد سرخک در سال های اخیر است.

به ویژه در بنگلادش برزیل, جمهوری دموکراتیک کنگو سودان جنوبی نیجریه اوکراین و قزاقستان هستند همه مبارزه بزرگ شیوع است.

جمهوری دموکراتیک کنگو به تنهایی تا به حال 6,000 سرخک مرگ و میر در آن زمان بیماری همه گیر.

این کشور در هفته گذشته همچنین از ثبت یک مورد جدید ابولا — تنها چند روز قبل از سازمان ملل متحد شد و با توجه به اعلام پایان دادن به شیوع.

‘گرفتن’

رابین Nandy یونیسف رئیس واکسیناسیون فرزندتان و گفته است که COVID-19 بود به احتمال زیاد به جای فشار اضافی در حال حاضر سبب شیوع سیستم بهداشت و درمان.

“ما باید به فکر تاثیر COVID-19 تهدید شیوع بیماری سرخک بسیار مسری است و به طور بالقوه کشنده بیماری که در حال حاضر وجود دارد وجود دارد امن و موثر واکسن,” او گفت:.

“بنابراین ما اصرار کشورها برای آماده سازی و برنامه ریزی در حال حاضر به صورت فشرده گرفتن واکسن هنگامی که جسمی از فاصله محدودیت برداشته می شوند.”

میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان صورت هفته از مستند به عنوان دولت شکل پاسخ خود را به COVID-19 بیماری همه گیر.

کارشناسان هشدار داده اند پس از آغاز شیوع این بیماری که پاسخ برنامه ها به بیماری های عفونی دیگر — از فلج اطفال به سل — به احتمال زیاد به رنج می برند به عنوان خدمات بهداشتی تریاژ کارگران به COVID-19 موارد است.

و در حالی که COVID-19 است که به شدت جدی تر در بیماران مسن تر, بسیاری از بیماری های مسری از جمله سرخک بی اندازه هدف کودکان است.

“کودکان کمتر از 12 سال سن دارند بیشتر احتمال دارد به مرگ از سرخک عوارض و اگر گردش سرخک ویروس متوقف است خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ابتلا به سرخک را افزایش روزانه گفت:” M&RI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>