113 ساله اسپانیایی زن غلبه coronavirus عفونت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک 113 ساله اسپانیایی زن می گوید: او در سلامت پس از غلبه بر عفونت با کروناویروس جدید.

ماریا Branyas او گفت: “احساس خوبی است.” او در حال توسعه اجتناب شدید COVID-19 علائم و تا به حال آخرین تست دوباره منفی. دخترش گفت: آژانس خبری اسپانیایی EFE که مادر او که متولد شده در ایالات متحده آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه آوریل است.

“تا آنجا که به سلامت من, من احساس خوبی با این مسائل کمی هر کس که ما مسن, اما من احساس می کنم خوب” Branyas EFE گفت این هفته از او پرستاری صفحه اصلی که در آن تعدادی از ساکنان بد افتاده و فوت ناشی از این ویروس جدید است.

رسانه های محلی می گویند حداقل 17 ساکنان از خانه سالمندان مشکوک فوت کرده اند پس از در حال توسعه نشانه های مرتبط با COVID-19. در مارس 27, Branyas’ حساب رسانه های اجتماعی اجرا شده توسط کودکان خود گفت که “متاسفانه این ویروس وارد محل اقامت ما.”

Branyas متولد شد و در سن فرانسیسکو در تاریخ 4 مارس سال 1907 بعد از خانواده اش مهاجرت به مکزیک و سپس در ایالات متحده به عنوان فرزندان او بازشماری در یک حساب توییتر اجرا در نام او به نام “سوپر کاتالان مادر بزرگ.”

بعد از چند سال در نیواورلئان که در آن پدر خود را تاسیس یک مجله او بازگشت به اسپانیا و شمال شرقی منطقه کاتالونیا که در آن او زندگی می کند در شهر الت.

Branyas هنوز خاطرات از عبور از اقیانوس اطلس در یک قایق در طول جنگ جهانی اول او به عنوان مربوط به کاتالان نیوز ACN در روز تولد او در ماه مارس است.

“از آنجا که از جنگ آلمان بود و هنوز هم در حمله به شمال, و هیچ راهی وجود دارد از رفتن را از طریق نوردیک دریاها بنابراین شما مجبور به رفتن بیشتر در جنوب از طریق کوبا و آزور,” او گفت:.

با وجود فقیر او شنوایی و بینایی Branyas گفت که او آگاه بود از این بیماری همه گیر است که ادعا کرده بیش از 27000 زندگی در اسپانیا.

“این یک تراژدی است,” او گفت: “از آنجا که تنها تعداد کمی از مردم به نظر می رسد که از کجا آمده است, چگونه آن را به اینجا رسیدیم و چرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>