100m در 9.51 ثانیه: یکی دیگر از Kambala دونده معافیت Srinivas Gowda رکورد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Kambala دونده Srinivasa Gowda به تازگی برداشت سرفصل پس از تکمیل 100 متر در 9.55 ثانیه – یک شاهکار است که تو را دیدم بسیاری از مردم مقایسه او با اوسین بولت. هرچند که سابقه نه چندان طولانی به عنوان یکی دیگر از Kambala دونده Nishant شتی ثبت 143m فقط در 13.68 ثانیه که بدان معنی است که او تحت پوشش 100m در 9.51 ثانیه است. شتی از Bajagoli Jogibettu زمانی شاهکار در Soorya-چاندرا Jodukare Kambala در Venoor.

Kambala سالانه بوفالو مسابقه برگزار شد در جنوب غربی ایالت کارناتاکا.به طور سنتی آن است که اسپانسر شده از طرف محلی Tuluva صاحبخانه و خانواده ها در مناطق ساحلی Dakshina کانادا و Udupi. به عنوان یکی می توانید مشاهده از ویروسی تصویر کارناتاکا مرد در حال اجرا است در کنار یک جفت از بوفالو در یک میدان پر از آب.

به عنوان به زودی به عنوان Gowda را feat رفت ویروسی وزیر ورزش Kiren Rijiju دعوت او را برای محاکمه در ورزش اقتدار هند (SAI) مرکز در بنگلور. اما Gowda مودبانه این پیشنهاد را رد کرد.

Gowda را اجرا کنید به یاد دانه دانه تصویری ساخته شده است که به دور از رسانه های اجتماعی که در آن لاغر, سبیل پرپشت مرد دیده می شود در حال اجرا پابرهنه و pell-mell کردن یک جاده روستایی.

که ظاهر در ماه اوت سال گذشته است. مرد 24-ساله کشاورز Rameshwar Gurjar و تصویری بود توییتی با این ادعا که او تحت پوشش 100 متر را در 11 ثانیه.

آن را بی درنگ بازتوییت شده توسط سابق, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan و سپس دوباره توسط Rijuju.

Gurjar شد و بلافاصله به ارمغان آورد سای مرکز در بوپال دست یک جفت جدید از خوشه و گفت: برای اجرا در یک محاکمه. در این زمان او با سنجش زمان 12.9 ثانیه اتمام آخرین در میان هشت رقبا (برای زمینه, هندی, رکورد U14 پسران در 100m است 11.19 ثانیه).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>