توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 13 سال 2020 3:19:12 am

Supreme Court, Andhra Pradesh government, 100 per cent reservation to Scheduled Tribes, reservation to Scheduled Tribes for teacher posts, indian express “چنین نفرت انگیز ارائه شده است و تحمل دو دهه… اگر ما اجازه این اتفاق می افتد وجود خواهد داشت هیچ پایان و در کل کشور این اتفاق ممکن است…ما نمی دانیم که عقل ما مردان خردمند” گفت: عدالت Mishra.

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه سوال آندرا پرادش تصمیم دولت در سال 1988 به ارائه 100 درصد رزرو به برنامه ریزی قبایل برای نوشته های معلم در برنامه ریزی مناطق و گفت: این امر محروم دیگر جوامع عقب مانده از availing رزرو منافع و opined که اجازه می دهد آن را تسهیل و ممکن سوء استفاده.

“چه خواهد شد برنامه ریزی طبقات و دیگر به عقب کلاس انجام دهید ؟ آنها همچنین منکوب شده است. این خفقان است” گفت: عدالت آرون Mishra, عنوان, پنج قاضی قانون اساسی نیمکت است که با شنیدن یک درخواست تجدید نظر به چالش کشیدن 1988 اطلاع رسانی صادر شده توسط آن دولت فرماندار. نیمکت نیز شامل قضات ایندیرا بانرجی Vineet ساران, M, R شاه و Aniruddha بوز.

روی نیمکت دنبال به دانستن آنچه که داده ها قبل از فرماندار و بر اساس آن تصمیم گیری ساخته شده بود. “اگر این مجاز است بدون دیتا, آن را نمی خواهد به دور زمانی که سیاستمداران خواهد شروع به انجام آن را برای هر كس پشتیبانی از ایدئولوژی خود را. هیچ اراده سیاسی چپ به خنثیسازی یک اشتباه” عدالت Mishra گفت: به عنوان ارشد مدافع R Venkataramani ظاهر می شود برای دولت به دنبال دفاع از اطلاع رسانی.

عدالت ساران گفت که با اطلاع رسانی “این فرض که سنت تنها محروم در که منطقه” و پرسید: “آیا وجود دارد هر گونه اطلاعات است که می گویند که هیچ گروه دیگری است محروم در این منطقه است؟”

“چنین نفرت انگیز ارائه شده است و تحمل دو دهه… اگر ما اجازه این اتفاق می افتد وجود خواهد داشت هیچ پایان و در کل کشور این اتفاق ممکن است…ما نمی دانیم که عقل ما مردان خردمند” گفت: عدالت Mishra.

“آن را می بندد برای کسانی که واجد شرایط هستند. آنها حتی نمی تواند اعمال می شود” اضافه شده است عدالت ساران.

Subramani گفت: “شاید فرماندار فکر آن است که اکثر تقریبی راه برای رسیدن به آموزشی بهبود آن مناطق”. او گفت که پنجم برنامه قانون اساسی در برخورد با دولت از برنامه ریزی مناطق جلیقه فرماندار با قانونگذاری و اداری قدرت که اجرای یکپارچه.

وکیل اضافه شده است که برنامه ریزی مناطق و STs شد جمعی بهره مند از نظم که در آن در نظر گرفته شده بود به تبعیض دیگران است.

این “فرماندار تصمیم نمی تواند بالاتر از قانون” مشاهده عدالت Mishra و با مراجعه به دادگاه راس قضاوت در ایندیرا Sawhney مورد آن گفت: رزرو حد باید 50 تجاوز نمی کند مگر در شرایط استثنایی.

Venkataramani گفت: آنچه که استثنایی بود و ذهنی است.

اما روی نیمکت گفت: این امر نیاز به دیتا برای توجیه.

“حتی اگر هیچ داده شاید فرماندار نگاه در قوانین و احساس آن است که به اندازه کافی برای بهبود استاندارد آموزش و پرورش از این مناطق” پاسخ داد Venkataramani.

“بنابراین شما می گویند ذهنی خود رضایت کافی است” گفت: عدالت ساران.

“شما نمی توانید بازی را با قانون اساسی بود. وجود دارد به برخی از داده ها” مشاهده عدالت Mishra. “اگر ما این را قبول فردا وجود خواهد داشت همه-هند هرج و مرج است. در حال حاضر ما در یک چنین مرحله است که آن را بسیار دشوار است برای اداره اساسی در آن حس واقعی.”

عدالت ساران اضافه شده است که حتی قانون اساسی تدوین کنندگان بود نه پیش بینی چنین وضعیتی است.

نیمکت نیز به دنبال به دانستن آنچه که نتایج به دست آمده از بیش از دو دهه قدیمی “آزمایش”.

“شما در حال ارائه 100 درصد رزرو به قبایل در آن منطقه است. دو دهه گذشت. این باید مشکل حل شده. آیا شما قادر به حل آن گفت:” عدالت Mishra به عنوان مشاور به ذکر است که بسیاری از این مناطق کاهش یافت و در مائوئیست-آمار راهرو قرمز.

روی نیمکت گفت: مشکل این بود که مزایای بودند نمی شوند percolating به کسانی که واقعا مستحق آن است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su