100 ساعت 100 ستارگان: سونیل Chhetri نشان می دهد که چگونه او را انتخاب فوتبال به عنوان یک حرفه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Sunil Chhetri است یک نام آشنا برای تمام طرفداران فوتبال در هند و گلزن رکورد هندی, کاپیتان تیم فوتبال اتحاد مستحکم جای خود را در ورزش و فرهنگ عامه. با 72 اهداف زیر کمربند خود او است و دوم موفق ترین مهاجم در جهان وقتی که می آید به بازیکنان فعال – فقط پشت پرتغالی استاد کریستیانو رونالدو. در سالهای اخیر Chhetri هدایت کرده است هند به تعدادی از نتایج خوب در صحنه بین المللی و در 100 100 ساعت ستاره ابتکار آغاز شده توسط تب شبکه Chhetri نشان داد که چگونه او تصمیم گرفت به بازی فوتبال.

“من فکر می کنم آن است که یک پیوند متقابل. شما فقط انتخاب یک ورزش است. این ورزش انتخاب شما بیش از حد. من در انجام تمام ورزشی در زمانی که جوان بودم اما من هرگز فکر نمی کردم که من آن را بزرگ به عنوان یک ورزشکار. من می خواستم به بازی این ورزش از آنجا که من آن را دوست دارم و من فکر نمی کنم که من آن را بزرگ. من فقط دوست game, بازی,” او توضیح داد.

Chhetri همچنین صحبت در مورد او چگونه از عهده انتقاد می آید که با موقعیت خود و اظهار داشت که اگر چه او با استفاده از تحت تاثیر قرار گرفتن این همه, او در طول زمان تغییر کرده است.

“یک روز خوب فهمیدم که هر کاری که من انجام می دهم نمی توانم تغییر درک مردم. ورزشی است که در مورد احساسات و اقدام خواهد شد و در نتیجه در بسیاری از واکنش های. فهمیدم که اگر من شروع به واکنش به همه چیز من هرگز به نفع خود. بنابراین من متوقف انجام است و من فقط سعی می کنید به ماندن در سر من.”

با 72 گل از 115 ظاهر هدف-به ثمر رساند دلاوری نشان داده شده توسط Chhetri بعدی این است که به هیچ یک در هند اما کاپیتان آماده بود به استراحت در laurels و او گفت که او فکر می کنم در مورد دستاوردهای خود را هنگامی که او بازنشسته.

“در حال حاضر من فقط خوشحال ثمر برای کشور است. هنگامی که من انجام من می نشستن و فکر می کنم در مورد تمام این” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>