10 از 13 Covid-19 موارد مثبت در Odisha است بنگال اتصال; هشدار به صدا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با 10 نفر از Bhadrak و Jajpur مناطق با سفر تاریخچه به کلکته تست مثبت برای Covid-19 روز دوشنبه Odisha ثبت 18 چنین مواردی در یک روز. این مجبور Naveen Patnaik دولت به عجله واکنش سریع تیم وجود دارد برای نظارت بر اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس در حالی که درخواست از مردم با سفر به تاریخچه West Bengal طی 28 روز به قرنطینه خود را در خانه.

هجده Covid-19 مثبت بیماران شناسایی شده در Odisha تا اواخر دوشنبه شب در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 79. قبلا 15 نفر شناسایی شده در مارس 3 و 18 در مارس 5, بسیاری از آنها از Bhubaneswar. در شنبه شب, پنج نفر از جمله 12-year-old boy شد تست مثبت در بلسر شهر است که در حال حاضر در حال ظهور به عنوان یک Covid-19 کانون. پنج در حال اعضای خانواده از 58 سال از بلسر که تا به حال آزمایش مثبت در مارس 18.

Odisha خانواده و سلامت وزارت رفاه مقامات گفت: 10 نفر از کارگران از Jajpur و Bhadrak مناطق که تا به حال آزمایش مثبت شد مشغول به کار در غرب بنگال بود و بازگشت به Odisha در آخرین روز 28 فرار این مستند با سفر در وسایل نقلیه یا کالا قطار و وسایل دیگر. رئیس سخنگوی دولت در Covid-19, Subroto بگچی گفت: 24 74 نفر در Odisha تا به حال سفر تاریخچه به بنگال غربی است که از اواخر تبدیل به یک کانون. در کلکته 54 مورد جدید گزارش شده در روز دوشنبه.

پنج نفر از Bhadrak سنی 48 سال و 66 سال در حال تضعیف از طریق Odisha-بنگال مرز بین مارس 28 مارس 9. قرنطینه در خانه های خود همه آنها بدون علامت تا آنها را آزمایش مثبت در روز دوشنبه. یکی دیگر از پنج نفر از Jajpur منطقه سنی 28 سال و 64 سال کار به عنوان کارگر در هوره و Burrabazar منطقه خیلی حال بازگشت از کلکته در طی 28 روز است.

Jajpur منطقه جمع آوری Ranjan Das گفت: یکی از پنج Covid-19 بیماران شناسایی شده در Bhadrak سفر کرده بود با پنج نفر از Jajpur در یک ون در حالی که آنها از بازگشت از کلکته در مارس 29. به عنوان پنج رو در Sathipur در مارس 30 صبح منطقه جمع آوری اعتراض به ساکنان روستاهای واقع در مجاورت Sathipur به اطلاع مقامات اگر کسی با سفر تاریخچه به کلکته رسیده روستاها پس از مارس 30 صبح.

“اکثر مردم از غرب بنگال در حال مخفیانه در تلاش برای دزدکی حرکت کردن به روستاها. آن را ممکن است برای دولت و پلیس به نگه داشتن سازمان دیده بان در هر روستا است. بنابراین grampanchayats بسیار مهم در تشخیص پتانسیل Covid موارد” سلامت بخش مطبوعاتی گفت:.

یک مقام ارشد پلیس گفت: هر چند هر تلاش ساخته شده است به مهر و موم Odisha-بنگال مرز بسیاری از مردم عبور بیش از به Odisha در آمبولانس. هر چند تمام حالت های حمل و نقل مسافر خدمات معلق شده است برای بیش از یک هفته در پی شیوع کروناویروس تعداد زیادی از مردم شده اند ورود Odisha توسط smallers جاده اتصال دو کشور از طریق خصوصی وسایل نقلیه مثل اتومبیل و خودرو-کالسکه مینی اتوبوس ها و کامیون ها.

“ما کمی راه دانستن چگونه بسیاری از آنها واقعی هستند. به جای رفتن به بیمارستان در کلکته بسیاری از بیماران از بنگال را Midnapore منطقه سیل AIIMS Bhubaneswar و SCB کالج پزشکی و بیمارستان در کاتک. آنها ممکن است به اثبات می شود بزرگترین منبع عفونت ، یک AIIMS رسمی گفت: در یکی از آخرین هفته تعدادی از بیماران از بنگال رفته اند.

با بیشتر و بیشتر مردم از بنگال ورود Odisha از طریق متعدد جاده Odisha DGP Abhay امروز در بازدید از Odisha-بنگال مرز در بلسر یک Mayurbhanj منطقه در روز سه شنبه برای نظارت پلیس ترتیبات آب بندی مرز. Odisha دارای 38 روستا است که به اشتراک گذاری این مرز بنگال. از 38 روستا و 35 در بلسر و بقیه در Mayurbhanj منطقه.

در ضمن در بلسر منطقه یک دو سال از دختر قبیله ای آزمایش مثبت او جوانترین Covid-19 بیمار در دولت است. دختر در Nilagiri بلوک در حال اجرا بود تب و سرد بود زیر که او گرفته شده بود به ستاد منطقه بیمارستان در بلسر که در آن او سواب نمونه گرفته شد. مقامات گفته بودند شیفته این پرونده به عنوان او را از هر گونه سفر تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>