10 میلیون کودک ممکن است هرگز بازگشت به مدرسه پس از Covid-19 pandemic: موسسه خیریه

این Covid-19 همه گیر باعث شده است که یک “بی سابقه آموزش و پرورش اورژانس” با تا 9.7 میلیون کودک تحت تاثیر تعطیلی مدارس در معرض خطر هرگز قصد بازگشت به کلاس نجات کودکان روز دوشنبه هشدار داد که جهانی مورد آمار جدید گریم نقطه عطف 13mn.

انگلیسی خیریه گفت: 1.6 میلیارد افراد جوان و یا در حدود 90 درصد از جهان را در جمعیت دانشجویی بودند بسته خروج از مدرسه و دانشگاه با توجه به اقدامات شامل Covid-19 آوریل است. “برای اولین بار در تاریخ بشر یک نسل کامل از کودکان سراسر جهان را به حال خود آموزش و پرورش مختل” آن گفت: در این گزارش صرفه جویی در آموزش و پرورش ما.

Te اقتصادی خرید اینترنتی از بحران می تواند نیروی اضافی 90 به 117 mn کودکان به فقر با یک اثر حذفی در پذیرش مدرسه. با بسیاری از مردم نیاز به کار و یا دختران را مجبور به ازدواج زودهنگام برای حمایت از خانواده خود را این می بینم بین هفت و 9.7 mn کودکان ترک تحصیل دائم. خیریه هشدار داد بحران می تواند کمبود $77bn در بودجه آموزش و پرورش در پایین و کشورهای با درآمد متوسط تا پایان سال 2021.

سازمان ملل متحد در عین حال گفت: در گزارش روز دوشنبه که جهان گرسنه رشد 10mn سال گذشته و هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند فشار به عنوان بسیاری از 130mn بیشتر مردم به گرسنگی مزمن این سال است. وضعیت امنیت غذایی و تغذیه در جهان گزارش با اشاره به همه گیر ممکن است اضافه کردن به 132mn مردم به صفوف دچار سوء تغذیه در سال 2020 است.

رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این بیماری همه گیر است که بدتر شدن در سطح جهان و چیزهایی که نمی خواهد به بازگشت به “عادی” برای برخی از زمان. Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که “وجود خواهد داشت بدون بازگشت به حالت عادی برای آینده قابل پیش بینی.”

Tedros نیز متنبه رهبران سیاسی برای پیام های مخلوط مورد شیوع بیماری که آسیب اعتماد بدون اشاره به هر گونه سیاستمداران با نام.

خود را تیره و تار ارزیابی آمد که پس از گزارش یک رکورد جدید در افزایش جهانی coronavirus موارد در روز یکشنبه با مجموع بالا رفتن توسط 230,370 در 24 ساعت. بزرگترین افزایش از آمریکا و برزیل و هند و آفریقای جنوبی است. قبلی که ضبط برای موارد جدید بود 228,102 در جولای 10. مرگ و میر ثابت باقی مانده است و در حدود 5000 نفر در روز است.

روز دوشنبه عفونت در سراسر جهان عبور 13 میلیون با توجه به Worldometer ردیاب.

تایید Covid-19 مرگ و میر در مکزیک گذشت 35,000 ساخت آن جایگاه چهارم در مرگ و میر. یک تعداد توسط دانشگاه جانز هاپکینز است و تنها به ما برزیل و بریتانیا بیشتر با تایید مرگ از جدید کروناویروس. روز یکشنبه افزایش به 35,006 تایید مرگ منتقل مکزیک کشور 130mn مردم گذشته ایتالیا.

مناطق مختلف در سراسر جهان ادامه داد: برای دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر در روز دوشنبه. هنگ کنگ reimposed اجتماعی فاصله برای مبارزه با اقدامات ناگهانی افزایش عفونت, ممنوعیت بیش از چهار نفر از جمع آوری در مکان های عمومی و نیاز مسافران به پوشیدن ماسک صورت در حمل و نقل عمومی و یا در معرض خطر US$650 خوب است.

برخی از کسب و کار نیز بسته می شود و رستوران ها محدود شده است بیش از زمانی که آنها می تواند در خدمت شام.

آفریقای جنوبی ابقاء یک شب حکومت نظامی به منظور کاهش تصادفات و ساخته شده است آن را اجباری برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک ، آرژانتین به ثبت نام بیش از 100,000 موارد در روز یکشنبه با وجود بوئنوس آیرس منطقه – کشور coronavirus نقطه داغ — که تحت تمدید shutdown. این کشور در حال حاضر ثبت 1,845 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *