مشتاق برای جبران از دست دادن دسترسی به بازار واحد اروپایی پس از Brexit بوریس جانسون دولت روز دوشنبه اعلام کرد که راه اندازی تا ده ابتکاری جدید ‘freeports’ برای افزایش تجارت و درآمد حاصل از 2021.

Rishi Sunak رئیس به وزیر خزانه داری گفت: “Freeports را از بند باز کردن پتانسیل ما افتخار تاریخی بنادر و تقویت و بازسازی جوامع در سراسر انگلستان ما به عنوان سطح بالا. آنها را جذب کسب و کار جدید, پخش كردن, شغل, سرمایه گذاری و فرصت به شهرهای بزرگ و بالا و پایین کشور”.

“این همه بخشی از ماموریت ما به عنوان یک باز به دنبال بیرون کشور مبارزه جهانی تجارت آزاد با پر جنب و جوش Freeports که کار را برای همه از انگلستان”.

مزایای freeports شامل کالا در آورده نه جذب تعرفه ها تا زمانی که آنها را ترک فریپورت و وارد بازار داخلی; هیچ وظیفه قابل پرداخت است اگر کالا دوباره صادر شده; زمانی که مواد اولیه وارد می شوند و پردازش به نهایی خوب وظایف تنها در پرداخت نهایی خوب است.

Freeports می تواند داخلی واقع شده و همچنین در مجاورت بنادر است که می تواند به کاهش جابجایی و یا هزینه های سرمایه گذاری موجود برای ساخت سایت های نزدیک به بنادر. اظهارنامه گمرکی را نیز نمی توان مورد نیاز برای حرکت کالا به یک فریپورت ساخت آن را آسان تر برای واردات کالا.

لیز خرپا تجارت بین المللی کار گفت: “ما در حال بدست گرفتن کنترل ما سیاست های تجاری و باز هر گوشه ای از انگلستان به فرصت ها در سراسر جهان”.

“Freeports را از بند باز کردن پتانسیل تاریخی ما پورت ایجاد شغل و بازسازی جوامع در سراسر انگلستان است. این مراکز نیز تعمیق مشارکت در سراسر جهان به عنوان ما بازگرداندن اقتصادی و استقلال سیاسی”.

پس از 10 هفته مشاوره دولت را دعوت دریایی و هوایی و ریلی بنادر به پیشنهاد برای فریپورت وضعیت بر اساس یک رقابتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de