10-پا-طولانی تونل موجود در بنگال ممکن است تاریخ به قرن 17

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک تیم از دولت های باستان شناسی بخش با عجله به بنگال شرقی Burdwan منطقه پس از یک ساکن محلی تصادفا یک تونل زیرزمینی که حفر خاک برای ساخت و ساز از یک خانه.

بازرس Pranab کومار بانرجی گفت: “ساکنان محلی Jiarul Mullick, حال به تازگی خریداری زمین برای ساخت یک خانه. در طول حفاری بخشی از طرح مجوف در افشای تونل.”

این موضوع بلافاصله به اطلاع دولت های منطقه پلیس و باستان شناسی بخش.

به گفته پلیس محلی 10-پا-طولانی تونل ساخته شده از آجر و ارتفاع آن حدود 4 فوت است. بر اساس تصاویر باستان شناسان گفت: این تونل می تواند حدود 200-300 سال است.

“این است که خیلی زود به هر چیزی می گویند. ما باید به بررسی این تونل به می دانم که چگونه از آن است. اگر لازم است بیشتر حفاری انجام خواهد شد گفت:” یک مقام رسمی از باستان شناسی بخش.

“پریما با یک تونل به نظر می رسد قدمت آن به 17 قرن 18 میلادی. آن را باید به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت” گفت: G Sengupta سابق مدیر کل باستان شناسی هند است.

در ضمن به زودی پس از کشف تونل روستاییان ساخته شده beeline برای گرفتن یک نگاه اجمالی به این امید که این تونل می تواند منجر به یک اتاق گنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>