1 تروریستی کشته در برخورد در J-K را سرینگر بیشتر به دام افتاده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک تروریست بود به ضرب گلوله کشته شده توسط نیروهای امنیتی در جریان درگیری مسلحانه در Zadibal منطقه جامو و کشمیر را سرینگر شهرستان در انتخابات گفت: در روز یکشنبه.

برخورد بین تروریست ها و نیروهای امنیتی پس از فوران یک کمربند و عملیات جستجو آغاز شد در Zadibal و Zoonimar Pozwalpora محلات زیر ورودی در مورد حضور خود در این مناطق است.

دو تروریست ها بر این باور هستند که به دام افتاده می شود توجه کنند. خدمات اینترنت تلفن همراه شده اند به حالت تعلیق در شهرستان سرینگر گفتند.

پلیس گفت: پدر و مادر در دام تروریست ها آورده بودند به برخورد سایت و از تسلیم شدن اما آنها حاضر به انجام این کار.

“ما از طریق منابع ما را به می دانم که از هویت خود و به نام پدر و مادر خود که به دادگاه تجدید نظر به آنها را به تسلیم. اما آنها نمی خرد شدن,” ویجی کومار بازرس کل پلیس در کشمیر به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

“دو نفر از آنها فعال هستند پس از 2019. یکی درگیر شد, در حمله به دو BSF (مرز نیروی امنیتی) jawans ماه گذشته” Kumar اضافه شده است.

این برخورد دوم در سرینگر در بیش از یک ماه است.

در ماه مه نیروهای امنیتی تا به حال به ضرب گلوله کشته و دو تروریست ها از Hizbul مجاهدین از جمله پسر یک جدایی طلب کشمیری رهبر پس از یک ساعت-طولانی ترور شد در Nawa Kadal محل سرینگر.

بیش از یک دوجین خانه نیز آسیب دیده در این آتش سوزی که فوران پس از چند انفجار و تبادل آتش میان تروریست ها و نیروهای امنیتی در طول 12 ساعت روبرو می شوند در Nawa Kadal منطقه در مارس 19.

این ترور شد آغاز شده بود روز قبل.

سه پرسنل مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) و یک پلیس نیز مجروح طول روبرو می شوند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>