1 میلیون و تست شده برای Covid در هند; 10k بازیابی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تعداد افراد مورد آزمایش برای بیماری کروناویروس (Covid-19) در هند عبور یک میلیون در روز شنبه از 38,914 در مارس 1, که طول می کشد تعدادی از آزمایشات به حدود 770 میلیون از جمعیت است. و تعدادی از بهبود عبور 10,000.

روز جمعه در هند مورد آزمایش قرار 74,507 نمونه که حدود 85 درصد از آزمايشات انجام شده در دولت در آزمایشگاه با استفاده از رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) است که تنها تست تشخیصی برای Covid-19 مورد تایید سازمان بهداشت جهانی است.

“ما را ساخته اند یک پرش کوانتومی در تست. ما برنامه ریزی برای سطح شیب دار آن را بیشتر به حرکت به سمت یک وضعیت که در آن ما می توانید آزمون از همه کسانی که به آن نیاز دارد. تعداد آزمایشگاه انجام Covid-19 آزمون رفته تا با 406 labs — که در آن 105 خصوصی هستند آنهایی که — در حال حاضر تست برای Covid-19 سراسر متحده گفت:” C K Mishra, منشی, محیط زیست و روسای PM را در سطح بالا و کمیته آمادگی برای یک اورژانس پزشکی است.

وزارت بهداشت انتظار تست برای عبور از 100,000 آزمون در روز در هفته آینده از 5,580 یک روز در تاریخ 1 آوریل.

“مثبت باقی می ماند به جز 20 شهرستانها که هنوز علت نگرانی به عنوان Covid-19 منحنی به نظر نمی رسد که مسطح وجود دارد. استراتژی برای آینده خواهد بود ramping تا نظارت در این شهرستانها بنابراین ما تست هر موردی از آنفلوانزا مانند بیماری های اطلاع رسانی و مهار پاسخ” گفت: وزارت بهداشت مقام که خواسته بود به نام

RT-PCR استفاده می شود برای تشخیص کیفی از مواد ژنتیکی به نام اسید نوکلئیک (RNA) از Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 و دقیق ترین تست تشخیصی برای عفونت در حالی که تست های دیگر مانند سریع آنتی بادی آزمایش در حال نظارت ابزار که نمی توانید تست برای زمان عفونت است.

در میان 304 دولت labs, 254 استفاده از Real-Time RT PCR, سیستم, 42 استفاده از TrueNat ماشین آلات و استفاده از ژن-Xpert کارتریج مبتنی بر اسید نوکلئیک تکثير آزمون (CBNAAT) برای Covid-19. Truenat کوچک باطری دستگاه است که می تواند اجرای 32 تا 48 نمونه ها و نتایج در یک ساعت در حالی که CBNAAT ماشین آلات به طور گسترده ای در دسترس در پایین-منابع روستایی تنظیمات که در آن استفاده می شود برای تست سل.

هند اضافه شده است دو مطلب بالا می توان سیستم هایی که قادر به در حال اجرا از 1100-1200 در آزمون در یک شیفت به موجود دو در نویدا و Bhubhaneshwar. “Labs در نویدا و بوبانسور در حال حاضر بالا توان سیستم های دیگر اضافه شده است به بنگلور و یکی جدید وارد کرده است که نصب خواهد شد در ملی مراکز کنترل بیماری در دهلی نو برای افزایش تست ظرفیت بیشتر” گفت: Mishra.

هند تست کیت در سهام دیگر 11-12 روز و تهدید به قطع عرضه از کیت استخراج RNA از چین است که خطاب به تامین کنندگان داخلی که در حال حاضر ارائه 70,000-80,000 کیت در روز است. “با تامین کنندگان محلی از آمدن به بازی کمبود دیگر قریب به اتفاق نگرانی گفت:” وزارت بهداشت رسمی.

وزارت بهداشت گرفته و مراحل را به آدرس تعلیق مسئله که در آن labs مصرف شد چند روز برای ارسال نتایج.

یک بررسی ملی نشان داد, Madhya Pradesh, Rajasthan و دهلی نو در حال شناسایی به عنوان کشورهای با بالاترین تعلیق. در دهلی موسسه ملی Biologicals در Noida شناسایی شد به عنوان یک تنگنا با آزمایشگاه ظرفیت آزمون 1,000-1,100 نمونه یک روز کشیده به دلیل ورود نمونه ها از هر دو اوتار پرادش و دهلی نو است. آن منجر به حدود 9000 نتایج که در حال بررسی است که نزدیک به 5000 بودند از دهلی نو.

“ما خواسته دهلی نو به برداشت آن نمونه ها و ارسال آنها به آزمایشگاه برای تست و در حال حاضر مشکل این است که طبقه بندی شده اند. تاخیر در ورود اطلاعات در برخی از کشورها هنوز هم یک چالش است اما ما در حال کار بر روی است که گفت:” وزارت بهداشت رسمی است که بخشی از تیم هماهنگی با متحده است.

کارشناسان بهداشت عمومی امید بیشتر مردم با علائم رو به جلو خواهد آمد به تست زیر با وزارت بهداشت جهت است که در حال حاضر اجازه می دهد تا برای صفحه اصلی قرنطینه موارد خفیف.

“مردم احمق نیستند هیچ کس می خواهد به مرگ است. ما باید به توانمند سازی آنها برای محافظت از خود. ژاپن در حال حاضر می پرسد مردم با تب و سرفه به ماندن در خانه قرنطینه و آزمایش تنها در صورتی که علائم را بدتر کند و یا نمی رویم دور یک هفته بعد گفت:” Mishra.

با توجه به HT داشبورد تعداد عفونت بودند 39,911 شنبه شب با 1,319 مرگ و میر و 10,758 بهبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>