1 در 4 بیشتر دیده می شود زبان انگلیسی فیلم های یوتیوب در Covid-19 نادرست هستند: Stu…

یکی در چهار بیشترین بازدید فیلم ها بر coronavirus (Covid-19) به زبان انگلیسی در یوتیوب هستند و در واقع نادرست با توجه به یک مطالعه جدید که می آید در برابر پس زمینه از وب سایت های مختلف از بین بردن 26 دقیقه ویروسی به نام “Plandemic” که ادعا شده است که این بیماری یک توطئه در حال ترویج توسط افرادی که به دنبال سود حاصل از آن.

ویدئوها از دولت و حرفه ای منابع در این بیماری به ثمر رساند بالا بر روی حقایق اما اختصاص تنها 10 درصد از حدود 257 میلیون بازدید در نظر گرفته شده توسط محققان از کانادا که مطالعه منتشر شده در مجله BMJ بهداشت جهانی در آوریل 13.

“عموم مردم دارای درجات مختلفی از سواد سلامت. هنگامی که ما در نظر گرفتن حجم عظیم و تنوع اطلاعات گمراه کننده بودن تولید و گسترش آن پتانسیل قابل توجهی برای آسیب” یکی از این مطالعه سرب-نویسنده هایدی Oi-یی Li دانشکده پزشکی دانشگاه اتاوا گفت: بیش از ایمیل.”با توجه به این که یوتیوب در حال رشد از گذشته شیوع رسیدن به آن بیشتر از همیشه [در این مطالعه می گوید: 2 میلیارد کاربران روزانه] و ما آن را احساس مهم بود برای ارزیابی اینکه آیا اطلاعات غلط پخش شد به مخاطبان گسترده تر.”

محققان با استفاده از کلمات کلیدی “کوروناویروس” و “Covid-19” به طور جداگانه به شناسایی بالای 75 بیشترین بازدید فیلم ها بودند که زبان انگلیسی در کمتر از یک ساعت در مدت و حذف غیر صوتی و غیر بصری محتوا.

آنها گفتند: 69 ویدئوها ملاقات معیار و سنجش زمان با هم 257,804,146 views. این بررسی شدند حقایق کیفیت و قابلیت اطمینان و قابلیت استفاده. فیلم های ساخته شده توسط رسانه های خبری اختصاص 47 درصد ،

“مطالعه ما نشان می دهد که بیش از 25 درصد از یوتیوب بیشترین بازدید فیلم ها به زبان انگلیسی ویدئوها موجود غیر واقعی یا گمراه کننده اطلاعات به بیش از 62 میلیون انداز” خواندن و مطالعه است. “حرفه ای و دولت ویدئوها نشان از دقت بالاتر و قابلیت استفاده و قابلیت اطمینان در تمام اقدامات اما تا حد زیادی تحت نمایندگی در نمونه ما.”

اشتراک و ارائه چیزی است که سوار views, نویسنده گفت.

“بیشترین بازدید ویدیو در این مطالعه با بیش از 20 میلیون انداز تولید شد توسط یوتیوب و تلویزیون مشهور است. در ضمن محبوب ترین دولت های تصویری تنها به 4 میلیون انداز” نوشت: هایدی. “دلیل این است که دولت ها به طور معمول با استفاده از سنتی اشاعه اطلاعات ابزار (به عنوان مثال, infographics, پوستر, وب سایت) است که کمتر جذاب و ممکن است به عنوان در دسترس برای کسانی که کمتر بهداشت-سواد.”

مطالعه محدود است به دلیل تمرکز خود را بر روی یک زبان است , اما یکی از بزرگترین چنین تمرینات.

“آن را خوب مطالعه است. اگر چه ‘views’ لزوما ترجمه برای ‘users’, و برای محاسبه است که شما ممکن است نیاز به آدرس IP است که ممکن است در دسترس بوده است این نشان می دهد روند. هند زمینه, اما, نیاز به گسترده تر توضیح گفت:” P Vigneswara ilavarasan را استاد در بمبی-دهلی نو و رسانه های اجتماعی محقق.

این مشکل ممکن است به مراتب بدتر در هند که در آن چنین ویدئوها فراموش دور به جلو در پیام رسانی سیستم عامل.

سرخپوستان به ندرت به سیستم عامل رسانه های اجتماعی به طور مستقیم برای به دست آوردن اطلاعات ilavarasan را گفت. “یکی از دلایل این است که میراث مسئله که ما تمایل به اعتماد به جلو از بزرگان ما و مافوق بدون سوال. پس از آن وجود است و عدم سواد اطلاعاتی که در آن مردم قادر به تشخیص اطلاعات غلط و خوب نیست gatekeepers و در نهایت وجود دارد دستکاری که در آن یک ویدئو را می توان خارج از چارچوب” گفت: ilavarasan را.

“ما متعهد به ارائه به موقع و اطلاعات مفید در این زمان بحرانی… ما نیز باید سیاست های روشن که منع ویدئوها ترویج پزشکی بی اساس روش برای جلوگیری از coronavirus در محل به دنبال درمان های پزشکی و ما به سرعت حذف ویدئوها نقض این سیاست زمانی که پرچم به ما گفت:” یوتیوب سخنگو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر