دانلود کتاب با ispn رایگان

چگونه کتابی از توضیحات مبهم بیابیم
“این یک هیجان انگیز بود … فکر می کنم؟”
توسط کیتی نورمن

یکی از ناراحت کننده ترین مشکلات مدرن ، سوالی است که با جستجوی گوگل به راحتی نمی توانید به آن پاسخ دهید – مانند وقتی که می خواهید بدون دانستن نویسنده ، هر قسمت از عنوان یا نام آن ، نام یک کتاب را بفهمید. شخصیت اصلی.

همه ما آنجا بوده ایم و می دانیم که هنگام جستجوی “کتاب جایی که [حافظه مه آلود را اینجا وارد کنید]” ناامید کننده است ، بی ثمر شود. خوشبختانه ، مواردی وجود دارد که می توانید سعی کنید شانس خود را برای یافتن این عنوان گریزان افزایش دهید. در زیر ، پنج مرحله ای را که می توانید برای یافتن کتاب از یک توضیحات مبهم بردارید ، ذکر کرده ایم.

و نگران نباشید: اگر هنوز کتاب را پیدا نکردید ، همیشه می توانید به ما مراجعه کنید توصیه های کتاببرای یک داستان جدید یک روز ، شما حتی ممکن است از سمت خود حرکت کنیدنهنگ سفید بزرگ.

  1. جزئیات را جمع کنید.

از طریق GIPHY

وقتی می خواهید کتابی بدون عنوان پیدا کنید ، هر جزئیات مهم است! همه چیزهایی را که می توانید به خاطر بیاورید ، بنویسید ، مانند ژانر (آیا این بود؟هیجان روانشناختی؟ آعاشقانه تاریخی؟) ، نام شخصیت ها و ویژگی های شخصیتی ، هر صحنه ای که در ذهن شما برجسته باشد ، یا یک نقل قول به یادماندنی.

حتی یک دهه فکر می کنید کتاب بیرون آمده است و در کجا و وقتی که در ابتدا کتاب را خوانده اید می تواند به شما در یافتن نام کتاب کمک کند. چیزی شمادر دبیرستان بخوانیدبه عنوان مثال ، ممکن است در لیست خواندن توصیه شده قرار داشته باشد و حداقل شما بتوانید بلافاصله هر نسخه جدیدتری را از جستجوی خود حذف کنید. همه و همه این اطلاعات می تواند شانس شما را برای ردیابی کتاب مورد نظر خود افزایش دهد.

 https://rebrand.ly/vkvno5o   https://bit.ly/2xz36Wn   http://ulvis.net/Wwiu   https://tinyurl.com/sfb5uhk
  https://plink.ir/qu4QB   https://b2n.ir/020966   http://gg.gg/h2rxx   https://is.gd/jJLrKG
https://1da.ir/uWY5HuP     http://rlu.ru/2FpuH   https://t2m.io/9a4Q6FPo   https://cutt.ly/xtT2jvZ
      https://cutit.org/gI1Gc   https://u.nu/0r4j6

منبع: https://plink.ir/OYqgS

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید