گوشت کوب برقی چه کاربردی دارد ، راهنمای آن

Category: دسته‌بندی نشده | No comments

خوب ، می توان به راحتی همه مزایای یکی از این گوشت کوب های دستی را مشاهده کرد ، اما تعداد زیادی در آنجا وجود دارد و دامنه قیمت آن بسیار زیاد است! بنابراین اول از همه ما می گویند …

بر نیازهای خود متمرکز شوید.
ما به شما توصیه می کنیم در مورد دو نکته مهم فکر کنید.

 1. آنچه شما به آن نیاز دارید را برای شما انجام دهد.
 2. چقدر می خواهید هزینه کنید .

کدام یک از اینها اولویت بالاتر برای شما است؟ مگر اینکه بخواهید به گوشت کوب های درجه بالا و بالاتر که همه چیز را انجام می دهند ، بپردازید ، بنابراین همه چیز در مورد سازش است. آیا همه چیز در زندگی نیست!

ممکن است زمان آن باشد که به سادگی روی آنچه برای آن نیاز دارید تمرکز کنید و نگران این نباشید که چه مدت دوام خواهد داشت یا هر کاری که در آینده برای شما انجام دهد! به عنوان مثال ، ما اخیراً شاهد بودیم که تعداد بیشتری از افراد به سراغ گوشت کوب دست Masha Immersion Hand می روند ، بنابراین ما به آن توجه می کنیم. این مجموعه 3 با 1 بسیار رده بندی است که می تواند غذاهای کودک ، سبزیجات و سیب زمینی را کاملاً مخلوط و پوره کند. با نگاهی به بررسی های آن ، به نظر می رسد که به خوبی برای این کارها دوست داشتنی است. شاید تیغه های پلاستیکی برای مادران جوان نیز جذاب باشد … یا شاید این ترکیب کامل سیب زمینی باشد که برای کسانی که دارای دست آرتریتی هستند جذابیت دارد … یا شاید این قیمت مناسب و معقول باشد و 90 روز هیچ سوالی را نمی دهد تضمین کند تا نشان دهد که چقدر مطمئن هستند توانایی ها !

تصمیمات اصلی خرید شما
در زیر ما 7 معیار اصلی را برای کمک به شما در محدود کردن انتخاب های خود بیان کرده ایم. پس از گذشت زمان از این موارد ، امیدواریم که شما یک مسابقه بین نیازهای شما پیدا کنید ، از یکی از برندها و مدلهای برتر بلندر گوشت کوب یا مسابقه با یکی از برگزیدگان برتر ما برای بهترین های سال 2019 (بر اساس جوایز ، بررسی ها ، آزمایشات و تجربیات در سراسر 2016/17/8.)

چیزی که باید هنگام خرید گوشت کوب دست به آن توجه کنید

7 امتیاز چک لیست

 1. قدرت ، سرعت و کنترل
 2. کیفیت و دوام
 3. طراحی

4- سهولت استفاده

 1. کارایی
 2. اعتبار
 3. قیمت گذاری
 4. قدرت ، سرعت و کنترل

واتس
برای موارد نادر نوری شما به قدرت / سرعت زیادی احتیاج ندارید. برای کارهای سنگین تر و ضخیم تر شما نیاز به بیشتر و بهتر و قدرت و کنترل بیشتری دارید. قضاوت فقط در مورد تعداد وات می تواند کمی از شاه ماهی قرمز باشد (به سؤالات متداول مراجعه کنید ). بیشتر فروشندگان و مینی داوران معتقدند که بیش از 200 وات خوب است ، یا اینکه هر چه بالاتر بروید و سرعت بیشتری داشته باشید ، می توانید گوشت کوب بهتر باشید. مطمئناً به نظر می رسد به معنای بالا رفتن قیمت است. این احتمالاً به همین دلیل است که شما اکثریت را در محدوده 400W – 800W قرار می دهید ، و این برای بیشتر طراحی ها کار می کند.

کیفیت ساخت
با این حال ، فقط به این دلیل که یک گوشت کوب تعداد وات بیشتری داشته باشد ، به این معنی نیست که لازم باشد ، یا اینکه نتایج بهتری را تضمین می کند ، یا حتی طولانی تر خواهد شد. این فقط مربوط به اسب بخار نیست! در مورد نوع و کیفیت طراحی و سرعتهای بیشتر در کنار قدرت برای به دست آوردن نتایج مورد نیاز اطلاعات بیشتری دارد. البته اگر به حجم زیادی نیاز ندارید ، یا به هر حال فقط غذاهای نرم یا پخته شده را مخلوط می کنید ، به عنوان مثال پوره کردن غذاهای کودک ، تهیه سوپ خامه ای یا اسموتی های ساده ( دستور العمل های ما را در اینجا ببینید) احتمالاً از گوشت کوب زیر 200 وات خوشحال باشید.

سرعت
سرعت است بسیار مهم است، و شما نیاز دارید که قادر به کنترل آن. داشتن سرعت بالا و پایین یا محدوده ای که می توانید سرعت آن را برای مصارف مختلف تغییر دهید بسیار مهم است. شما نیاز به یک سرعت سریع دارید تا بتوانید چیزهایی را تحریک و لکه بینی کنید ، اما یک کار آرام بسیار خوب برای کارهای ظریف تر مانند جوش زدن ، سس های امولسیون کننده و سس مایونز است. بررسی کنید که آیا دستی و تغییر سرعت در حین مخلوط آسان است. آیا دستیابی به کنترل ها با دکمه ها یا شماره گیری ها آسان است؟ آیا فشار دادن دکمه ها آسان است. برخی از آنها دارای طراحی لمسی نرم هستند. ما این جنبه را با ترابردن به تمام بررسی های مشتریانی که می توانیم پیدا کنیم ارزیابی کرده ایم!

 1. کیفیت و دوام

مواد – پلاستیک یا فلز؟
چه ماده ای از گوشت کوب دست ساخته شده است و آیا برای هر یک از قسمت های آن یکسان است؟ (تیغه ها ، محافظ های آنها و شافت ، دسته ، قسمت اصلی بدنه موتور نیز). خدمات گارانتی و تعمیرات چیست؟

به این فکر کنید که چند بار ممکن است بخواهید از گوشت کوب کوچک خود استفاده کنید. دوام خواهد داشت؟ ما به فلز در مقابل پلاستیک نگاه کردیم. برخی از مشتری ها نشتی را از مایعات و قطعات گزارش می کنند! این مواردی است که شما باید مراقب آن باشید.

تیغه ها
به نظر می رسد مردم می پرسند که آیا تیغه ها گلدان ها و قابلمه های نچسب خود را خراشیده می کنند یا خیر. من هرگز نشناختم که کسی در خراشیدن مشکلی داشته باشد و فکر می کنم این مسئله به نحوه استفاده از آن مربوط می شود ، بنابراین هنگام خرید آن را به راهنمای تولید کنندگان بخوانید. خواهید فهمید که مواد اصلی به طور کلی پلاستیک و / یا فولادی هستند.

گوشت کوب برقی چه کاربردی دارد

معمولاً آنچه را برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید و گوشت کوب های استیل ضدزنگ یا کرومی قلم مو به طور طبیعی هزینه های بیشتری خواهد داشت. هزینه ها صرفه جویی می شوند ، یا کیفیت آن بسته به نوع نگاه شما در شافت ، بسته خواهد شد. بخش اصلی “موتور”. قسمت موتور معمولاً در بالای گوشت کوب قرار دارد – بخشی که دست خود را در آن می پیچید.

بنابراین ناگفته پیداست که هرچه پلاستیک بیشتر مورد استفاده قرار گیرد ، ارزان تر نیز باید باشد. به خاطر داشته باشید که هرچه پلاستیک بیشتر مورد استفاده قرار گیرد ، از ماندگاری کمتری برخوردار بوده و راحت تر لکه دار می شود. بنابراین اگر از زردچوبه زیاد استفاده می کنید ، آماده باشید که یک محفظه میکسر پلاستیکی لکه دار زرد رنگ داشته باشید! (نحوه پاک کردن آن را در بخش سؤالات متداول ما مشاهده کنید .)

شفتهای فلزی مخلوط كننده كمتر از فشارهای پلاستیكی هستند. این همان جایی است كه من در مورد پارگی های پلاستیكی شنیده ام. بنابراین ارزش این را دارد که تصمیم بگیرید که چقدر از گوشت کوب خود استفاده می کنید و برای استفاده از آن چه نیازی دارید.

 1. طراحی

در اینجا ما به ارگونومی ، طول پا و ارتفاع تیغه پرداختیم. آیا نگهداری و استفاده و تمیز کردن آن آسان است؟ آیا شما دست های کوچک یا آرتریتیکی دارید و به یک گردن باریک خوب نیاز دارید. آیا روشن و خاموش کردن آسان است؟ آیا می توانید انگشتان یا انگشت شست خود را به راحتی روی دکمه ها یا شماره گیری ها بزنید.

رنگ ها و تصویر
آیا به آن نیاز دارید تا خوب به نظر برسد! آیا رنگ ها باید مطابق با موضوع آشپزخانه شما باشند … قرمز ، سفید ، نقره ای ، سیاه ، سبز یا آبی؟ به نظر می رسد پرنعمت یا مدرن و براق / یا اهمیتی ندارد. اگر به آنچه افراد مشهور و سرآشپزهای مورد علاقه شما استفاده می کنند متلاطم شده ایم ، ما صفحات شایعات را پیدا کرده ایم و می بینیم کدام یک از بلندرهای مشهور را انتخاب کرده اید – از جمله کارداشیان ، گوردون رامسی و بسیاری دیگر.

سطح سر و صدا
آیا این بیش از حد گرم می شود و آیا بیش از حد پر سر و صدا خواهد بود یا لرزش در دست شما را شروع می کند؟ به نظر می رسد که مدل ارزان تر است ، معمولاً پر سر و صدا تر است ، اما همیشه اینگونه نیست. بنابراین در خلاصه های بررسی ما به دنبال این باشید.

طراحی تیغه
برای مقادیر کم مانند غذای کودک ، حتماً گوشت کوبی داشته باشید که به مواد غذایی برسد و پاشیده نشود! اطمینان حاصل کنید که یک آبجو یا یک کوزه کوچک و باریک و باریک برای مخلوط کردن دارید. همچنین بررسی کنید که پره ها خیلی بلند نشده اند تا بتوانند با مقادیر کمی موثر باشند یا به قسمت پایین لیوان برسند. شما می توانید برخی از مارک های دارای فناوری علامت تجاری منحصر به فرد تیغه ثبت شده برای افزایش سرعت ، قدرت ، یا ایجاد یک پوره بهتر.

سیم برق
هیچ چیز آزاردهنده تر از اتصال سیم به گلدان شما نیست و یک کابل فوق العاده طولانی یک لوکس واقعی است. استفاده از یک فرفری مرتب و تمیز بسیار ساده تر از یک راه راه صاف و بلند است که می تواند راه را دریافت کند. برای من ، هیچ سیم به هیچ وجه در گوشت کوب بی سیم جذاب نیست. ما می خواهیم این مقاله را با جزئیات بیشتری در مقاله وبلاگی در مورد گوشت کوب های باتری در مقابل گوشت کوب برقی بررسی کنیم. طول پا – دقیقاً مانند ما انسانها ، آسانتر و راحت تر می شود! اما پس از آن ، سقوط راحت تر می تواند

4- سهولت استفاده

اندازه و وزن
اول از همه آیا کنترل آن راحت ، راحت نگه داشتن ، خیلی سنگین یا بی دست نیست؟ آیا وزن به خوبی متعادل است. آیا به اندازه کافی کوچک است ، و آیا نگه داشتن آن سبک یا سنگین است – آیا این مسئله برای شما اهمیت دارد؟ من یک توصیف عالی را در جایی خواندم که آنها نباید بیشتر از یک کاغذ (A4) باشند ، و به اندازه یک کیسه شکر (2lb) سنگین باشند.

مشکل انگشت!
آیا فکر می کنید مدتی باید یک دکمه را در دست داشته باشید ، یا ترجیح می دهید روی قدرت یا سرعت کلیک ، روشن یا خاموش کلیک کنید؟ یا بهتر است شماره گیری کنید که بتوانید بچرخید؟

تمیز کردن
ثانیا ، آیا تمیز کردن آسان است؟ به نظر می رسد همه نگران چگونگی تمیز کردن دستگیره هستند … آیا ماشین ظرفشویی گوشت کوب مخلوط شما ایمن است؟ برای من فهمیدم این چندان مهم نیست. خیلی راحت می توانید به محض اینکه گوشت کوب را خاموش کنید ، انتهای تیغه را زیر شیر آب برای چند ثانیه اجرا کنید. برای غذاهای سرسخت ، حدود 20 ثانیه در زیر آب صابون گرم این کار را انجام می دهد ، یا مخلوط چوب را برای چند ثانیه وقتی که زیر آب صابونی قرار دارد روشن کنید و باید از همه چیز خلاص شود. یک طرح ساده بهتر است بنابراین مواد غذایی در گره های کوچک نمی ماند. شما باید بتوانید فقط پا و انتهای موتور را تمیز کنید.

بعضی از میله های چوب دارای تیغه های متصل شده اند (یعنی آنها از شافت جدا نمی شوند) ، برخی دیگر دارای تیغه قابل تعویض هستند. اگر می توانید آنها را تغییر دهید ، آسان است که آنها را خاموش و روشن کنید؟ اگر واقعاً دوست دارید از ماشین ظرفشویی استفاده کنید ، کافی است بررسی کنید که کدام قسمت از گوشت کوب را در ماشین ظرفشویی ایمن کنید. معمولاً بعضی ها نیستند ، بعضی ها اینطور نیستند. نکته نهایی که باید در نظر بگیرید این است که اگر گوشت کوب با استفاده بسیار داغ شود ، اگر این مورد است ، پس قبل از شستشو بگذارید کمی خنک شود.

 1. کارایی

کارهای آشپزخانه ای که باید انجام شود
گوشت کوب دستی چه کاری می تواند انجام دهد و چقدر خوب است؟ آیا ترکیب آن ، امولسیون ، شلاق و پوره ، خرد کردن و غیره خواهد بود آیا برای سس مایونز غلیظ ، شپشک های چروکی ، سالسا و پاستو ، اسموتی ها ، خامه های شلاق ، غذای کودک و سوپ خامه ای مناسب است … و آجیل های سخت و یخ مناسب است!؟!؟

واقعاً این مهمترین قسمت نیست. مشکل این است که تولید کنندگان برای توصیف ابزارهای خود از یک اصطلاح استفاده می کنند ، و آشپزها و سرآشپزها می توانند اصطلاح کاملاً متفاوتی را برای توصیف تکنیک مورد نیاز شما یا غذای حاصل از آن استفاده کنند (مثلاً شلاق ، شلاق ، کف). این موضوعی است که من واقعاً می خواهم آن را استاد کنم تا مقاله جدید وبلاگ ما را در مورد نحوه استفاده از گوشت کوب دست خود تماشا کنید !

لوازم جانبی و لوازم جانبی
این جایی است که پیوست ها به گوشت کوب خود وارد می شوند. تعداد زیادی از بیت و باب که دارای گوشت کوب اصلی هستند ، دارای یک میزبان کامل هستند.

میکسر ساده چوب باید با تیغه ای که مخلوط می شود یا مخلوط می شود ، بیاید. آنها همچنین می توانند با چند تیغه اضافی به کار بهتر خرد یا زوزه کشیدن برسند. برخی از گوشت کوب های دستی دارای کاسه ، بشقاب ، کوزه یا واحدهای کوچک پردازشی به عنوان اتصالات اضافی هستند. بعضی از آبجوها برای ریختن و لبهایی برای نگهداری مواد غذایی با لبهای مفید تهیه می شوند. برای برخی از آنها می توانید کیف حمل و دیواره دیواری دریافت کنید. واقعاً هرچه تعداد دلبستگی بیشتری داشته باشید بیشتر در حال تبدیل شدن به یک پردازنده مواد غذایی هستید ، بنابراین به این فکر کنید که چگونه از این دستگاه استفاده خواهید کرد و اگر یک پردازنده محکم تر است همان چیزی است که شما می خواهید روی پیشخوان باشید!

ما در پست دیگری به ضمیمه ها و لوازم جانبی گوشت کوب بامیکس نگاه کردیم ، همچنین در مورد لوازم جانبی با کیفیت بالا و مورد علاقه خود که در صورت پیکربندی گوشت کوب غوطه وری خودمان را مورد بررسی قرار داده بودیم ، تحقیق کردیم.

 1. اعتبار

نام تجاری
اینجاست که مارک ، خدمات پس از فروش و بررسی مشتری وارد می شود. اگر در انگلستان هستید ممکن است ترجیح دهید مارک بریتانیا را خریداری کنید (به عنوان مثال Kenwood) ، و اگر در آمریکا هستید ، یک مارک آمریکایی (به عنوان مثال Cuisinart ) اگر شما سوئیسی ها را با کیفیت عالی مرتبط می کنید ، ترجیح می دهید با بامیکس بروید. اکثریت عظیمی به برندهایی مانند Braun که سالهاست اسباب بازی می کنند وفادار هستند.

نقد های کاربران
بررسی گوشت کوب دست به ما چه می گوید؟ به نظر می رسد مردم بیشتر نگران خراشیدن گلدان ها و قابلمه ها هستند ، اما نباید چنین کنند. عمل مکش هر گوشت کوب مناسب به این معنی است که انرژی باعث می شود مواد غذایی از پایین قابلمه بالا برود ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد حرکت در امتداد پایه ماهیتابه نیست. تیغه نیز با یک محافظ محافظت می شود ، بنابراین بررسی کنید که تیغه پایین و پایین است.

بعد ، به نظر می رسد تمیز کردن یک سوال اصلی است. باز هم ، اینها به راحتی تمیز می شوند که من مشکلی را در اینجا نمی بینم. ما در بخش سهولت استفاده ما آن را پوشش داده ایم.

بلندر دست شما چه مدت طول خواهد کشید؟
موضوعات مهم تر در بررسی ها طول عمر است. بلندر دست شما دوام می آورد؟ شکایات مربوط به خرد شدن انتهایی معمولاً ناشی از استفاده بیش از حد یا سوء استفاده از شفت های پلاستیکی است. هرچه مواد بهتر باشد ، دوام بیشتری خواهد داشت. هرچه این ماده قوی تر باشد ، کارهای سنگین تری هم می تواند داشته باشد! شفت های پلاستیکی می توانند رنگ مواد غذایی را به خود اختصاص دهند ، اما به راحتی با مقداری سرکه جابجا می شوند.

معمولاً جواب همه چیز وجود دارد و سازش نام بازی است! شما باید بررسی های زیادی را در وب سایت خرید خود پیدا کنید.

حالا شما می دانید … c را بزنید تا گزینه های برتر ما برای سال 2019 را ببینید.
یا…

برای بررسی دقیق ما از یک گوشت کوب دست اصلی توسط Russell Hobbs بیشتر
کلیک کنید برای بررسی دقیق ما از مدل گوشت کوب میان رده دستی تعیین شده توسط Kenwood
برای بررسی دقیق ما در مورد مدل حرفه ای دامنه گوشت کوب دست تنظیم شده توسط Bamix کلیک کنید.

 1. قیمت گذاری

ارزش پول
چه فایده ای برای شما دارد و اکنون می توانید هزینه کنید؟ معمولاً احساس می کنیم هزینه ای را که می پردازید دریافت می کنید ، اما مهمترین چیز این است که اطمینان حاصل کنید که پول شما در حال انجام کارهایی است که برای شما مفیدتر خواهد بود. بنابراین شما واقعاً باید در مورد آنچه می خواهید از آن استفاده کنید فکر کنید ، در غیر اینصورت ساخت یک مجموعه بی فایده از وسایل آشپزخانه مورد نیاز خود را آغاز خواهید کرد.

اگر فقط می خواهید یکی را امتحان کنید ، می توانید مدل های اولیه شروع کننده ای را تهیه کنید که به سادگی یک پلاستیک ، روشن / خاموش ، یک سرعتی ، خرد کردن / مخلوط کردن یک نوع کوچک از ابزار باشد. با مدل های میان برد شما قابلیت های آن را با لوازم جانبی ، دوام با شفت فولادی و قدرت با تنظیمات watt یا سرعت بیشتر (دور در دقیقه) گسترش می دهید. هنگامی که به سطح حرفه ای می روید ، معمولاً هزینه های با کیفیت ، طراحی ، شهرت ، حتی دوام طولانی تر و البته عملکرد بهتر را نیز می پردازید.

برای اطلاع از قیمت ها ، به کادر جستجو زیر مراجعه کنید. این فقط برای انگلیس است ، بنابراین اگر می خواهید قیمت مدل های مختلف را بررسی کنید ، روی 15 مورد برتر کلیک کنید و روی دکمه ها کلیک کنید تا در کشور خودتان آن را بررسی کنید.

کدام گوشت کوب و اتصالات استیک را خریداری می کنید و چرا؟
آمازون انگلستان
عبارت جستجوی خود را در کادر تایپ کنید و در دسترس بودن ، جزئیات و قیمت ها در آمازون انگلستان را همین حالا ببینید.

به عنوان هدیه ، گوشت کوب دستی برای دانشجویان دانشگاه مناسب است ، (نگران نباشید ، تمیز کردن یک سس است !) یک هدیه عروسی ، برای داشتن یک کودک جدید یا خانه جدید یا حتی آشپزخانه جدید. چرا نه فقط به آشپزهای مشتاق که دوست دارند شما را هدیه دهند هدیه ندهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>