کتاب روانشناسی

بیایید نگاهی به برخی از عناوین کتاب های الکترونیکی بیندازیم که کتاب روانشناسی در ماه های اخیر گران شده اند. قیمت “ماه آبی” در مجموعه موفق جک ریچر 1 1 افزایش یافت و به 99.99 دلار رسید ، در حالی که اولین رمان روت جونز ، نویسنده مشترک کتاب Gavin & Stacey ، در ماه آوریل با قیمت 1.99 در دسترس بود. اما کاربران Kindle باید 99 4.99 بپردازند. کمیک آدام کی اکنون 2.99 است که 50٪ بیشتر از آوریل است. قیمت کتاب خودآموزی کتاب روانشناسی ژاپنی “شجاعت برای دوست نداشتن” اکنون 68 4.68 است ، در حالی که ماه گذشته 31.31 بود.

آمازون علت افزایش قیمت کتاب های الکترونیکی را ناشران می داند و در مورد خرید کتاب می گوید که آنها به دلیل رکود در بازار قیمت ها را افزایش داده اند. البته چند ساعت پس از اعلام دولت انگلیس مبنی بر لغو مالیات کتاب الکترونیکی ، قیمت میلیون ها نسخه از این کتاب ها به شدت کاهش یافت.

در بیانیه ای ، آمازون از تصمیم دولت انگلیس در مورد لغو مالیات کتاب روانشناسی بر ارزش افزوده کتاب های الکترونیکی استقبال کرد و گفت امیدوار است که در نتیجه قیمت ها کاهش یابد.

ویروس کرونا و شیوع قرنطینه در انگلیس ناشران را مجبور کرده است که کتاب روانشناسی در نیمه اول امسال به طور متوسط ​​17٪ قیمت کتاب های الکترونیکی را افزایش دهند. ناشران در فروش کتاب نیز مشکل دارند ، اما استفان لاتینگا ، دبیر اجرایی انجمن ناشران انگلیس ، تصمیم دولت را امیدوارکننده و مثر می داند. وی گفت: “مطمئناً چنین اقدامی باعث رونق بازار کتاب های الکترونیکی خواهد شد.”
پنج نویسنده و شش عضو کتاب برای مطالعه کتاب در انستیتوی پرورش فکری کودکان و نوجوانان از آذربایجان غربی همزمان با هفته کتاب اهدا شدند
ارزیابی بهترین نویسندگان و خوانندگان استان آذربایجان غربی در هفته کتاب
در آذربایجان غربی ، برنامه های مرکز استان به مناسبت هفته کتاب در مراکز دانلود کتاب و ستاد مرکز کتاب روانشناسی استان ادامه دارد.
در پنجمین روز هفته کتاب و کتابخوانی ، لوح سپاس و هدیه ای از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی به دست نویسندگان و اعضای مرکز کتاب استان رسید.

بر اساس تلاش علی اکبر پورسول ، مربی فرهنگی مرکز چالدران ، شادی پازکاد ، مربی فرهنگی مرکز 2 در مهاباد ، ولی محمدپور ، مربی فرهنگی مرکز کارا ضیائدین ، ​​نسرین بدخشان ، کارشناس فرهنگی و اکبر خلیلی با کارشناس مردم کتاب روانشناسی در مرکز استان سالهای اخیر قدردانی شده است.

همچنین توسط ساتیا تابع ، عضو مرکز میاندوآب ، امیرحسین افشاری نژاد ، عضو مرکز تکاب ، مهراب عبدالله زاده ، عضو مرکز ماکو ، اسرا بهادری ، عضو مرکز 2 مهاباد ، رها خلیلی ، عضو مجتمع شهید فرهی و خوانندگان علی محمد نوری 3 در نقش آری محمد نوری 3 به عنوان خواننده. شکرگذاری با ارسال لوح و هدیه ارسال می شود.

ارسال فیلم های تولید شده توسط مربیان با موضوع کتاب و مطالعه کتاب روانشناسی، مهربان یار (هر روز با ارائه کتاب) ، نگاه مهربان دوست (ارائه هر روز شاعر و نویسنده) ، پنجره دوستی (هر روز کتاب ، کاردستی) ، حضور از شاعران و نویسندگان در انجمن ادبیات مرکز استان ، هر روز همراه با شعری از یک شاعر ، انتشار پرونده برای مطالعه کتاب برای کودکان و نوجوانان مرکز و معرفی کودکان و نوجوانان به مطالعه کتاب از جمله برنامه هایی است که کتاب روانشناسی برای اجرا در طول هفته آماده شده است. از کتاب و خواندن

برنامه های هفته کتاب امسال با شعار “دانش ، مانایی” و به منظور توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی از 24 آبان در فضای مجازی آغاز شده و تا 30 آبان ادامه دارد.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید