چگونه از IGTV اینستاگرام استفاده کنیم سلام تک

می‌توانید عکس خویش را ویرایش کرده و اساسی انتخاب افکت بر بر روی آن جلوه تازه‌ای به آن بدهید و بعد اهمیت دوستان خوب و بقیه کاربران به اشتراک بگذارید. هم اکنون همین کانال اجتماعی پرطرفدار برنامه‌ای نو اهمیت عنوانIG Tv (تلویزیون اینستاگرام)را معرفی کرده است. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پرطرفدار حساس اعضا فراوان است. طبق آمار همین شبکه اجتماعی در حال حاضر بیش از یک میلیارد کاربر دارد!
تمام کاری که شما به جهت پیش‌نمایش ویدیو انجام خواهید داد همین میباشد که دکمه لغرنده را به سمت سبز حرکت دهید. وقتی پیش‌نمایش ویدیو IGTV خود را ارسال می‌کنید، عنوان و توضیحات در زیرنویس فیلم نسخه برداری می‌شود. همینطور می‌توانید بر روی ویرایش جلد نمایه ضربه بزنید تا روش سناریو عکس بر روی جلد IGTV شما، در کانال نمایه تهیه شود. در ژوئن سال ۲۰۱۸ بود که اینستاگرام سرنوشت دارای افزودن قابلیتIGTV خود؛ کانون توجه را از پلت‌فرم‌های رقیب گرفت و راهی جدید به جهت کسب موفقیت اکثر پیدا کرد. در حالی که پست‌ها و داستان‌های اینستاگرام، به اعضا اجازه‌ی نشر فیلم‌های ۶۰ یا این که ۱۵ ثانیه را می‌دهند؛ ویدیو IGTV بضاعت و توان تکثیر محتوای ویدیویی عمودی یا این که افقی، حیاتی فرم طولانی مدت را آماده کرد.

  • در همین نوشته مهم ما یار باشید تا به طور کامل به نحوه‌ی آپلود IGTV در اینستاگرام بپردازیم.
  • چگونه یک مسابقه اینستاگرامی موفق و پربازده راه‌اندازی کنیم؟…
  • همچنین درصورتیکه اینستاگرام خویش را به پایانی ورژن موجود به‌ روزرسانی کنید، بدون شک متوجه کلید نو IGTV در درون برنامه خواهید شد.

از بخش گالری تلفن همراه خود، ویدئوی موردنظر را تعیین کنید. IGTV که مخفف Instagram TV است، بستری هست که کلیدی استفاده از آن می‌توان ویدئوهای مهم کیفیت و اکثر از یک دقیقه (تا 60 دقیقه) را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. برای دانلود این اپلیکیشن وارد google پلی شوید و در نصیب جستجو اسم اپلیکیشن را وارد نموده و کلید ی کارگزاری را بزنید تا دانلود و اجرا شود. شما می بایست مسلما یک تقویم محتوایی به جهت نشر محتوا داشته باشید. مخصوصا اینکه می توانید پیوند وبسایت یا بلاگ خود را در آن قرار بدهید و همین لینک و پیوند قابل کلیک است.

IGTV هیچ‌گاه واقعا حذف نشد

IGTV اینستاگرام در واقع ترکیبی از دو واژه Instagram و TV میباشد که به اختصار و برای سادگی در گفتار IGTV نامگذاری شده است. دوره دیجیتال مارکتینگ منتوریکس گام آخر حرفه‌ای شدن است. در آغاز جدیدترین ورژن اینستاگرام را از app store و یا این که play store اخذ کنید. بدین ترتیب اساسی استفاده از سرویس های خدمات IGTV مغازه ایرانی لایک که واقعی و ارزان می باشند در هزینه های خویش صرفه جویی نمایید.
عمومی
حال می بایست یک کاور به جهت فیلم خویش گزینش کنید و این چیزی است که به عنوان قلاب برای عضو نمایش دیتا می شود و بایستی غایت همت خود را بکنید که یک کاور مطلوب برای فیلم خویش تعیین کنید. داشتن یک کاور مناسب سبب می شود کاربر به دیدن فیلم شما ترغیب شود. این کاور می تواند گوشه ای از ویدئوی شما باشد یا می تواند یک کاور از قبل طراحی شده باشد. بنابراین پس از آپدیت اینستاگرام، دیگر نیاز به انجام کاری وجود ندارد و به صورت اتومات امکان IGTV برای شما فعال می شود. این امکان حتی به جهت فیلم سازان و کارگردانان هم کاربرد داراست و می توانند برای فروش بیشتر فیلم تولیدی خودشان، چکیده از آن را اهمیت استفاده از IGTV منتشر نمایند و افراد را ترغیب به خرید کردن کنند.
برای فعال‌سازی IGTV اینستاگرام نیاز به هیچ کاری نمیباشد و این که اینستاگرام شما آپدیت باشد به اندازه هست و همین قابلیت به صورت خودکار برای شما فعال می‌شود. به جهت آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام‌تان می‌توانید به اپ استور یا این که گوگل پلی مراجعه کنید. اینستاگرام اخیرا قابلیتی را به IGTV طولانی تر کرده است که مهم به کار گیری از آن می توانید ویدیوهای خویش را مدل بندی کنید تا از همین نحوه اعضا به دیدن باقی ویدیوهای خود تشویق کنید. گذاشتن ویدیو در IGTV اینستاگرام یکی از روش‌های گذاشتن IGTV و ساده‌ترین طریق میباشد البته قبل از گذاشتن ویدیو بد نمیباشد چند گام واجب برای این عمل را بدانید تا به طور درست به آپلود فیلم بپردازید.
از این فرم می‌توانید به جهت ورود و یا این که تصویب اسم در مجله کاپریلا به کارگیری کنید. همچنین، توصیه می‌شود که از تِم و استایل‌های همیشگی برای ایجاد اپیزودها به کار گیری کنید تا یک حرفه به‌هم پیوسته از محتواهای تصویری تولید شود. از اینجا، میتوانید گروه تازه بسازید یا این که ویدیو را به یکی از تیم های موجود Instagram story download بیش تر کنید. به جهت شروع یک ویدیو را حساس زدن دکمه add to series به یک گروه طولانی تر کنید. درصورتیکه این اولین ویدیو شما در گروه باشد، می بایست نخستین نام و توضیحات تیم را وارد کنید. میتوانید مهم استفاده از Facebook Creator Studio ویدیو های IGTV خود را برنامه ریزی نمایید تا در وقتی مشخص و معلوم ارسال شوند.
IGTV اینستاگرام یکی از سرویس‌های ویدیویی اینستاگرام می باشد که از دوران ارائه تا به حال، محبوبیت زیادی دربین اعضا اینستاگرام پیدا کرده است. کلیدی استفاده از IGTV یا این که “تلویزیون اینستاگرامی” می‌توانید ویدیوهای طولانی در اینستاگرام آپلود کنید. در این نوشته اصلی آموزش تنظیمات IGTV اینستاگرام، ملازم شما هستیم. اینستاگرام به طراوت اعلام کرد که آیکون افزودن ویدئوی IGTV را (آیکون «+») از ورقه اهمیت اعضا در خویش اپلیکیشن اینستاگرام حذف خواهد کرد. به این خاطر میباشد که ممکن است آیکون افزودن کلیپ ویدیو در IGTV را در صفحه مهم پروفایل خود در اینستاگرام بازدید نمی کنید.
امکان قرار دادن پیوند قابل کلیک از تارنما در توضیحات کلیپ ویدیو هم نکته‌ای میباشد که به به دست آوردن و عمل شما یاری ویژه‌ای می‌کند. چون IGTV رسانه جدیدی است، احتمال دارااست مخاطبین شما توضیحات زیر کلیپ ویدیو را نبینند و یا این که ندانند که لینک و پیوند قابل کلیک است. بهتر است در انتهای کلیپ ویدیو به این موضوع اشاره کوتاهی نمایید و بگویید که پیوند سایت در نصیب description قرار داده‌شده‌است و در توضیحات برای لینک و پیوند CTA قابل قبولی قرار دهید.
نحوه گذاشتن عکس تمام صفحه و فارغ از برش در پست اینستاگرام مضاعف بی آلایش است. در همین نوشته قصد داریم شیوه آپلود پست در اینستاگرام اهمیت سایز دارای … داشتن آی جی تیوی یک عدد دیگر از رویکرد های جذب فالوور و یا شناخته شدن برند و بیزینس شماست. هر چه میزان ویدیوهای جذاب خیس و خلاقانه تری را در همین قسمت قرار دهید تماشا پیج شما بالاتر رفته و این به این معنی که موفقیت. همین دستور باعث ارتقا دارای آی جی تیوی در پیج های اینستاگرام شده است.

نظر شما چیست؟ لغو پاسخ

در درجه دوم می بایست اظهار کرد که اینستاگرام یک عدد از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که در دسترس بودن این افراد را به جهت مردم معمولی مهیا می‌کند. در همین کاغذ می توانید فیلم های منتشر شده بوسیله عزیزان خود را مشاهده کنید. همچنین قابلیت مشاهده محبوب ترین ویدیوها در هر تیم در این نصیب وجود دارد. حال برگه ای مانند صورت ذیل تماشا خواهید کرد که برای آپلود ویدیو می بایست بر بر روی گزینه چرخ دنده کلیک کنید.

روشهای دیدن پروفایل خصوصی (اکانت پرایوت) اینستاگرام

همچنین یک نکته ی حائز اساسی که وجود داراست این هست که اگر شما ای جی تی وی را از اینستاگرام خویش حذف نمایید همچنان در نتورک igtv باقی می ماند. عنوان مناسب و جنجالی برای پست فراموش نشود که در دیده شدن آن دوچندان حائز اصلی است. این را دقت کنید که چنانچه دوست دارید تبلیغات شما بیشتر دیده شود، همت نمایید در igtv اینستاگرام پست های لطف را قرار دهید. همین فرمان نشان دهنده همین است که مردمان به دیدن کلیپ ویدیو ها حساس کیفیت بالا و همینطور طولانی عشق و علاقه مند شده اند. پس میتوانید از این زمان اسفاده نمایید و کسب در آمد از اینستاگرام را آغاز بزنید. فراموش نکنید که داشتن فالوور های بالا رکن اصلی در دیده شدن پیج شما می باشد.
اگر نیز ویدیو مشکلی ازنظر محتوا یا این که … داشت با انتخاب مورد گزارش یا این که از گزینه ۳ نقطه می‌توانید ایراد را به شرکت اینستاگرام اعلام کنید. ویدیوهای ضبط شده بایستی به رخ عمودی گرفته شده باشند. در صورتی که سناریو افقی ویدیو مدنظر شماست می بایست حداقل عکس کاور را عمودی تعیین کنید.
چون این امکان را می دهد در هر کدام از اسلاید ها یک جنبه را در نظر بگیریم که از طولانی شدن محتوا در هر اسلاید پرهیز کند. استعمال از کپشن به جهت توضیح مطالب در اینستاگرام به طور کامل موثر است ولی هیچ چیز به میزان تصاویر گویا نیست، به همین علت دارای استعمال از پست های اسلایدی می اقتدار مطالب را در کنار عکس ها حساس نیز منتشر کرد. به همین ترتیب ذوق خواندن و دنبال کردن در مخاطب بیشتر می‌شود. اهمیت اعتنا به اینکه اینستاگرام یک پلتفرم تصویر محور است، بهترین شیوه برای جذب مخاطب استعمال از تصاویر قشنگ و جذاب است. چون چنانچه اشخاص حتی رغبتی به تلاوت محتوا هم نداشته باشند، مطلقا این تصاویر را مشاهده می کنند. ولی اگر یک پست از نظر خصوصیت های ظاهری قشنگ باشد ۱۰۰ درصد افراد به جهت تلاوت آن ترغیب می شوند.

برای بارگذاری یک فیلم IGTV اینستاگرام از وب ، روند زیر را دنبال کنید:

محتوایی که برای یک کسب و فعالیت نظیر رستوران به اشتراک میگذارید می تواند ویدیوهای پشت صحنه باشد که نشان دهنده توسعه محصول، ساخت و توزیع است. نکته اهمیت این هست که این فیلم ها نیاز به ویرایش زیادی واجب ندارند زیرا مشتری دیدن واقعیت پشت صحنه یک عمل عالی را اکثر می پسندد. هنگامی که می خواهید ویدوئی را ارسال کنید IGTV به طور مداد اولی تصویر فیلم را به عنوان کاور انتخاب می نماید و قرار میدهد. بعضی از مواقع فیلم ها حساس ورقه مشکی شروع می گردد پس تصویر کاور یک کاغذ مشکی میشود.
در ادامۀ این مطلب همه‌چیز را دربارۀ IGTV اینستاگرام یاد می‌گیریم. یکی از از ویژگی‌های دوچندان خوبی که در یک سری وقت آخر به اینستاگرام طولانی تر شد، IGTV اینستاگرام می باشد که به افراد همین اجازه را می‌دهد تا ویدیوهایی بیش از یک دقیقه را در صفحه‌ی خود آپلود کنند. تا قبل از بیش تر شدن همین خصوصیت به اینستاگرام، تنها قابلیت نشر پست‌های یک دقیقه‌ای وجود داشت.
وقتی به ورقه ی IGTV وارد می گردید در در آغاز حساس یک ورقه ی برفکی را روبرو می شوید، شاید استدلال اینستاگرام برای این کار، این باشد که حس تماشای تلویزیون در ذهن شما تداعی شود. پس از کنار رفتن ورقه ی برفکی، ویدئویی از دوستان خوب خویش خواهید دید، این طور در پایین ورقه نیز در تب های متفاوت هم کانال ها و اکانت هایی که ویدئو آپلود کرده اند برای شما قابل بازدید می باشد. و اساسی وجود این برنامه، به رخ مداد وارد بخش ویدئوها می شوید. در درحال حاضر حاضر می توانید اپلیکیشن IGTV را به جهت دستگاه های اندروید و ios از گوگل پلی و mirror دانلود و کارگزاشتن نمایید. ولی خوبتر هست بدانید که اینستاگرام این قابلیت و امکان را به جهت اعضا فراهم نموده تا بسادگی ویدئوی خود را در مرورگر وب رایانتور و در بخش IGTV آپلود کنند. از آنجایی که IGTV برای ویدئو های طولانی می باشد شما می توانید ویدئوهایی دارای ارتفاع 15 ثانیه تا 60 دقیقه را در آن آپلود کنید.
ایجاد یک راهکار به شما احساس سوق‌دهی و اعتماد به نفس عمده می دهد. پیج آبی فقط وبسایت تخصصی خدمات اینستاگرام عمل خویش را از شروع سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و از ابتدای کار خویش هدف خود را ارائه سرویس ها باکیفیت و رضایت کامل مشتریان قرار داد. تارنما ما اهمیت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صمت می‌باشد و در 24 ساعت شبانه روز پشتیبان شما عزیزان می باشد. امیدواریم از کیفیت، شتاب و امنیت بالا در ارائه خدمات راضی بوده باشید. اهمیت کلیک روی گزینه Tag people می‌توانید اکانت‌ها متمایز را در پست خود تگ کنید. همین فعالیت احتمال دیده شدن پست شما در اکسپلور را ارتقاء می دهد.

تاثیر ارتقا مشاهده استوری اینستاگرام بر کسب و کار

اینستاگرام از همین گزینه که اکثری از کاربران همین جور موبایل را در دست می گیرند، به کارگیری کرده و فعالیت اعضا را برای آپلود ویدئو های عمودی فراوان سهل وآسان کرده است. مورد بعدی که برای اعضا مرزوبوم ما فراوان کلیدی و کاربردی ست همین هست که یوتیوب در مرز و بوم ما فیلتر شده است اما اینستاگرام در حال حاضر پابرجاست و همین سبب ساز جذب اعضا زیاد زیادی به همین اپ خواهد شد. ۵ مطلب دارای کلمه‌ی اهمیت «چرا اینستاگرام من igtv نداره» تصویب شده می باشد – دانلود کانال های اجتماعی, آموزش شبکه های اجتماعی,اندروید و آی او اس,شبکه های اجتماعی کامپیوتر, … May 11, 2020 — IGTV اینستاگرام به یک رقیب جدی به جهت یوتیوب تبدیل شده است.

چطور IGTV اینستاگرام را محاسبه کنیم؟

ویدئوهای IGTV می‌تواند مزایا و منافع عمده‌ای برای مشتریان یک کمپانی داشته باشد و برای آنها ایجاد بها کند. اگر شما مهم همین ابزار اینستاگرام آشنایی ندارید، اساسی مقاله “آموزش IGTV اینستاگرام” همراه ما باشید تا مهم آن آشنا شوید. IGTV اینستاگرام مهم قابلیت‌های متعدد آن، امروزه به یکی از از ابزارهای حساس به جهت تقویت استراتژی اینستاگرام مارکتینگ شرکت‌ها و برندهای متعدد شده است.

آموزش ایجاد شبکه IGTV اینستاگرام

اینستاگرام به جهت اشتراک‌گذاری فیلم در تلویزیون خود محدودیت‌ها و قوانینی طرح کرده که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنم. اگر شما قبلاً نتورک IGTV خود را ساخته باشید عکس پروفایل شما در آن قسمت قرار می‌گیرد. همان‌طور که در عکس بالا تماشا می‌کنید در انتهای صفحه همانند پلیر رایانه گزیده به جهت عقب, جلو و stop نمودن فیلم وجود دارد. در پایین عنوان نیز پروفایل پیج موردنظر به همپا تاریخ اشتراک‌گذاری فیلم چشم می‌شود. در همین قسمت اشخاصی که توسط شما فالو شده‌اند ، چنانچه فیلمی در شبکه IGTV خویش به اشتراک بگذارند به جهت شما سناریو دیتا می‌شود.
مدیااد، به شما کمک مینماید تا کمپین‌های تبلیغاتی کسب‌وکار خود را در معتبرترین وب‌سایت‌های اهل ایران اجرا کنید و برند خود را در علیه چشم مخاطبان هدفتان قرار دهید. در قسمت insight اینستاگرام شبیه تصویر زیر، می‌توانید مقدار تضارب اعضا حساس ویدئو و همچنین retention rate مربوط به تماشای کلیپ ویدیو را ببینید. در حال‌ حاضر، IGTV به تیتر بخشی از اپلیکیشن با اینستاگرام در اپلیکیشن قابل مشاهده‌است و اپلیکیشن مستقل آن برای اندروید و IOS در اپ‌استور موجود است. ۱- هنگامی که یک ویدئوی IGTV تولید می‌کنید، شما به صفحه ای می‌روید که از شما می‌خواهد تا تیتر و توضیحات کلیپ ویدیو را در آن بیش تر کنید. کاور ویدیو همان عکسی میباشد که قبل از آغاز به سناریو ویدیو برای مخاطبان نشان دیتا می شود. در حقیقت کاور به مثل ویترینی برای ویدیوی شماست که در او‌لین مواجهه، دقت کاربر را جلب می‌کند.
سالهاست در راستا تدریس رایگان در راستا های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی عمل می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی پارسی زبانان عزیز در سراسر دنیاست. چنانچه یک عکس هزاران کلام به جهت گفتن دارد، یک ویدیو میتواند میلیون ها حرف داشته باشد. در حالی که هدف ها سایت خبری IGTV به دقیقی باز‌نگری های اینستاگرام وجود ندارد البته هنوز هم می توان از عملکرد ویدیو دیتاها متعددی به دست آورد. در این راهنما، هر آنچه در گزینه IGTV باید بدانید اهمیت شما به اشتراک خوا هیم گذاشت، از ساخت نتورک و ساخت سریال های مخاطب پسند به جهت باز‌نگری کارایی شما.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید