پخش عمده اسپری کارواش بدون آب

اگر نمی خواهید برای شستن ماشین از آب استفاده کنید یا پخش عمده اسپری کارواش بدون آب در مکانی که نمی توانید ماشین خود را بشویید زنگ زده یا می خواهید در مصرف آب صرفه جویی کنید ، می توانید به جای اینکه ماشین را با آب بشویید از ماشین خشکشویی خشک استفاده کنید.

هنگام خرید اسپری کارواش باید به نکاتی در مورد انتخاب بهترین ظاهر توجه کرده و نتیجه خوبی را برای شما به همراه داشته باشید ، همچنین برخی از آنها دارای واکس یا ضد آفتاب هستند که گزینه بهتری برای خرید هستند ، همه نکات خرید اسپری در زیر به کارواش اشاره خواهد شد.

بخاطر داشته باشید که به یک پارچه تمیز یا میکروفیبر نیاز دارید تا ماشین خود را به راحتی تمیز کنید. اگر پخش عمده اسپری کارواش بدون آب می خواهید ماشین خود را با آب و صابون تمیز کنید ، مقاله “تمیز کردن اساسی ماشین با آب” را بخوانید.

تجهیزات لازم و انتخاب اسپری برای کارواش
اسپری کارواش

آیا اسپری های شستشوی ماشین موثر هستند؟

اگر اتومبیل شما کدر است ، اسپری شستشوی ماشین نمی تواند به شما کمک کند و حتی می تواند باعث ایجاد خراش و خش روی ماشین شما شود. فقط در صورت وجود مقدار کمی خاک و گرد و غبار روی ماشین ، از محصولات بدون نیاز به آب استفاده کنید. در غیر این صورت پخش عمده اسپری کارواش بدون آب، دستگاه را بشویید تا خاک خشک آن پاک شود ، سپس از محصولات بدون آب استفاده کنید.

اسپری کارواش بخرید

از اسپری موم اتومبیل استفاده کنید تا براقیت ماشین شما بیشتر شود. بسیاری از محصولات تمیز کننده اتومبیل بی آب حاوی موم هستند که هنگام شستشو لایه محافظ تری ایجاد می کنند.

اگر بعد از شستن ماشین معمولاً آن را با موم چرب می کنید ، استفاده پخش عمده اسپری کارواش بدون آب از این محصولات باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

بهترین اسپری کارواش

برای شستشوی اتومبیل به دنبال اسپری ضد آفتاب باشید. اشعه ماورا بنفش خورشید می تواند به رنگ ماشین آسیب برساند ، که با محو شدن و اکسید شدن رنگ باعث می شود.

درست است که موم به محافظت از رنگ اتومبیل کمک می کند ، اما پخش عمده اسپری کارواش بدون آب برخی از محصولات تمیز کننده اتومبیل دارای ضد آفتاب هستند که باعث افزایش محافظت از رنگ اتومبیل شما می شود.

اسپری کارواش طبیعی

همچنین می توانید از محصولات ارگانیک چند منظوره استفاده کنید. همان محصولات ارگانیک که برای نظافت منزل و اتومبیل خود استفاده می کنید می توانند برای تمیز کردن ماشین شما نیز استفاده شوند. این مواد بسیار بعید است که به رنگ اتومبیل شما آسیب برساند.

راهنمای خرید اسپری برای کارواش ها

اسپری کارواش را از کجا بخریم؟

این اسپری ها در تمام قطعات یدکی موجود است و به راحتی می توانید آنها را تهیه پخش عمده اسپری کارواش بدون آب و استفاده کنید. مارک های مختلفی از آنها با نام های “Car Waterless Cleaner” و “Car Car Wash” به فروش می رسند.

پارچه تمیز کننده اتومبیل

یک پارچه میکروفیبر بخرید. دستمال مرطوب میکروفیبر دارای بافت بسیار ظریفی است که به راحتی می تواند آلودگی را جذب کند. دستمال مورد نیاز باید حداقل 300 گرم (گرم در متر مربع) داشته باشد. از تمیز بودن دستمال اطمینان حاصل کنید. به خاطر داشته باشید که حوله های بی کیفیت یا کثیف باعث خراش یا خراش ماشین شما می شوند.

همچنین می توانید به جای پارچه میکروفیبر از پارچه جامد با کیفیت استفاده کنید. این دستمال مرطوب ها در واقع پخش عمده اسپری کارواش بدون آب نوعی چرم هستند و قیمت شما نسبت به دستمال های میکروفیبر گران تر است. به طور کلی ، هر چیزی که بتواند مایعات را بدون خراش جذب کند عالی است.

شستشوی ماشین و نظافت
مایع کارواش درست کنید

در صورت لزوم مایع کارواش را رقیق کنید. برخی از محصولات به رقت با آب احتیاج دارند ، در حالی که برخی دیگر آماده استفاده هستند. دستورالعمل محصول خریداری شده را بخوانید و دنبال کنید.

مایع کارواش دست ساز

در صورت لزوم ، مایع کارواش را درون بطری اسپری بریزید. اگر پخش عمده اسپری کارواش بدون آب یک بطری بزرگ اسپری شستشوی ماشین بدون نیاز به آب خریداری کرده اید ، باید مقداری از آن را به بطری اسپری دیگر منتقل کنید. البته بیشتر محصولات کارواش به صورت بطری های اسپری عرضه می شوند و آماده استفاده هستند.

نظافت اساسی ماشین

yektanet-logo-sign
تبلیغات
آیا زگیل تناسلی دارید؟ اصلا نگران درمان و عواقب آن نباشید! (مشاوره رایگان)
آیا زگیل تناسلی دارید؟ اصلا نگران درمان و عواقب آن نباشید! (مشاوره رایگان)

چشم انداز
ماشین را به چند قسمت تقسیم کنید. تقسیم دستگاه به قطعات جداگانه می تواند باعث کنترل بیشتر آن شود و پخش لوازم برقی جایی برای تمیز کردن باقی نمی گذارد.

یک مثال از تقسیم مطابق شکل به شرح زیر است:

جام اطراف آن
سقف
کاپوت و صندوق عقب
نیمه بالایی درهای جانبی
نیمه پایینی درب های جانبی
سپر جلو
سپرعقب
چرخ و چرخ
با این حال ، خودتان می توانید مطابق با سلیقه خود این کار را انجام دهید.

تمیز کردن ماشین بدون آب

از بالا شروع کنید و هر بار فقط یک قسمت پخش عمده اسپری کارواش بدون آب را اسپری کنید. کارواش را روی آن اسپری کنید تا قسمت مورد نظر پوشانده شود. اگر بر روی بدن آلودگی وجود دارد (گل چسبناک و غیره) می توانید از مقدار کمی آب برای شل شدن آن استفاده کنید و از اسپری زیاد استفاده نکنید.

برای تمیز کردن لاستیک ها به مایعات بیشتر در کارواش نیاز است. ابتدا لاستیک ها را تمیز کنید ، زیرا کثیف ترین قسمت ماشین است.

پارچه مناسب برای نظافت اتومبیل

دستمال میکروفیبر خود را به درستی تا کنید. شما باید دستمال را اینگونه تا کنید

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید