مچ بند هوشمند چه کارایی دارد در ورزش

Category: دسته‌بندی نشده | No comments


مچ بند هوشمندهای بدنسازی هنوز در اطراف هستند و یکی از این موارد ممکن است بهترین مچ بند هوشمندی برای شما باشد.
والنتینا پالادینو – 1/13/2020 ، 8:02 PM

مچ بند هوشمند تناسب اندام Fitbit’s Inspire HR روی مچ دست.
بزرگنمایی / یک مچ بند هوشمند متفاوت می تواند کل نگاه Inspire HR را تغییر دهد.
والنتینا پالادینو
49
با 44 پوستر شرکت می کند
در فیسبوک به اشتراک بگذارید
در توییتر به اشتراک بگذارید
به روزرسانی: برای کمک به همه خوانندگان در نظر گرفتن قطعنامه های مربوط به سال های جدید مربوط به سلامتی ، ما جدیدترین و بهترین مچ بند هوشمند های مربوط به تناسب اندام را در ماه های اخیر آزمایش کرده ایم تا به روزرسانی راهنمای هدایتگر تناسب اندام خود را به روز کنیم. ما در ابتدا لیست مورد علاقه های خود را در ژانویه سال 2018 قرار دادیم ، اما در زیر توصیه های ما را به روز می کنید تا بهترین دستگاه هایی را که می توانید در سال 2020 بدست آورید بگنجانید.
مچ بند هوشمند هنوز مچ بند هوشمند تناسب اندام را قورت نداده است. در حالی که بسیاری از آنها تحت تأثیر قدرت های اپل واچ ، دستگاه های پوشیدن سیستم عامل و مواردی از این دست قرار دارند ، مچ بند هوشمند های بدنسازی قدیمی هنوز هم از کاربردهای خود استفاده می کنند – و معمولا در کیف پول شما نیز بسیار ساده تر هستند. هدف گروه تناسب اندام فروتنانه همانطور که در زمان جدید بودن این دستگاه ها بود باقی مانده است: فعالیت روزانه را در تمام اشکال آن ، از مراحل روزانه تا تمرینات شدید ، از افت فشار ضربان قلب و سنبله گرفته تا امواج آرام خواب دنبال کنید. اکثر مچ بند هوشمند های بدنسازی امروز نیز از نظر زیبایی شناختی تغییر نکرده اند. آنها هنوز هم بندهای بزرگ هستند.

با داشتن بسیاری از دستگاه ها که اهداف اصلی و مجموعه ای از ویژگی های مشابه را به اشتراک می گذارند ، می توان نتیجه گیری کرد که کدام مچ بند هوشمند برای شما مناسب است. اما از آزمایش ما ، برخی از مچ بند هوشمند های بدنسازی وجود دارند که در میان بقیه متمایز هستند – برخی به دلیل کاربردهای متفکرانه ، برخی دیگر برای تطبیق پذیری آنها ، و بعضی دیگر برای رویکرد متمرکز آنها به تمرینات تناسب اندام. ما به مچ بند هوشمند های بدنسازی که مورد بررسی قرار گرفته ایم ، نگاهی انداخته ایم و بهترین دستگاه هایی را که به احتمال زیاد به شما در شکل گرفتن و ماندن کمک می کنند انتخاب کرده ایم.

توجه: Ars Technica ممکن است از طریق لینکهای مربوط به این پست از طریق برنامه های وابسته ، جبران خسارت فروش شود .

مچ بند هوشمند چه کارایی دارد
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای اکثر مردم است HR فیت بیت الهام بخشزیرا این کار را با قیمت پایین 79 دلار انجام می دهد. Fitbit Alta HR با وجود صفحه لمسی کمی بزرگتر و سیستم عامل کاربرپسندتر که بخشی از سیستم عامل Fitbit (نرم افزار مچ بند هوشمند شرکت) را به سمت طراحی مچ بند هوشمند تناسب اندام بهبود می یابد ، مورد علاقه اصلی ما یعنی Fitbit Alta HR است. استفاده از صفحه نمایش نه تنها آسان تر است زیرا یک صفحه نمایش لمسی تمام عیار است (بر خلاف صفحه نمایش فقط شیر) بلکه می توانید کارهایی مانند تنظیم تایمر و زنگ را انجام دهید و چهره ساعت را تغییر دهید. Inspire HR همه کارهایی را که Alta HR انجام داده است انجام می دهد ، به این معنی که این یک فعالیت روزمره و مچ بند هوشمند خواب است که بر تمرینات نظارت می کند ، چه به صورت دستی و چه از طریق SmartTrack. اگرچه این باتری هفت روزه ای را که Alta HR داشت ، ندارد اما عمر باتری 5 روزه آن به این معنی است که فقط باید یک بار در هفته شارژ کنید.
دونده تا یکی دیگر از فیت بیت دستگاه است شارژ 3 مچ بند هوشمند تناسب اندام. باز هم ، Fitbit توانایی های یک مچ بند هوشمند مقرون به صرفه تر را برای ساخت Charge 3. گسترش می دهد. در این حالت ، Charge 3 کاری را انجام می دهد که Inspire HR می تواند به علاوه کلید بیشتری را انجام دهد. از جمله این موارد ، پله های صعود با استفاده از یک ارتفاع سنج تعبیه شده است. شارژ 3 با هفت روز ماندگاری باتری ، کمی بیشتر از Inspire HR به طول می انجامد. اگر مایل به هزینه حدود 50 دلار اضافی هستید ، می توانید نسخه ویژه Charge 3 را که دارای NFC برای Fitbit Pay است نیز دریافت کنید و به شما این فناوری NFC را برای پرداخت یک فنجان قهوه یا مواد غذایی پس از یک تمرین بدون پرداخت کیف پول خود در اختیار شما قرار می دهد.
بهترین مچ بند هوشمند برای تازه است MOOV حالا ، مچ بند هوشمند حرکت منحصر به فرد که شما می توانید از راه های مختلفی بر روی مچ دست خود را، بسته به مچ پا خود را، در دستکش بوکس، و دیگران می پوشند. مچ بند هوشمند به اندازه کافی ساده است ، اما با برنامه تلفن همراه Moov به یک ابزار قدرتمند آمادگی جسمانی تبدیل می شود. این برنامه برای تعدادی از فعالیت ها از جمله دویدن ، دوچرخه سواری ، بوکس ، شنا و موارد دیگر مربیگری صوتی را در زمان واقعی به شما می دهد. اگر تازه کار را تجربه کرده اید و بهترین نوع ورزش را برای شما پیدا نکرده اید ، Moov Now می تواند پیشرفت شما را مچ بند هوشمندی کند و به شما در تصمیم گیری درباره نحوه دوست داشتن ورزش کمک کند.
از طرفی ، بهترین مچ بند هوشمند برای ورزشكاران (یا ورزشكاران با شماره گیری بیشتر) Givin’s Vivosmart 4 است . تشخیص ورزش باعث می شود این گروه از هم متمایز شود ، در حین تکمیل کردن آنها ، تمرینات خاصی مانند بریدگی و بالابر هالتر را مشخص می کنید و حتی تکرارهای خود را نیز حفظ خواهید کرد. مانند سایر دستگاه های گارمین ، Vivosmart 4 همچنین دارای ویژگی های ویژه ای مانند پالس گاو و نظارت بر استرس همه روزه ، محاسبات VO2 max و Body Battery و موارد دیگر. تعدادی از ورزشکاران وجود خواهند داشت که یک مچ بند هوشمند مناسب تناسب اندام را ترجیح دهند ، اما برای آنهایی که می خواهند چیزهای مطیعی تری داشته باشند که بتوانند در تمام طول روز لباس بپوشند و ورزش و فعالیت روزانه را دنبال کنند ، Vivosmart 4 یکی از این موارد است.
به طور کلی بهترین
Fitbit Inspire HR

بزرگنمایی کنید
والنتینا پالادینو
مشخصات در یک نگاه: FITBIT INSPIRE HR
قیمت 78.98 دلار
نظارت بر ضربان قلب بله ، مداوم
GPS فقط وصل شد
مقاومت آب ضد شنا
هشدارهای تلفن بله (تماس ، متن و تقویم)
اندازه ها یک اندازه (شامل مچ بند هوشمندهای کوچک و بزرگ)
عمر باتری پنج روز
در حالی که ما هنوز به Fitbit Alta HR عشق و علاقه قبلی خود علاقه داریم ، Fitbit Inspire HR جدید آن را در ترکیب Fitbit جایگزین کرده است. خوشبختانه ، این به همان اندازه Alta HR خوب است و فقط 79 دلار درآمد دارد. تقریباً همه چیزهایی که ما در مورد Alta HR دوست داشتیم هنوز در Inspire HR قرار دارد. مچ بند هوشمند با گروههای قابل تعویض فعالیت های روزانه ، خواب ، ضربان مداوم قلب و تمریناتی از جمله شنا را دنبال می کند.

Fitbit با ارائه یک صفحه لمسی کمی بزرگتر از صفحه نمایش لمسی روی Alta HR ، تجربه مچ بند هوشمندی تمرین در Inspire HR را بهبود بخشید . همراه با سیستم عامل مچ بند هوشمند تناسب اندام Fitbit ، Inspire HR کمی شبیه به مچ بند هوشمند نسبت به Alta HR احساس می کند.

نه تنها می توانید انتخاب کنید و با استفاده از صفحه لمسی ، کدام تمرین را می خواهید مچ بند هوشمندی کنید ، بلکه می توانید تایمر و آلارم را نیز تنظیم کرده و از بین چند چهره مختلف ساعت برای شخصی سازی دستگاه انتخاب کنید. این دستگاه همچنین می تواند هشدارهای گوشی هوشمند را دریافت کند. در حالی که Inspire HR نمی تواند همه کارهایی را انجام دهد که Fitbit Versa یا Versa Lite قادر به انجام آن هستند ، Fitbit برخی از مهمترین ویژگی های مچ بند هوشمند را به پایین تقطیر کرد تا بتوانند به درستی و به راحتی روی Inspire HR کار کنند.

Guidemaster: مچ بند هوشمندهای تناسب اندام قبل از خرید ساعت مچی هوشمند ، در نظر بگیرند
Fitbit Inspire Review HR: یک سرمایه گذاری شایسته 99 دلار در سلامتی شما
Inspire HR همچنین دارای ویژگی SmartTrack Fitbit است که پس از گذشت مدت زمانی ، به طور خودکار تمرینات خاصی را مچ بند هوشمندی می کند ، و ویژگی GPS متصل آن ، که به شما امکان می دهد از مچ بند هوشمند به طور هماهنگ با GPS گوشی خود برای تهیه نقشه های بیرونی و دوچرخه سواری استفاده کنید. مانیتور ضربان قلب نوری مداوم در قسمت زیرین ماژول نه تنها نبض شما را در حین تمرین اندازه گیری می کند ، بلکه آن را نیز در شب پیگیری می کند و این داده ها به نرم افزار Fitbit کمک می کند تا زمان شما را در مراحل مختلف خواب اندازه گیری کند.

در حالی که Alta HR حدود هفت روز با یک بار هزینه ادامه داشت ، Inspire HR حدود پنج روز به طول می انجامد. آرزو می کنیم عمر باتری قابل مقایسه باشد ، اما پنج روز (با مچ بند هوشمندی خواب شبانه) در مقایسه با اکثر ساعت های هوشمند هنوز ستاره ای است. نرم افزار Fitbit نیز از سطح بالایی برخوردار است – نه تنها برنامه های موبایل اندرویدی و iOS دوستانه و آسان برای استفاده هستند ، بلکه این شرکت طی یک سال گذشته ویژگی های جدید بسیاری را ارائه داده است از جمله این موارد می توان به تمرینات هدایت شده با مربی Fitbit ، مچ بند هوشمندی سلامت قاعدگی ، ورزش اجتماعی اشاره کرد. چالش ها و موارد دیگر ما هنوز منتظر ادغام بهداشت اپل هستیم ، اما در این میان ، 79 دلار Inspire HR بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای اکثر افراد باقی مانده است.

خوب
مچ بند هوشمند تناسب اندام و سلامتی همه منظوره با قیمت عالی.
بد
بدون ارتفاع
Fitbit Inspire تصویر محصول HR
Fitbit Inspire HR
78.98 دلار در والمارت
(Ars Technica ممکن است از طریق لینک های مربوط به این پست از طریق برنامه های وابسته جبران خسارت فروش را بدست آورد .)
دونده بالا
شارژ Fitbit 3

بزرگنمایی کنید
والنتینا پالادینو
مشخصات در یک نگاه: FITBIT CHARGE 3
قیمت 99.95 دلار
نظارت بر ضربان قلب بله ، مداوم
GPS فقط وصل شد
مقاومت آب تا 50 متر
هشدارهای تلفن آره
اندازه ها یک اندازه (شامل مچ بند هوشمندهای کوچک و بزرگ)
عمر باتری هفت روز
Fitbit شارژ 3 تا همه از ویژگی های است که الهام بخش منابع انسانی، به علاوه چند اضافی. کمی گسترده تر از Inspire HR است ، اما پوشیدن آن کار را سخت نمی کند. این فعالیت همه روزه و خواب راحت را مچ بند هوشمندی می کند و از ورودی شما و همچنین فناوری Smart Track برای ضبط تمرینات استفاده می کند.

از نظر فعالیت ، ارتفاع سنج شامل Charge 3 یک تمایز مهم بین آن و Inspire HR است. ارتفاعی به Charge 3 اجازه می دهد تا طبقه های صعود شده را مچ بند هوشمندی کند ، بنابراین اگر به خصوص در هنگام آسانسور از پله ها بالا می روید احساس برجسته می کنید و می خواهید پوشیدنتان آن تلاش را منعکس کند ، Charge 3 وسیله بهتری برای این دو است.

Fitbit همچنین شامل یک مانیتور SpO2 در Charge 3 بود که باید میزان اکسیژن خون را مچ بند هوشمندی کند و به نرم افزار Fitbit اجازه دهد تا در مورد عادات خواب خود اطلاعات بیشتری کسب کند (وقتی Fitbit در واقع سنسور را فعال می کند).

بیشتر خواندن
بررسی Fitbit Charge 3: Peppering یک مچ بند هوشمند تناسب اندام با قدرت مچ بند هوشمند
اگر مایل به پرداخت هزینه اضافی هستید ، می توانید Charge 3 Edition Special را که شامل فناوری NFC برای Fitbit Pay است ، دریافت کنید. سیستم پرداخت بدون تماس این شرکت به شما امکان می دهد شارژ 3 خود را در اختیار خواننده NFC قرار دهید تا هزینه هایی مانند قهوه ، مواد غذایی و غیره را بپردازید. اگر همیشه فرار نکردید و کیف پول خود را فراموش کردید ، هنوز هم می توانید با استفاده از Fitbit Pay هزینه هایی را پرداخت کنید.

مانند Inspire HR ، Charge 3 نیز دارای ویژگی GPS متصل Fitbit است ، بنابراین اگر تلفن خود را با خود دارید می توانید تمرین های فضای باز را نقشه برداری کنید. شکاف بین Inspire HR و Charge 3 بزرگ نیست ، اما آنهایی که عمر باتری را ارزش دارند و می خواهند گزینه دریافت NFC فناوری پرداخت در مچ بند هوشمند تناسب اندام خود را انتخاب کنند باید شارژ 3 را انتخاب کنند.

خوب
مچ بند هوشمند تناسب اندام خوبی که در طبقه بالا می رود و از باتری طولانی تری نسبت به Inspire HR برخوردار است.
بد
کنترل موسیقی روی دستگاه وجود ندارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>