عینک آفتابی خلبانی برای سلیقه های خوب

Category: دسته‌بندی نشده | No comments


صفحه اصلی » همه چیز درباره عینک در سال 2020 (و چگونه یک جفت را انتخاب کنید) » راهنمای استفاده از عینک آفتابی با نسخه (2020)

فهرست مطالب
چرا عینک آفتابی بدون نسخه خریداری می کنیم؟
دنبال چه چیزی میگردی
هزینه متوسط
جایگزین، گزینه ها
ویژگی های اضافی
سؤالات متداول
برای بسیاری ، عینک آفتابی راهی ساده برای شیک تر و جشن گرفتن تابستان است. اما عینک آفتابی از چشمان شما در برابر اشعه ماوراء بنفش مضر محافظت می کند و به شما کمک می کند هنگام بیرون بودن بیش از حد روشن ، احساس راحتی کنید.

پوشیدن عینک آفتابی برای افرادی که یک جفت عینک تجویز دارند می تواند مشکل باشد. اگر آنها عینک آفتابی معمولی را ورزش می کنند ، نمی توانند به خوبی ببینند ، بنابراین عینک آفتابی با نسخه بهترین شرط بندی است. ( بیشتر بدانید )

گزینه های دیگری برای عینک آفتابی بدون نسخه ، مانند لنزهای فتوکرومیک یا عینک آفتابی گیرنده وجود دارد. ( بیشتر بیاموزید ) این امر می تواند مقداری پول پس انداز کند زیرا نیازی به خرید یک جفت عینک تجویز جداگانه نیست.

عینک آفتابی خلبانی

عینک آفتابی بدون نسخه ، یک راه حل کامل تر ارائه می دهد. بیاموزید که در یک جفت خوب به دنبال چه چیزی باشید. ( بیشتر بدانید )

چرا عینک آفتابی بدون نسخه خریداری می کنیم؟
زن و شوهر هر دو عینک آفتابی دارند
اگر در حال حاضر از عینک های تجویزی استفاده می کنید و نمی توانید از مخاطبین استفاده کنید ، اگر مدت زمان زیادی را در خارج یا در معرض نور خورشید بگذرانید ، ممکن است یک جفت عینک تجویز شود.

آنها می توانند از چشمان شما محافظت کنند در حالی که به شما اجازه می دهند به خوبی مشاهده کنید.
آنها ممکن است برای افرادی که به دلیل عوارض دیابت از دست می دهند مفید باشند.
بسیاری از مارکها به شما امکان می دهند در صورت نیاز به آنها برای ورزش یا هوای سرد ویژگی های دلخواه خود را اضافه کنید .
چه چیزی را باید در عینک آفتابی بدون نسخه جستجو کرد
مانند عینک های معمولی ، عینک آفتابی بدون نسخه در انواع مختلف موجود است. شما باید هر یک از ویژگی ها را در نظر بگیرید زیرا هر کدام می توانند به هزینه عینک آفتابی شما اضافه کنند.

قاب ها: اینها معمولاً از فلز یا پلاستیک ساخته شده اند. قابهای فلزی قوی تر بوده و از جنس استنلس استیل ، نیکل یا حتی تیتانیوم ساخته شده اند. قاب های پلاستیکی ارزان تر هستند و معمولاً از زیلونیت یا پلی کربنات ساخته می شوند.
سبک ها: عینک های فول فریم بیشترین محافظت را دارند. شیشه های نیم فریم فقط یک قاب در قسمت بالای لنزها دارند. شیشه های فریم سبک تر هستند.
لولا: برخی از انواع لولا در عینک آفتابی فلزی متداول تر است ، در حالی که برخی دیگر بیشتر در مورد عینک پلاستیکی دیده می شوند.
لولا بشکه رایج ترین است. آنها از قسمتهایی تشکیل شده اند که با یک پیچ در محل نگهداری می شوند.
لولا به هم پیوسته شبیه به لولا بشکه است. آنها بخشی از قاب هستند.
لولا های بهاری گاهی اوقات به جای پیچ استفاده می شود. فنر به تناسب بهتر اجازه می دهد.
متوسط ​​هزینه عینک آفتابی بدون نسخه
شماره خرد کردن زن در ماشین حساب
هزینه عینک آفتابی بدون نسخه بستگی به انواع فریم ، سبک ، مارک و لولا هایی که انتخاب می کنید بستگی دارد. جستجوی GlassesUSA نشان می دهد که برخی از لیوان ها می توانند به همان اندازه 28 دلار هزینه کنند ، در حالی که برخی دیگر با قیمت 1،538 دلار.

مارک های طراح سطح بالا معمولاً گران تر هستند و مارک های کمتر شناخته شده ارزان تر هستند. بسیاری از خرده فروشان تبلیغات و کد تخفیف ارائه می دهند که می تواند در پس انداز شما کمک کند.

راهنمای استفاده از عینک آفتابی بدون نسخه (2020)

برندهایی مانند Ray-Ban گزینه هایی دارند که از 118 دلار شروع می شوند و می توانند تا 453 دلار قیمت داشته باشند. Ray-Ban لنزهای مختلفی را برای عینک آفتابی تجویز شده خود ، مانند لنزهای قطبی ، غیر قطبی و گرادیان ارائه می دهد. برای انتخاب بهترین لنز برای شما ، بهتر است در مورد سرگرمی های خود ، نوع نور و هوایی که در معرض آن قرار گرفته و با چه مدت در این شرایط می توانید با پزشک خود صحبت کنید. عینک های آفتابی Ray-Ban برای فعالیت های مرسوم تر شناخته شده است.
اوکلی برای استفاده روزمره برخی از گزینه های عینک آفتابی با نسخه را دارد ، اما آنها همچنین عینک آفتابی را برای فعالیت در فضای باز به فروش می رسانند. قیمت ها از 372 دلار شروع می شوند و می توانند در هر وب سایت خود به 602 دلار برسند. اگر از اسکی یا اسنوبورد لذت می برید ، این موارد ممکن است برای شما بهترین باشد.
طراحان لباس هوت ، مانند استلا مک کارنی ، پرادا ، ورساچه و گوچی ، عینک آفتابی بدون نسخه را نیز به فروش می رسانند. اینها می توانند صدها دلار هزینه داشته باشند و ممکن است برای ورزش مناسب نباشند.

برندهایی مانند Amelia A. Jocasta ، Cat-CSA و Lenny مدلهای بسیاری دارند که قیمت آنها کمتر از 100 دلار است. بسته به موارد ویژه ، ویژگی های الحاقیه ، مالیات و حمل و نقل و حمل آن می تواند هزینه متفاوت باشد.

نوع نسخه شما می تواند بر روی قیمت عینک آفتابی شما تأثیر بگذارد.

تک دید: اینها بیشترین لنزها هستند. آنها می توانند در مورد آستیگماتیسم (مشکلات مربوط به انحنای چشم شما) ، دور بین بودن و نزدیک بینی کمک کنند. این لنزها فقط دارای یک درجه قدرت هستند.
مترقی: این عینک ها به عنوان چند کاناله نیز شناخته می شوند ، بدون نیاز به استفاده از بیش از یک جفت به شما کمک می کند در دیدگاه های مختلف مشاهده کنید. این روشها برای استفاده صحیح از بعضی روشها استفاده می کنند ، اما تکنیک های مدرن باعث شده است تا از سلف های قبلی استفاده آنها راحت تر شود.
Bifocals: این موارد گاهی اوقات برای توصیف نسخه های مختلف روی یک لنز خط دارند ، اما امروزه برخی از مدل ها این خط را ندارند. اینها به شما امکان می دهد تا در همان نزدیکی مشاهده کنید ، بنابراین می توانید روی چیزهایی که نزدیک تر و دقیق تر هستند ، و به دور از مرکز توجه کنید ، که برای رانندگی مفید است.
Trifocals: اینها به شما امکان می دهد از سه منظر مختلف ببینید: نزدیک ، میانه و دورتر. معمولاً نزدیکترین نسخه در پایین است ، قسمت میانی در لنزهای میانی قرار دارد و فاصله در قسمت بالا است.
گزینه های جایگزین برای عینک آفتابی بدون نسخه
دستان نر برای داشتن چشم به دو تاجر که دست در دست دارند نگاه می کنند
اگر در برابر عینک آفتابی با نسخه معمولی تصمیم می گیرید ، گزینه های دیگری وجود دارد که ممکن است برای شما بهتر باشد.

لنزهای فوتوکرومیک: مشهورترین مارک لنزهای فتوکرومیک ، لنزهای انتقال است . این عینک هایی هستند که با تشخیص نور ماوراء بنفش (UV) به طور خودکار تاریک تر می شوند. بیشتر لنزها هنگام رانندگی تاریک تر نخواهند شد زیرا شیشه جلوی اتومبیل اشعه ماوراء بنفش را مسدود می کند و در روزهای ابری تاریک تر می شوند زیرا نور UV هنوز وجود دارد.
می توانید از لنزهای فوکرومیک bifocal ، trifocal و single visual استفاده کنید. همچنین می توانید بر روی آنها پوشش ضد انعکاسی اضافه کنید.

عینک آفتابی مناسب. این عینک آفتابی معمولی است که بر روی عینک های نسخه شما جای می گیرد . شما به راحتی می توانید به هر فروشگاهی بروید و چندین جفت را امتحان کنید تا جایی که برخی از آنها را که به راحتی در بالای عینک های معمولی خود قرار دارند پیدا کنید.
یک جفت بزرگ عینک آفتابی مزیت اضافه شده ای را برای مسدود کردن پرتوهای UV از زاویه های بیشتری نسبت به عینک های کوچکتر دارد. بهترین گزینه ها می گویند که 100٪ از نور UV را مسدود می کنند. از همه مهمتر ، شما می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید ، زیرا می توانید با عینک هایی که انتخاب کرده اید بیرون بروید. لنزهای سبز ، خاکستری و آبی می توانند پرتوهای UV را به اندازه هر رنگ تیره تر مسدود کنند.

عینک آفتابی کلیپ ممکن است شما بتوانید عینک آفتابی کلیپ دار را برای جفت فعلی عینک خود خریداری کنید. لنزهای مغناطیسی نیز گزینه دیگری است که مقرون به صرفه است.
ویژگی های اضافی برای در نظر گرفتن
شما به ویژگی های اضافی دیگر برای عینک آفتابی با نسخه نیاز ندارید ، اما برخی از افراد ممکن است از برخی گزینه های اضافی بهره مند شوند.

لنزهای قطبی: این درخشش کمرنگ در روسازی ، آب ، پنجره ها و سایر سطوح براق است. همه لنزهای قطبی شده چراغهای UV را مسدود نمی کنند ، اما ممکن است شما قادر به دریافت لنزهایی باشید که هر دو را انجام می دهند.
بلوکه کننده آبی داده های بیشتری در مورد مضرات نور آبی لازم است ، اما بسیاری از لیوان های مسدود کننده آبی رنگ کهربا یا قهوه ای هستند. آنها می توانند برای افرادی که اسکی می کنند یا زمان زیادی را در برف سپری می کنند ، مفید باشد.
سوالات متداول
هنگامی که عینک آفتابی بدون نسخه ایده خوبی است؟
عینک آفتابی بدون نسخه برای افرادی که زمان زیادی را در خارج می گذرانند عالی است. افرادی که اسکی می کنند ، اسنوبرد می کنند یا زمان زیادی را در برف می گذرانند ، بیشترین استفاده را از عینک آفتابی بدون نسخه می کنند.

متوسط ​​قیمت عینک آفتابی بدون نسخه چقدر است؟
در صورت خرید یک مارک طراح ، عینک آفتابی بدون نسخه 28 دلار و به اندازه 1500 دلار یا بیشتر می تواند هزینه کند. عواملی مانند مارک انتخابی شما ، مواد ، درجه نسخه و اضافه کردن ویژگی های اضافی مانند لنزهای قطبی یا پوشش ضد انعکاس (مسدود کننده نور آبی) می توانند هزینه عینک آفتابی نسخه شما را برطرف کنند.

آیا جایگزینی برای عینک آفتابی بدون نسخه وجود دارد؟
لنزهای فوتوکرومیک ، که به عنوان لنزهای انتقال شناخته می شوند ، به محض تماس با اشعه ماوراء بنفش تاریک تر می شوند. آنها همچنین به محض اینکه در جایی تاریک هستید تنظیم می شوند.

لنزهای Clip-on یا مغناطیسی که می توانید روی عینک تجویز معمول خود بچسبانید گزینه های خوبی برای افرادی است که یک جفت دوم عینک آفتابی با نسخه نمی خواهند.

عینک آفتابی مناسب بیش از حد مقرون به صرفه است و مانع از خرید یک جفت عینک بدون نسخه می شود. شما می توانید از یک جفت عینک آفتابی بزرگ و معمولی استفاده کنید که متناسب با عینک های معمولی شما باشد. تا زمانی که آنها 100 درصد محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش داشته باشند ، برای افرادی که می خواهند به خوبی ببینند و از دید خود محافظت کنند گزینه مناسبی هستند.

منابع
مواد و سبک های قاب آفتابی . (ژوئن 2019). سلامتی خیلیول.

بهترین عینک مناسب . (سپتامبر 2019). Alternative.me

عینک آفتابی بدون نسخه و عینک قطبی . (2019) SportsRx.

عینک آفتابی بدون نسخه . (2019) عینک آفتابی آمریکا.

نحوه خرید عینک آفتابی بدون نسخه تا حد ممکن. (سپتامبر 2018). قفسه دار

عینک آفتابی و عینک آفتابی ری-بان . (2019) LensCrafters.

عینک آفتابی . (2019) اوکلی

نحوه انتخاب بهترین عینک آفتابی . (مه 2015) آکادمی چشم پزشکی آمریکا.

انواع عینک آفتابی توصیه شده . (دسامبر 2015). آکادمی چشم پزشکی آمریکا.

لنزهای فتوکرومیک: انتقال و سایر لنزهای سازگار با نور . (دسامبر 2018). All About Vision.

چشم سالم: لنزهای 101 . (2019) LensCrafters.

خواندن مرتبط
محورها
عینک بعد از لیزیک
عینک آنلاین در مقابل فروشگاه
عینک ورزشی مخصوص کودکان
لنزهای شاخص بالا
عینک بعد از جراحی آب مروارید
لنزهای شیشه ای مترقی
MEDICAID FOR عینک
عینک دژنراسیون ماکولا
شما ممکن است به عینک امضا کنید
آیا شیشه ها می توانند در هنگام رانندگی در شب کمک کنند؟
آیا عینک واقعا می تواند رنگ مو را برطرف کند؟
هر چند وقت یکبار باید لیوان ها را عوض کنید
خطرات عینک آفتابی ارزان
چگونه فاصله دانش آموز خود را پیدا کنیم
چه لیوان های قدرت برای شما مناسب هستند؟
عینک برای سندرم چشم انداز رایانه ای
درباره نسخه چشم شما چه باید دانست
پوشش ضد انعکاس
بهترین گزینه های لنز ضد انعکاس در سال 2020
عینک آفتابی بعد از آب مروارید
عینک نور آبی
آیا عینک می تواند دید را بدتر کند؟
لنزهای CRIZAL
لنزهای TRIVEX
تنظیم بر روی اولین جفت عینک
عینک آفتابی قطبی در مقابل منظم
انواع عینک مخصوص کودکان
خرید عینک آنلاین
عینک رایانه ای برای کودکان
مردم قبل از شیشه چه کاری انجام دادند؟
عینک ایمنی
لنزهای فوتوکرومیک و گذار
عینک آفتابی گران قیمت
چقدر باید خرج کنید
عینک و تماس رایگان
بهترین لنزهای شیشه ای در سال 2020
5 راه (یا مکان) برای اهدا
آیا عینک HD چشم انداز شما را بهبود می بخشد؟
امروز امتحان چشم رایگان خود را برنامه ریزی کنید
هر بیمار NVISION® بی نظیر است. برای تعیین بهترین روش درمانی برای شما ، لطفاً فرم ساده ما را برای برنامه ریزی یک جلسه مشاوره تکمیل کنید.

برنامه امتحان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>