ساعت مچی بن تن در مدل های مختلف

کودکان از داشتن ساعت بن تن بسیار خوشحال می شوند. برای خریدن ساعت بن تن کودکانه می توان از طریق سایت های معتبر فروش این ساعت ها اقدام کرد.

ساعت مچی بن تن در مدل های مختلف

 

بن تن کارتونی است که مورد علاقه پسر بچه ها می باشد. در این کارتن شخصیت بن تن دارای ساعتی است که اکثر کودکان دوست دارند، ساعتی مانند آن را داشته باشند. ساعت بن تن با قدرتی که دارد می تواند بن تن را به موجودات فرا زمینی تبدیل کند تا بتواند با هیولا های شرور و بد مبارزه کند. اگر قصد خرید یک هدیه متفاوت برای کودکان به خصوص پسر بچه ها دارید، ساعت بن تن گزینه بسیار خوبی است.

ساعت بن تن در فروشگاه تم تولد

بن تن شخصیت کارتونی مورد علاقه پسر بچه هایی است که عاشق هیجان هستند. بن تن با استفاده از ساعت خود می تواند به انواع هیولاها تبدیل شود. ساعت های مخصوص کودکانی که در تخیلشان علاقه دارند مثل بن تن باشند و  با کمک هیولاهای ساعت خود با موجودات فضایی شرور مبارزه کنند، در بازار موجود است که می توانید برای کودکان خود خریداری کنید. خوشبختانه ساعت بن تن در انواع جدید ساخته شده است و نوع جدید این ساعت دارای قابلیت های زیادی از جمله پخش صوتی کارتون بن تن نیز می باشد. در نوع جدیدی که از این ساعت ساخته شده است، شخصیت های مختلفی روی صفحه آن قرار دارند. این شخصیت ها با تغییر عقربه به شکلی دیگر تغییر می کنند.

 

فروش ساعت بن تن

از پر فروش ترین ساعت های بن تن می توان به ساعت بن تن بزرگ سخنگو اشاره کرد. از جمله ویژگی های این ساعت می توان به موارد ذیل اشاره کرد: ساعت بن تن بزرگ دارای ۴ موجود فضایی است که با فشار دادن دکمه ای که روی ساعت تعبیه شده می توانید موجود فضایی خود را تغییر دهید. این ساعت همچنین قابلیت نورافشانی دارد. ساعت مچی بن تن بزرگ  موزیکال است و شما می توانید با خرید آن کودک خود را خوشحال نمایید.

اگر قصد خرید سریع این ساعت زیبا و هیجان انگیز  را دارید و زمان شما کوتاه است، می توانید به راحتی آن را از فروشگاه های معتبر اینترنتی خریداری کنید. در روش آنلاین علاوه بر خرید کالای اصل و قیمت مناسب، می توانید بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان خرید خود را انجام داده و در زمان مقرر آن را درب منزل تحویل بگیرید. دریافت هدیه توسط کودکتان از درب منزل می تواند سورپرایزی دیگری برای آنان باشد.

ایندکسر