راهنمای خرید وسایل و هود آشپزخانه

Category: دسته‌بندی نشده | No comments

هودهای اجاق گاز قهرمانان غیاب وسایل آشپزخانه شما هستند و شما باید قبل از خرید ، واقعاً فکر کنید. چربی از پخت و پز می تواند یک درد مناسب برای جدا کردن باشد ، به خصوص اگر رسیدن به مکانهایی مانند سقف دشوار باشد ، بنابراین در اینجا یک راهنمایی برای آنچه باید جستجو کنید و چگونگی اطمینان از یک هود به اندازه کافی است.

همه هودهای اجاق گاز را می توان به 5 نوع اصلی تقسیم کرد. مجتمع ، دودکش ، جزیره ، سقف و رو به پایین.

یکپارچه
اصطلاح یکپارچه برای توصیف وسایلی که در کابینت های آشپزخانه شما جای گرفته اند ، استفاده می شود. در مورد کاپوت ها ، دو گزینه اصلی وجود دارد
. 1- کاملاً یکپارچه
اینها در یک کابینت در بالای دیافراگم جا دارند و یک درب یا پانل روی آن (برای مطابقت با درب های آشپزخانه) دارند. معمولاً آن را باز می کنید تا فیلترهای هود را بیرون بیاورید تا هوا هنگام پخت و پز هوا بیرون بیاید و بعد از اتمام آن را به حالت منظمی برگردانید. این استخراج کننده Luxair 60cm یک هود عالی است ، با استخراج بسیار بالایی.

 1. سایبان
  ها در قسمت پایین کابینت بالای هاب نصب می شوند. آنها همیشه در معرض نمایش هستند ، اما می توانند نمایه های مختلفی داشته باشند ، بعضی از آنها کاملاً صاف مانند این هودهای سایبان هستند یا بعضی از قسمتهایی از بدن مانند اینها نمایش داده می شود
  دودکش
  محبوب ترین و گسترده ترین نوع هود اجاق گاز. این دیوارها به دیوار متصل شده و دارای تابلویی هستند که مجراهای بالا به دیوار یا پشت قسمت بالای واحدهای دیوار را پوشش می دهد. بسیاری از سبک ها و اتمام های موجود مانند طرح های هرمی مثلث استاندارد ، دیواره های صفحه تخت و تعدادی گزینه شیشه ای وجود دارد . Luxair در حال حاضر چندین طرح برجسته ارائه می دهد و نرخ استخراج بسیار خوبی دارد. در جاهایی که مارک هایی مانند Bosch از اهمیت بالایی برخوردار هستند راندمان انرژی و سطح صدا است ، اما شما هزینه بیشتری برای این فناوری می پردازید.

جزیره
اگر هاب شما در وسط آشپزخانه در یک جزیره قرار دارد ، در این صورت به دودکش نیاز خواهید داشت که به سقف وصل شده و از هر طرف به پایان رسیده است. چندین گزینه خوب برای هودهای Island وجود دارد ، اگرچه مجبور هستید مجرای پشت سقف خود را اجرا کنید. هودهای جزیره ای هزینه بیشتری نسبت به هودهای اصلی دیواری دارند زیرا از هر زاویه ای باید عالی به نظر برسند. باز هم تعدادی از گزینه های طراح وجود دارد که می توانید برای آن پیش بروید و این اغلب مورد توجه نسخه های دیواری قرار گرفته است زیرا ممکن است قطعه مرکزی آشپزخانه شما باشد. به یاد داشته باشید که به دنبال سبک کردن بیش از ماده نباشید ، زیرا اغلب مواردی که به نظر می رسد عالی یا بد بو باشد ممکن است بزرگترین موتور داخل آن را نداشته باشد. برای یک هود با ارزش عالی که ارائه دهنده عملکرد عالی با نرخ بالا است ، از این هود Island 90cm Luxair Island بازدید کنید . مدل معادل Bosch در حدود 200 پوند بیشتر به دست می آید ، اگرچه سطح انرژی و سطح صدا بهبود یافته است.
سقف
این موارد روز به روز محبوب تر می شوند ، زیرا میزان استخراج زیاد است ، و با افزایش فاصله از سر شما ، به نظر می رسد بسیار ساکت تر از حالت های صوتی عمل می کنند. 60db در کنار سر خود هنگام پخت و پز بسیار متفاوت است با 60db در سقف. بیشتر هودهای سقفی خارج شده اند و اگرچه اگر مجاری مجدداً وارد اتاق شوید و فیلتر ذغال را اضافه کنید ، می توانید دوباره چرخش کنید ، اما مجرای هوا بهترین گزینه است. پرفروش ترین هودهای سقفی ما محدوده Luxair Celux است که در هر دو نوع 90 و 120 سانتی متر موجود است نسخه ها موتور قابل چرخش است بنابراین اگزوز از هر 4 طرف قابل اجرا است و گزینه های نصب بیشتری را ارائه می دهد. به زودی تعدادی مدل جدید از Luxair وجود دارند که به طور انحصاری در گردش هستند. این بدان معنی است که شما به معنای واقعی کلمه می توانید بر روی سلولی پیچ و خم شوید و دور شوید. در اوایل سال 2017 این موارد را جستجو کنید. دیگر نیازی به نگرانی در مورد مجاری بین تیرچه ها و سوراخ کردن در دیوارهای خارجی نیست. محدوده Cosmic-Stratos نه تنها عالی به نظر می رسد بلکه عملکرد فوق العاده ای نیز دارد. اگر فضای سقف با حق بیمه باشد ، ممکن است سری فشرده ای از هودهای سقفی را فقط 650 میلی متر در 300 میلی متر و 350 میلی متر x 300 میلی متر در نظر بگیرید.
Downdraft
نسبتاً اخیر در بازار استخراج ، هودهای پیشرانه‌ی جایگزین دیگری هستند. در اینجا شما موتور را در کابینت نصب کرده اید و سپس هود از محل کار بالا می رود. اگرچه این یک راه حل کاملا مرتب است ، نصب مجرای می تواند یک چالش باشد ، بنابراین بیشتر نصب های هود downdraft دوباره به داخل اتاق می گردند. نظرات تاکنون درباره اینها آمیخته شده است. آنها نرخ استخراج بسیار چشمگیری را ارائه می دهند ، اما هزینه اضافی به این معنی است که تاکنون به طور گسترده ای مورد استفاده قرار نگرفته اند

مجاری یا چرخشی؟

مانترا ساده ای با نصب هودهای آشپزی وجود دارد ، ” اگر می توانید مجرای مجاری باشید ، همیشه مجرای مجرای خود را انجام دهید” همه هودهای اجاق گاز هنگام بیرون کشیدن کارایی و آرامتر دارند. با این حال ، همیشه ممکن نیست بنابراین چرخش ممکن است تنها گزینه جایگزین شما باشد. هنگام چرخش ، شما یک فیلتر اضافی ساخته شده از ذغال سنگ را درون کوره اجاق گاز قرار می دهید تا چربی و ناخالصی ها را از بین ببرد ، اما بویژه بوهایی هستند که در غیر این صورت به داخل اتاق می چرخند. خصوصیات شیمیایی کربن موجود در فیلترها به این معنی است که ذرات دیگر به آسانی آنها را جذب کرده و به آنها متصل می شوند ، اما قابلیت جذب محدود وجود دارد ، بنابراین لازم است آنها را جایگزین کنید. هزینه تعویض می تواند از 10 تا 40 پوند باشد. هزینه مداوم کارآمد یک هود چرخشی ممکن است بیشتر از هزینه نصب مجرای کابلی باشد.

گزینه های Ducting ما را اینجا ببینید

فیلترهای گریس باید روی همه کاپوت ها تمیز شوند ، به دنبال مواردی باشید که از ماشین ظرفشویی مطمئن باشند ، پس می توانید آنها را به راحتی داخل ماشین ظرفشویی خود بکشید و دوباره به داخل کاپوت برگردانید.

من به چه میزان استخراج نیاز دارم
برای استفاده عادی ، می گویند چند قابلمه حباب ، سرعت 10 تغییر هوا در ساعت کافی خواهد بود. بنابراین ما به یک موتور قادر هستیم که بتواند حجم هوا در آشپزخانه شما را به طور کامل 10 بار در 1 ساعت تغییر دهد.
ابتدا حجم آشپزخانه خود را بررسی کنید. طول ، عرض و ارتفاع (همه در متر) را با هم ضرب کنید تا حجم مکعب (متر مربع) بدست آید. سپس آن عدد را با تعداد تغییرات هوا ضرب کنید (ما در مورد 10 تصمیم گرفتیم) تا میزان استخراج مورد نیاز را بدست آورید. استفاده سنگین از شما ممکن است 12 هوا تغییر یافته یا استفاده از نور شاید 6 یا 7 باشد. کابینت ها و مبلمان با افزایش فضای هوا از حجم آن کم می شوند.

مثال.
بهترین هود خارجی آشپزخانه شما 2.4 متر ارتفاع و اندازه 4m x 5m دارد.

    2.4 x 4 x 5 = 48

سپس آن را با 10 تغییر در ساعت ضرب کنید

    48 10 10 = 480

بنابراین به دنبال میزان استخراج 480m³ برای استفاده متوسط ​​هستید.

توصیه می شود یک کاپوت را انتخاب کنید که در تنظیمات میانی به آن برسد ، بنابراین در حین استفاده استاندارد ساکت تر خواهد بود و در مواقعی که از همه حلقه ها استفاده می کنید می توانید از یک تنظیم بالاتر استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>