راهنمای خرید سینک آشپزخانه مس

Category: دسته‌بندی نشده | No comments

در این مدل سینک ظرفشویی با چیزهایی که باید بدانید برای تصمیم گیری خرید آگاهانه برای یک سینک آشپزخانه مسی آشنا خواهید شد.

مس یک فلز گرانبها است. از این رو مطمئناً می خواهید قبل از سرمایه گذاری پول خود را در یک سینک ظرفشویی گران قیمت مس ، تحقیقات خاصی انجام دهید.

راهنمای خرید سینک آشپزخانه مس
قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که در مورد خصوصیات منحصر به فرد غرق آشپزخانه مس آگاهی روشنی دارید.

سنج سینک آشپزخانه مس
همیشه تعداد سنج سینک آشپزخانه مس را بررسی کنید. سنج ، ضخامت ورق مسی است که برای ساخت سینک آشپزخانه مس استفاده می شود.
عدد سنج پایین نشان می دهد که از یک ورق مس ضخیم تر برای ساخت سینک استفاده می شود.
به طور کلی سینک مس در اندازه 16 یا 17 بهترین گزینه محسوب می شود زیرا ضخامت برای اهداف سینک آشپزخانه کافی است و همچنین مقرون به صرفه است. می توانید برای 15 سنج یا 14 سنج بروید اما مطمئناً آن را گرانتر می کند.

راهنمای خرید سینک آشپزخانه مس
اندازه گیری بالاتر مانند سنج 17 یا 18 باعث می شود سینک ارزان تر شود اما این بدان معنی است که شما یک سینک ساخته شده از ورق مس نازک دارید که بیشتر مستعد دندانپزشکی و تغییر شکل خواهد بود.

سینک آشپزخانه مس
هنگامی که سینک آشپزخانه مس شروع به پیری می کند ، آنها تاریک و غنی تیره به نام پاتینا ایجاد می کنند. احتمالاً در سکه های مس قدیمی که رنگ قهوه ای گرم ایجاد کرده اند ، تأثیر دیده اید. این کاملاً طبیعی است و در واقع خاصیت مس است. پاتینا “پایان زندگی” است که در حال تغییر است و همچنان در حال تحول است.

از این رو داشتن انتظار واقع بینانه از سینک آشپزخانه مسی بسیار مهم است. برخی از مشتریان فکر می کنند که سینک آنها همیشه به همان شکلی که در هنگام ورود به آنها به پایان رسیده است ، به نظر برسد. اگرچه با استفاده از موم هایی مانند لاک می توان روند پاتیناسیون را کند کرد اما جلوگیری از توسعه کامل پتینه بسیار دشوار است.

سینک آشپزخانه مس کاسه دو کاسه جلو پیش بند چکش عتیقه پایان
در حالی که برخی از مشتریانی که فرایند پتینه مس را درک می کنند ، عاشق شیوه سینک آشپزخانه خود در سن رنگ شدن هستند ، اما عده دیگری نیز از این خاصیت مس مطلع نیستند و آن را بر سر سازنده سرزنش می کنند. پاتینا یا Living Finish مس خاصیت طبیعی آن است و نباید آن را نقص در نظر گرفت. این واقعیت اثبات این واقعیت است که سینک ظرفشویی مسی خالص است.

خلوص مس مورد استفاده در ساخت سینک آشپزخانه مس.
همیشه سینک آشپزخانه خود را از تولید کننده / تامین کننده خریداری کنید و قول یا تضمین کند که خلوص مس مورد استفاده برای ساخت سینک آشپزخانه کمتر از 99٪ نیست.

Coppersmith Creations به مشتریان خود اطمینان می دهد که خلوص مس به کار رفته در تولید محصولات آنها همیشه بیشتر از 99٪ است و حتی می تواند در صورت نیاز برای پشتیبانی از ادعای خود ، گواهی آزمایشگاه مشابه را ارائه دهد.

گواهی آزمایش آزمایشگاهی از خلوص مس استفاده شده توسط Coppersmith Creations.
چرا لاک الزامی است؟
بسیاری از تولید کنندگان پیشنهاد می کنند که سینک های آشپزخانه مس انواع مختلفی از مواد شیمیایی با استفاده از مس است که به آن جلوه و زیبایی بی نظیری می بخشد. لاک یک پوشش محافظ بالا روی سینک است تا از انتهای آن حفظ شود.

سینک آشپزخانه مس کاسه ای تک کاسه ای جلوی پیش بند صاف و صاف در پایان مس
اگرچه لاک باعث کاهش روند پتینه سینک مس برای مدت زمان قابل توجهی می شود ، اما یک راه حل کامل برای اثبات این نیست که اثر آن به آرامی و به تدریج محو می شود و در نتیجه پتینه اتفاق می افتد و در نهایت ظاهری متفاوت به سینک های شما می دهد.
بنابراین ما به مشتریان خود توصیه می کنیم که به دنبال یک عتیقه فروشی در محصولات مس باشند.

چرا چکش کردن روی سینک های آشپزخانه مس انجام می شود.
سطوح سینک آشپزخانه مس به طور کلی در نسخه های چکش موجود است. چکش کاری فرآیندی است که در آن یک صنعتگر مس ماهر با چکش خود ورق مس را ضرب می کند و یک الگوی چکش بر روی سطح ورق مس تشکیل می دهد. این فرآیند ورق مس را تقویت می کند و لمس دستبافی منحصر به فردی به محصول می دهد. علاوه بر این ، از آنجا که مس فلزی بسیار نرم در معرض خراش است ، هدف از چکش ایجاد سطح نامنظمی است که سطح صاف کافی را برای آشکار شدن خراش ها نمی دهد.

از محتوای سرب در سینک آشپزخانه مس جلوگیری کنید.
سینک های ارزان قیمت آشپزخانه مس خطر ابتلا به سرب را ندارند که برای انسان مضر است. شما همیشه باید از تولید کنندگان / تهیه کنندگان خریداری کنید که تضمین می کنند درصد درصد سرب در ورق مس صفر باشد.

Coppersmith Creations به مشتریان خود اطمینان می دهد که محصولات مسی آنها 100٪ بدون سرب بوده و می توانند گواهی آزمایشگاه را ارائه دهند تا در صورت لزوم از ادعای خود برای همان حمایت کنند.

از سینک آشپزخانه مس لحیم شده خودداری کنید
همیشه با توجه به شرایط آب و هوای سازنده ، از روش لحیم کاری یا روش جوشکاری برای پیوستن به قطعات فلزی سینک مس استفاده کنید. شما همیشه باید از خرید سینک های آشپزخانه مسی ساخته شده با روش لحیم کاری خودداری کنید و در عوض باید از سینک های ساخته شده با فرآیند جوش استفاده کنید. درزهای لحیم شده در سینک آشپزخانه مسی با گذشت زمان خاکستری می شوند و درنهایت نشت می کنند. علاوه بر این از آنجا که ترکیبات لحیم شده حاوی سرب هستند ، این می تواند خطرات جدی برای سلامتی به همراه داشته باشد.

ما در Coppersmith Creations از روش جوشکاری برای پیوستن به درزهای سینک مسی استفاده می کنیم ، بنابراین می توانید در مورد خطرات ناشی از نشت هرگونه مشکل بهداشتی ایمن باشید.

اندازه افتتاح زهکشی
اندازه دهانه تخلیه فاکتور مهمی است که باید در هنگام تصمیم گیری در مورد خرید خود برای سینک آشپزخانه مس در نظر بگیرید. شما باید این واقعیت را در نظر بگیرید که از آنجا که سرمایه گذاری شما در محصولی که دارای ضمانت مادام العمر است این است که در بعضی مقطع از زمان ممکن است شما نیاز به جایگزینی زباله / تخلیه سینک داشته باشید. در آن زمان شما به بازار می روید و برای خرید زباله سینک خود که با اندازه سوراخ تخلیه سینک شما مطابقت دارد ، خرید می کنید. داشتن اندازه سوراخ فرار استاندارد ، باعث می شود هر زمان که بخواهید ضایعات جایگزین / زهکشی را پیدا کنید ، احتقان وجود دارد که شما را مجبور به جایگزینی آن با یک مورد جدید می کند.

سینک های آشپزخانه Coppersmith Creations دارای یک سوراخ تخلیه قطر 3.5 اینچ استاندارد است که برای آن به راحتی می توانید یک زباله / زهکشی جایگزین در بازار محلی خود پیدا کنید.

یک دلیل خوب برای در نظر گرفتن سینک آشپزخانه مسی بر روی سایر مواد – ضد میکروبی طبیعت
مس به دلیل ذاتی بودن آن ضد میکروبی است به این معنی که شرایط مناسبی برای پرورش و تکثیر باکتری ها در سطح آن ایجاد نمی کند. این یکی از مهمترین دلایلی است که امروزه غرق شدن آشپزخانه های مس ، انتخابی ارجحیت مشتری نسبت به همتای خود است که ارزانتر از دستشویی های فلزی یا سرامیکی استفاده می کنند.

عوامل موثر بر هزینه سینک آشپزخانه مس.
هزینه سینک آشپزخانه مس بستگی به فاکتورهای ذکر شده در زیر دارد:

محل ساخت: سینک های آشپزخانه مس به طور کلی در هند تولید می شوند. بیشتر خرده فروشان در ایالات متحده آمریکا یا سایر نقاط جهان این محصولات را از هند وارد می کنند. آنها سپس هزینه های حمل و نقل ، هزینه بازاریابی و حاشیه سود خود را اضافه می کنند. در نهایت این به هزینه ای تبدیل می شود که برای سینک پرداخت می کنید.
Coppersmith Creations تنها خرده فروشی است که تأسیسات تولیدی خود را در هند دارد. ما محصولات خود را از امکانات تولیدی خودمان در هند وارد می کنیم و مستقیماً در آمریکا در آمریکا به مشتریان می فروشیم. این یک مرد میانی غیر ضروری را کاهش می دهد. بنابراین ما می توانیم محصولات مس با کیفیت برتر را با قیمت بسیار پایین تر از رقبای ایالات متحده آمریکا به شما ارائه دهیم.
ضخامت / ضخامت ورق مس مورد استفاده: قبلاً در مورد این موضوع بحث كرده ایم. هرچه تعداد سنج پایین تر باشد ، سینک آشپزخانه مس شما ضخیم تر و بادوام تر خواهد بود. Coppersmith Creations ظرفشویی های آشپزخانه مس را در 16 یا 17 سنج توصیه می کند. از نظر کارآیی و سنج و ضخامت برای ماندگاری ، بهترین استفاده از هر دو جهان را به شما می دهد.
کیفیت کاردستی : صنعتگران مس در هند به خاطر صنایع دستی خود معروف هستند. Coppersmith Creations محصولات تولید شده توسط بهترین صنعتگران با قیمت های بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد.
مراقبت و نگهداری از سینک های آشپزخانه مس
بسیاری از مردم تصور غلط دارند که سینک های آشپزخانه مسی محصولات خوبی برای نگهداری هستند. برخلاف این ، آنها یک کالای کم مصرف هستند. شستشو و تمیز کردن گاه به گاه با صابون و آب معمولی همان چیزی است که شما نیاز دارید. این همه چیز در مورد مراقبت و نگهداری از سینک مس شما وجود دارد.

آیا اپیلاسیون سینک آشپزخانه مس مورد نیاز است؟
سینک آشپزخانه با تزیینات براق و صیقلی در حال حاضر با یک پوشش محافظ لاک همراه است. لاک قصد دارد از انتهای سینک محافظت کند. اساساً این روند پیری طبیعی را به تاخیر می اندازد که به آن پتینا یا پایان مس نیز گفته می شود. بنابراین ، واقعاً لازم نیست سینک آشپزخانه مسی خود را بهم بزنید. اگرچه می توانید این کار را انجام دهید تا روند طبیعی حفره طبیعی به تاخیر بیفتد اما در نهایت پتینه اجتناب ناپذیر است.

حضور ما در انگلستان و ایالات متحده است
Coppersmith Creations علاوه بر فروش در هند ، فروش این محصولات را در انگلستان و ایالات متحده نیز انجام می دهد. از انگلیس یا آمریکا در این صفحه فرود آمده اید؟ ممکن است بخواهید سایتهای خاص کشور ما را در لینکهای زیر مشاهده کنید:

سینک آشپزخانه مس در انگلیس

سینک آشپزخانه مس در ایالات متحده آمریکا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>