خرید ماشین ریش تراش سال 2020

Category: دسته‌بندی نشده | No comments


توسط سوفیا مور -10 فوریه 2020
در فیسبوک به اشتراک بگذارید توییتر
پوست صاف و ابریشمی به طور طبیعی اتفاق نمی افتد. فقط از هر زنی سؤال کنید. ماشین ریش تراش خوب یک ضرورت در زرادخانه زیبایی هر زن است. این امکان را به شما می دهد تا موهای ناخواسته را برداشته و پوستی صاف به شما دست دهد .

اگر در حال خرید ماشین ریش تراش جدید هستید ، ممکن است بخواهید برقی را در نظر بگیرید؟ ماشین ریش تراش برقی برای پوست های حساس بهتر عمل می کند ، احتمال کمتری پوست شما را بریده و یا منجر به سوختگی ماشین ریش تراش می شود و نیازی به شما نیست که پس از چندین بار استفاده آنها را دور بریزید.

البته انتخاب ماشین ریش تراش برقی آنقدر که به نظر می رسد آسان نیست. اما لازم نیست هرکدام را که می بینید خریداری کنید و آن را امتحان کنید. این بدان دلیل است که ما همه این کارها را برای شما انجام داده ایم. و نتایج حاصل از کار سخت ما در زیر ذکر شده است – 10 بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای خانم ها که هر بار و یک بار اصلاح و صاف و راحت به شما ارائه می دهند.

10 ماشین ریش تراش برقی برتر برای زنان 2020 بررسی شده است
مطالب [ پنهان ]

10 ماشین ریش تراش برقی برتر برای زنان 2020 بررسی شده است

 1. ریش تراش برقی زنانه Panasonic ES2207P
 2. Philips Satinelle Essential HP6401
 3. موی صورت مو Panasonic ES2113PC
 4. Panasonic ES246AC Bikini Shaper & Trimmer for Women
 5. ماشین ریش تراش مرطوب کننده Schick Hydro Silk TrimStyle
 6. Braun Silk-épil 9 9-579 Epilator Women
 7. Panasonic ES-ED50-N چند منظوره مرطوب / ریش تراش و اپیلاتور
 8. ریش تراش قابل شارژ ریلینگتون صاف و ابریشمی
 9. ریش تراش فویل مسافرتی Remington WSF4810
 10. ریش تراش برقی Skull Shaver Pitbull Silver-Plus
  نحوه انتخاب بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای خانمها: راهنمای خرید نهایی
  انواع ماشین ریش تراش برقی
  آیا شما در حال رفتن به بی سیم هستید یا در حال ماندن هستید؟
  ماشین ریش تراش ترکیبی مرطوب یا خشک چیست؟
  آیا قصد استفاده از آن برای مناطق مختلف بدن را دارید؟
  چه ویژگی هایی را باید در نظر بگیرید؟
 11. ریش تراش برقی زنانه Panasonic ES2207P
  بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای پاهای زنانه
  این یک ماشین ریش تراش برقی مرطوب و خشک است که از یک سیستم سه ماشین ریش تراش ه ای استفاده می کند و دارای سه ماشین ریش تراش ه شناور مستقل است که به طور طبیعی به همراه پوست شما برای اصلاح و صاف کردن می چسبد. این ماشین ریش تراش ​​همچنین برای آن قسمت های حساس و لطیف که موهای ولگرد باید سریع و بدون درد از بین بروند موهای پاپ آپ دارد. بهترین بخش این است که این فقط ماشین ریش تراش ضد آب نیست بلکه کاملاً غوطه وری است.

بنابراین چه در هنگام حمام کردن در حمام بخورید و چه در بعضی از موارد پیرایش کنید ، این ریش تراش برای کار خود دارد. در کنار ماشین ریش تراش ، یک شارژر جمع و جور ، یک برس تمیز کننده و یک کیسه مسافرتی دریافت می کنید. با این حال ، آن را به عنوان تراشیدن یکبار مصرف یک سایه نزدیک نمی کند بلکه باعث می شود پوست حساس شما تحریک و بریده نشود. عمر باتری خیلی طولانی نیست.

شارژ کامل 20 تا 35 دقیقه زمان اصلاح را دارد. و سپس برای شارژ مجدد دوباره به 12 ساعت زمان نیاز دارید. ما این واقعیت را دوست داریم که بی سیم است. فقط شارژر را به آن وصل کرده و سپس ماشین ریش تراش خود را وصل کنید. بدون بند ناف ، آن را املاک و مستغلات گرانبها را در پیشخوان شما ذخیره می کند.

ریش تراش برقی زنانه Panasonic ES2207P

خرید ماشین ریش تراش

ماشین ریش تراش ترکیبی مرطوب / خشک
آسان برای استفاده
شارژر جمع و جور
منفی:

12 ساعت برای شارژ کامل
فقط 25 تا 30 دقیقه زمان تراشیدن
مشاهده قیمت و معاملات

 1. Philips Satinelle Essential HP6401
  این اپیلاتور دارای 21 دستگاه اصلاح کننده چرخشی است که موها را از روی پوست شما جدا کرده و آن را برای هفته ها صاف نگه می دارد. این موهای بسیار ریز را از بین می برد و باعث می شود انتخاب بهتری نسبت به اپیلاسیون باشد. همچنین به مرور زمان ناراحت کننده می شود. ماشین ریش تراش دارای درپوش کارآیی است که تضمین می کند اپیلاتور شما در زاویه صحیح (90 درجه) قرار گرفته است تا هرچه بیشتر مو در یک سکته مغزی بکشید.

این دستگاه با دو سرعت متفاوت قابل اجرا است – یکی سرعت ملایم و دیگری سرعت کارآمد. طراحی ارگونومیک آن باعث می شود در دست شما راحت نگه داشته شود و احساس راحتی کند.

و با ضمانت 2 ساله همراه است. اکنون ، این اپیلاتور نیست که بتواند هرکدام از موارد بسیار گران قیمت را مورد ضرب و شتم قرار دهد. اما مؤثر است ممکن است مجبور شوید بیش از یک بار از یک منطقه عبور کنید (گرچه حتی برخی از گران قیمت ها نیز به آن نیاز دارند). اما مانند بعضی از اپیلاتورهای دیگر دردناک نیست. چندین هفته پوست شما را صاف می کند. و تمیز کردن آن آسان است. فقط سر را برداشته و بشویید.

این اپیلاتور بند ناف است ، اما این لزوما چیز بدی نیست. به هر حال اپیلاتورها برای تراشیدن خشک هستند. و این یک بند ناف طولانی دارد که انعطاف پذیری خاصی به شما می دهد. تنها ایرادی که وجود دارد این است که هیچ چراغ داخلی وجود ندارد که بررسی آن را در صورت عدم وجود هر مویی دشوار کنید. اما برای قیمت پایین ، راهی عالی برای ورود به دنیای اپیلاتورها است.

Philips Satinelle Essential HP6401

بهترین ماشین ریش تراش ه های برقی برای زنان که اعتماد به نفس دارند

ضمانت 2 ساله
به اندازه دیگر دردناک نیست
طراحی ارگونومیک
منفی:

آهسته (به چندین ناحیه از یک ناحیه بدن نیاز دارد)
بدون نور داخلی
مشاهده قیمت و معاملات

 1. موی صورت مو Panasonic ES2113PC
  بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی زنانه برای صورت
  اصلاح کننده Panasonic صورت شما را تضمین می کند که صورت شما هرگز به اندازه کافی فازی نخواهد بود که در مورد مرد اشتباه بگیرید. این سر دارای یک محور صاف است که به شما کمک می کند تا به راحتی صاف بر روی نقاط مختلف صورت شما بچرخد و موهای ناخواسته را در مسیر خود از بین ببرد. ماشین ریش تراش ه فوق العاده نازک ، ضد حساسیت است و دارای نوک گرد برای اطمینان از سالم بودن پوست شما از بریدگی و سوزش است.

ماشین ریش تراش مجهز به شانه های ابرو است که بر روی آن می چسبد. این باریک است و به راحتی می تواند داخل جعبه آرایش یا جیب کیف شما قرار بگیرد. ریش تراش توسط یک باتری با اندازه AA ساخته شده است. در حالی که این ماشین ریش تراش ​​شگفتی برای چهره شما ایجاد می کند (بدون داشتن فازی) ، بدون نقص آن نیست. بزرگترین اشکال این ماشین ریش تراش ​​کوچک این است که اگر مال شما کسل شود ، نمی توانید ماشین ریش تراش ه های تعویض خریداری کنید. شما باید یک دستگاه کاملاً جدید بخرید.

موهای صورت Panasonic ES2113PC

طرفداران:

استفاده سریع و آسان
طراحی باریک
هیپوآلرژنیک
منفی:

بدون ماشین ریش تراش ه های جایگزین
مشاهده قیمت و معاملات

 1. Panasonic ES246AC Bikini Shaper & Trimmer for Women
  بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی زنانه برای منطقه بیکینی
  تابستان بهترین فصل برای نشان دادن پوست است. بنابراین اگر قصد دارید به ساحل بروید و جدیدترین بیکینی خود را نشان دهید ، مطمئناً به چیزی نیاز دارید که موهای ناخواسته را در مناطقی خاص ، بخصوص منطقه بیکینی خود کوتاه کنید. صاف کننده بیکینی پاناسونیک انتخاب مناسبی برای چنین مواردی است.

اول از همه ، این دو باتری با اندازه AA است که می توانید تقریباً در هر کجای آن کار کنید. باتری ها زمان کار 45 دقیقه به آن می دهند. دوم ، بسیار سبک وزن و باریک است ، بنابراین می توانید در هر سفر دور از خانه ، آن را در کیت آرایش ، کیف یا چمدان خود بکشید. و سوم ، دارای یک ماشین ریش تراش ه از جنس استنلس استیل ، پنج تنظیم تنظیم و یک راهنمای شکل دهی برای اطمینان از اینکه شما قادر به حفظ طول دقیق موهای مورد نظر خود در آنجا هستید. استفاده از آن حتی برای یک مبتدی بسیار ساده است.

اما برخلاف ادعای سازنده ، این کاملاً ضد آب نیست. همچنین ماشین ریش تراش ه های تعویض قطع شده اند ، بنابراین باید یک ماشین ریش تراش کامل خریداری کنید پس از اینکه پره ها کسل شود.

Panasonic ES246AC Bikini Shaper & Trimmer for Women

طرفداران:

آسان برای استفاده
راهنمای شکل دهی + 5 تنظیمات تر و تمیز
از باتری های AA استفاده می کند
منفی:

ضد آب نیست
ماشین ریش تراش ه های تعویض دیگر در دسترس نیست
مشاهده قیمت و معاملات

 1. ماشین ریش تراش مرطوب کننده Schick Hydro Silk TrimStyle
  تا به حال از شمشیر دو لبه شنیده اید؟ خوب ، این یک ماشین ریش تراش دو لبه است. این محصول دارای یک ماشین ریش تراش آبرسان در یک طرف و یک سشوار بیکینی ضد آب از سوی دیگر است. بنابراین ، ماشین ریش تراش ی که سرم Hydra-Boost را با کره شیا فعال می کند. این سرم تا 2 ساعت بعد از تراشیدن پوست تراشیده شده شما را مرطوب می کند.

5 ماشین ریش تراش ه سنجش منحنی با محافظ پوست منحصر به فرد وجود دارد ، بنابراین می توانید آنرا اصلاح کنید و هیچکدام از بریدگی ها ، بریدگی ها و سوزش ها را تحمل نکنید. از طرف دیگر این تریمر دارای یک شانه قابل تنظیم با 4 تنظیم است که به شما امکان می دهد طول تر و تمیز بوش خود را سفارشی کنید یا در کل آن را از بین ببرید.

تریمر در این مدل به طور قطع ستاره است. این می تواند جنگل شما را به کف براق و چوب سخت ببندد و هیچ یک از خراش ها را نداشته باشد. با این حال ، نتایج این ماشین ریش تراش ​​بهترین چیزی نیست که ما دیده ایم. پر کردن مجدد ماشین ریش تراش نیز در سمت گران قیمت است. و آن را با یک پوشش و یا یک مورد نیست ، بنابراین شما ممکن است خودتان را قطع کنید وقتی که به دنبال چیزی در کیف خود هستید.

ماشین ریش تراش مرطوب کننده Schick Hydro Silk TrimStyle

طرفداران:

ماشین ریش تراش و برش در یک
اصلاح کننده عالی
سرم مرطوب کننده
منفی:

اصلاح ریش تراش بهتر می تواند باشد
پر کردن مجدد ماشین ریش تراش گران است
بدون پوشش پلاستیکی برای ماشین ریش تراش
مشاهده قیمت و معاملات

 1. Braun Silk-épil 9 9-579 Epilator Women
  بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی خشک و مرطوب زنانه
  ابریشم EPIL 9 خشک و تر اپیلاتور مورد علاقه ما از نظر عملکرد است. این دستگاه دارای یک سر گسترده ای برای پوشش بیشتر ، موچین MicroGrip است که می تواند موهای شما را 4 برابر کوتاهتر از موم کند ، و یک SmartLight برای اطمینان از اینکه هیچ وقت موهایتان را از دست نمی دهید ، بکشید. از این اپیلاتور ، همانطور که از نام آن مشخص است ، می توان از خشک یا در حمام / دوش استفاده کرد.

این لرزش باعث می شود تا حسی آرامتر به شما منتقل شود در حالی که سر می چرخد ​​تا با خطوط بدن تطبیق یابد. با شارژ کامل (که فقط 1 ساعت طول می کشد) ، انتظار دارید که تا 40 دقیقه از این استفاده کنید. و این حتی با 7 لوازم جانبی اضافی مانند سر ریش تراش ، کلاه ترامپ ، کلاه ماساژ با فرکانس بالا ، درپوش پوست ، یک پایه شارژ و یک برس صورت همراه است.

با این حال ، این کودک به هیچ وجه یک دستگاه شکنجه معجزه آسا نامیده نشده است. چند هفته با پوست صاف کودک موهای شما را بدون مو می گذارد. اما دردی که باید از آن عبور کنید می تواند شما را گریه کند (بعضی از آنها قبلاً). این وسیله ای برای ضعف قلب نیست. نتایج بسیار ارزشمند است اما به هشدارها توجه کنید. همچنین ، این در مقایسه با ماشین ریش تراش های برقی معمولی فوق العاده گران است.

دستگاه ضد عفونی کننده زنانه Braun Silk-épil

طرفداران:

اپیلاتور مرطوب و خشک
7 لوازم جانبی اضافی
کار را به خوبی انجام می دهد
منفی:

خیلی دردناک است
بسیار گران است
مشاهده قیمت و معاملات

 1. Panasonic ES-ED50-N چند منظوره مرطوب / ریش تراش و اپیلاتور
  اگر یک ماشین ریش تراش ر + اصلاح کننده برای شما کافی نیست ، ممکن است Panasonic ES-ED50-N Multfunctional Wet / Dry Shaver و Epilator از آن اضافی برخوردار باشند که شما را راضی می کند. این تنها یک ماشین ریش تراش برقی و یک اپیلاتور برای شرایط مرطوب و خشک نیست. این دستگاه همچنین می تواند به یک صاف کننده بیکینی تبدیل شود.

این بدان معنی است که شما سه ماشین ریش تراش مختلف را با قیمت مناسب دریافت می کنید. و شما می توانید املاک و مستغلات گرانبها را در پیشخوان خود ذخیره کنید. بنابراین ، این ماشین ریش تراش ​​چند منظوره در واقع با چهار سر / پیوست فشرده و دارای یک موتور دو سرعته با کارایی بالا برای رفع موهای زائد به هر روشی که شما انتخاب کرده اید ، دارد.

چهار ضمیمه عبارتند از: ریش تراشنده با یک صاف کننده پاپ آپ ، شانه بیکینی کانتور شده ، یک سرپیچ اپیلاسیون دو دیسک با 48 موچین چرخشی و یک کلاه اپیلاتور ملایم. به هر حال ، سر اپیلاسیون ، 30 درجه به جلو و 30 درجه به عقب می چرخد ​​که باعث می شود تا هنگام کشیدن آن بر روی پوست ، به راحتی با کانتور بدن خود تنظیم شود. همه 4 پیوست 100٪ قابل شستشو هستند.

و حتی یک چراغ داخلی داخلی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد موهای خود را گم کنید. زمان شارژ 1 ساعت است که به شما امکان می دهد دستگاه را به مدت 30 دقیقه کامل کار کنید. در حال حاضر ، نقص. اپیلاتور تا زمانی که از آن در لکه های مشکل استفاده نکنید موثر است. به اندازه اپیلاتورهای گران قیمت بسیار دردناک نیست ، اما می تواند بسیار ناراحت کننده باشد ، به خصوص اگر به آن عادت نکرده باشید. همچنین ، چراغ داخلی سریع گرم می شود.

ریش تراش و اپیلاتور پاناسونیک ES-ED50-N

طرفداران:

ماشین ریش تراش برقی 3 در 1
قابل شستشو 100٪
داخلی چراغ داخلی
منفی:

اپیلاتور در زاویه های ناخوشایند کارآمد نیست
ممکن است برای برخی دردناک باشد
نور LED سریع داغ می شود
مشاهده قیمت و معاملات

 1. ریش تراش قابل شارژ ریلینگتون صاف و ابریشمی
  این ریش تراش فویل برقی دارای چیزی است که هر روز شاهد آن نیستیم – یک سیستم ماشین ریش تراش ه باز منحصر به فرد. این یک اصلاح کننده دو طرفه خمیده دارد که مو را راهنمایی می کند تا از رسیدن به فویل های بالابر Logic اطمینان حاصل کند که به نوبه خود ، مطمئن می شود که تمام موهای عبور شده از بین می روند. اما این همه چیز منحصر به فرد نیست.

این ماشین ریش تراش ​​مجهز به نوار روغن بادام است که پوست شما را مرطوب می کند و بعد از تراشیدن ، آن را نرم نگه می دارد. همچنین برای جلوگیری از سوزش و عفونت از انتهای ضد میکروبی نیز برخوردار است. دستگاه 100٪ ضد آب است. همچنین با داشتن یک لمس نرم و همچنین یک سر زاویه دار ، از اطمینان خاطر از ماندن آن در محوطه های طبیعی بدن خود به راحتی اطمینان می یابد ، به گونه ای که هر چیزی که می خواهید یک تراشیدن راحت و راحت است.

در کنار ماشین ریش تراش ، یک پایه شارژ ، یک شانه بیکینی و یک کیسه ذخیره سازی دریافت می کنید. هرکسی که می خواهد ریش سریع بگذارد و پوست شما صاف واقع شود ، باید حتماً این ماشین ریش تراش ​​را انتخاب کند. با این حال ، ماشین ریش تراش ه های جایگزین تقریبا به اندازه خود ماشین ریش تراش گران هستند. و شارژ آن مدت زمان زیادی طول می کشد. لازم به ذکر نیست ، استفاده از داخل و خارج از شارژر کمی دشوار است.

ریش تراش قابل شارژ Remington

طرفداران:

100٪ ضد آب
پایان ضد میکروبی
نوار روغن بادام
منفی:

پره های جایگزین گران قیمت
گرفتن داخل و خارج از شارژر کار سختی است
شارژ شدن مدت زمان زیادی طول می کشد
مشاهده قیمت و معاملات

 1. ریش تراش فویل مسافرتی Remington WSF4810
  اگر می خواهید چیزهای کوچک و قابل حمل برای تراشیدن اورژانس باشد ، پس حتما Remington WSF4810 را بررسی کنید . هرچند کوچک ، این یک ریش تراش فویل با اندازه کامل است که دارای برش دوتایی ، یک سر زاویه دار و فویل های ضد حساسیت است. می توان از آن در محیط های مرطوب و خشک استفاده کرد ، کاملاً ضد آب است و روی 2 باتری AA (به طور جداگانه فروخته می شود) کار می کند. طراحی ارگونومیک تضمین می کند که احساس راحتی در دست شما داشته باشد در حالی که حلقه حلق آویز به شما امکان می دهد تا در دسترس شما در مجاورت آسان آن را ذخیره کنید.

این ماشین ریش تراش ​​کوچک برای مسافرتهای خارج از شهر به راحتی می تواند داخل یک چمدان پرتاب شود. این یک تراشیدن نزدیک به اندازه کافی برای پاهای شما ایجاد نمی کند اما به زیبایی روی زیر بغل شما کار می کند. این مدل همچنین برای دخترانی که تازه شروع به یادگیری هنر تراشیدن می کنند بسیار عالی است. با این حال ، برای افرادی که موهای درشت دارند یا برای کوتاه کردن بوته شما در زیر ایده آل نیست.

ریش تراش فویل مسافرتی Remington WSF4810

طرفداران:

سفر مناسب
بسیار مقرون به صرفه
ماشین ریش تراش آموزش خوب برای دختران
منفی:

تراشیدن نزدیک نیست
نه برای موهای درشت
نه برای اصلاح منطقه بیکینی
مشاهده قیمت و معاملات

 1. ریش تراش برقی Skull Shaver Pitbull Silver-Plus
  بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای خانمها
  برای خلاص شدن از شر موهای بدن ، به ماشین ریش تراش نیاز دارید که می تواند از چند جهت اصلاح شود. ماشین ریش تراش برقی Skull Shaver Pitbull Silver-Plus دارای ماشین ریش تراش ه های محوری است که کلیه موهای ناخواسته را از بین می برد و شما را با پوستی صاف رها می کند. این خودرو با طراحی خلاقانه و پوشش محکم همراه است و باعث دوام و ماندگاری آن می شود. خیلی از ماشین ریش تراش های برقی برای خانم ها اینقدر قوی نیستند.

خواه بخواهید یک ریش تراش مرطوب یا خشک بخرید ، این ماشین ریش تراش ​​کاملاً مناسب شما خواهد بود. ساخته شده است که در برابر آب مقاوم است و بهترین استفاده را در دوش دارد. باتری قدرتمند لیتیوم یون به سرعت شارژ می شود و تا 30 دقیقه اصلاح مداوم را در اختیار شما قرار می دهد. سیستم شارژ از کابل USB استفاده می کند. بنابراین ، شما می توانید ماشین ریش تراش را شارژ کرده و از آن برای تراشیدن هر قسمت از بدن استفاده کنید. این ماشین ریش تراش ​​برای هر زنی که به ظاهر خود اهمیت می دهد ضروری است.

ریش تراش برقی Skull Shaver Pitbull Silver Plus

طرفداران

ماشین ریش تراش ه های محوری تراشیدن چند جهته را فراهم می کنند
شارژ بیش از یک کابل USB
برای اصلاح در شرایط مرطوب یا خشک قابل استفاده است
منفی:

تمیز کردن ممکن است در حذف همه ذرات ناکام باشد
گزارش های مربوط به آن باعث می شود فاحش و ناله بلند شود
به نظر می رسد خیلی بیشتر از حد انتظار هزینه داشته باشد
مشاهده قیمت و معاملات
نحوه انتخاب بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای خانمها: راهنمای خرید نهایی

در مکان ها کمی احساس فازی می کنید؟ سپس ممکن است شما نیاز به اصلاح داشته باشید. اکنون برخی از ما از ماشین ریش تراش های یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد استفاده کرده ایم و این چیز بدی نیست. اما در حالی که کسانی به شما صاف می کنند ، در طولانی مدت هدر می روند و خطر بیشتری برای از بین بردن لوزه ، بریدگی و سوختگی ماشین ریش تراش شما دارند . ماشین ریش تراش های دستی به شما نیاز دارند که از قبل روغن خود را روغنکاری کنید.

اگر می خواهید پوستی صاف و ابریشمی با هیچ یک از بریدگی ها و پس انداز های طولانی مدت نباشید ، ماشین ریش تراش های برقی مخصوص شما هستند. به عنوان یک جایزه اضافی ، مناطق حساس با ماشین ریش تراش های برقی مخصوص این مناطق طراحی شده اند. اما البته ، همه آنها عالی نیستند. شما فقط نمی توانید یک قفسه را از بین ببرید و به بهترین ها امیدوار باشید. برای اینکه مطمئن شوید مو و پوست شما در دست خوبی است ، ما راهنمایی را برای کمک به شما ایجاد کرده ایم

انواع ماشین ریش تراش برقی
ماشین ریش تراش های برقی ، هم برای آقایان و هم برای خانم ها ، می توانند به دو نوع اصلی طبقه بندی شوند: فویل و دوار.

ماشین ریش تراش های فویل : این ویژگی از یک فویل نازک فلزی یا مش است که ماشین ریش تراش ه ها را پوشانده است. هنگامی که شما ماشین ریش تراش را بر روی پوست خود می چسبانید ، مو از طریق صفحه سوراخ شده بهم می خورد و توسط ماشین ریش تراش بریده می شود. این ماشین ریش تراش ​​ها تراشکاری مناسب و معقولی را ارائه می دهند و شما را ملزم به انجام حرکات طولانی و مستقیم می کند. بیشتر ماشین ریش تراش های برقی برای خانمها در این دسته قرار دارند. یکی از نمونه های خوب ماشین ریش تراش زنانه که متناسب با این دسته است ، ریش تراش قابل شارژ Remington Smooth & Silky Smooth Glide است .

ماشین ریش تراش ه های چرخشی ماشین ریش تراش ه : همانطور که از نام اینطور وجود دارد ، اینها از سه یا چهار دور تشکیل شده اند که سرهای در حال چرخش با ماشین ریش تراش ه چرخان در زیر یک شبکه ریز است. اینها بطور اختصاصی برای جابجایی در قسمتهای بدن طراحی شده اند. در مقایسه با تراشنده های فویل ، این تراش ها به اندازه کافی نزدیک نیستند. اما تمیز کردن آنها آسان تر و کارکرد بسیار ساکت تر است. آنها نیاز دارند که شما از یک حرکت دایره ای استفاده کنید.

اما زنان دارای دو ماشین ریش تراش مخصوص هستند. یکی از اصلاحات بیکینی r است که برای اصلاح موهای زاویه دار و سخت طراحی شده است. اینها معمولاً کوچکتر از سرهای زاویه دار نوع و ویژگیهای معمولی شما هستند تا بتوانید در اطراف فضای محدود کار کنید.

از طرف دیگر اپیلاتورها نوعاً ماشین ریش تراش متفاوتی دارند. در حالی که موتور دارد ، از ماشین ریش تراش برای بریدن مو استفاده نمی کند. در عوض ، دارای موچین های ریز است که موهای ریشه آن را بیرون می آورد. این به طور معمول برای بیرون کشیدن مو در نواحی کوچک مانند زیر بغل و خط بیکینی شما استفاده می شود.

به خاطر داشته باشید که این عمل کندتر از ریش تراش عمل می کند و می تواند دردناک باشد ، بنابراین برای همه ایده آل نیست. با این حال ، این کار به شما توصیه می کند که مرتباً هر دو یا سه هفته یک بار آن را کمتر انجام دهید. اپیلاتورها گرایش بیشتری دارند اما هنوز هم می توانید کیفیتی با قیمت کمتر از 50 دلار مانند Philips Satinelle Essential HP6401 دریافت کنید .

آیا شما در حال رفتن به بی سیم هستید یا در حال ماندن هستید؟
با استفاده از بند ناف ، هرگز لازم نیست نگران نباشید در هنگام خاموش کردن برق از کار بیفتد (مگر اینکه خاموشی وجود داشته باشد). اما این امر شما را تنها به یک نقطه گره می زند و بسته به طول کابل ممکن است حرکت شما را محدود کند.

تراشنده های بی سیم راحت هستند زیرا انعطاف پذیری حرکت را به شما می دهد. و در صورت وجود خاموشی در منطقه شما ایده آل هستند. با این حال ، شما باید اطمینان حاصل کنید که از شارژ مجدد باتری غافل نشوید.

ماشین ریش تراش ترکیبی مرطوب یا خشک چیست؟
این نوع ماشین ریش تراش اجازه می دهد تا هنگام حمام یا دوش تراشیده شود. برای بسیاری از خانم ها ، راحت تر احساس سایه زدن پوست مرطوب. با این وجود ، همه ماشین ریش تراش های ترکیبی مرطوب و خشک را نمی توان به طور کامل در آب غوطه ور کرد. برخی از ماشین ریش تراش های مخصوص پارچه مانند Panasonic ES246AC Bikini Shaper & Trimmer for Women فقط ضد آب هستند ، بنابراین اگر قصد استفاده از آن را در حین حمام دارید ، حتماً ضد آب را انتخاب کنید.

آیا قصد استفاده از آن برای مناطق مختلف بدن را دارید؟

استفاده از یک ماشین ریش تراش برقی به اندازه استفاده از یک ماسک موی بینی پیچیده یا ترسناک نیست . ریش تراش برقی زیادی برای خانمها چند منظوره است – می توانید از آنها برای تراشیدن نواحی مختلف بدن مانند زیر بغل ، پا و خط بیکینی استفاده کنید. بیشتر اینها دارای ماشین ریش تراش ه کوچکی هستند که برای اصلاح مناطق ظریف ظاهر می شوند. برخی از ریش تراش مانند موی صورت صورت Panasonic ES2113PC به طور خاص طراحی شده اند تا در یک ناحیه از بدن مانند صورت یا خط بیکینی استفاده شود.

چه ویژگی هایی را باید در نظر بگیرید؟
عمر باتری : شارژ کامل باتری ممکن است بسته به مدل از 1 ساعت تا 12 ساعت باشد. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که حداقل قبل از اینکه مجبور به شارژ مجدد باشید باید حداقل چندین تراش بزنید. برخی مدل ها وجود دارند که به شما امکان می دهند شارژ سریع پنج دقیقه ای را انجام دهید تا بتوانید یک ریش تراش را بگیرید.
نشانگر باتری کم : این کار به شما یادآوری می کند که وقت آن است که ماشین ریش تراش خود را شارژ کنید و دوباره شارژ شوید.
خاموش کردن خودکار : این ویژگی ماشین ریش تراش را قادر می سازد تا باتری 100٪ باتری را متوقف کند. برخی از مدل ها به شما نیاز دارند که بلافاصله پس از شارژ کامل ، پلاگین را بکشید تا از باتری آسیب نبینید و عمر باتری را کاهش دهید.
تمیز کردن آسان : بیشتر ماشین ریش تراش ها با یک برس تمیز کننده تهیه می شوند تا نظافت آن نسیم شود. بعضی دیگر به راحتی قابل شستشو هستند در حالی که تعدادی از آنها دارای سیستم خود تمیز کردن هستند.
برش پاپ آپ : این پیوست است که در ماشین ریش تراش های چند منظوره یافت می شود و دارای ماشین ریش تراش ه ای از پنجره بازشو برای پیرایش / تراشیدن برخی از مناطق ظریف یا منحنی مانند زیر بغل و خط بیکینی شما است.
طراحی ارگونومیک : شما چیزی را می خواهید نگه دارید که راحت باشد و حتی اگر مرطوب باشد در دست شما راحت نیست. همچنین این امکان را به شما می دهد تا بدون اینکه دست یا مچ دست خود را خسته کنید ، به راحتی قسمت هایی از بدن خود را اصلاح کنید.
مورد : اگر فردی هستید که به طور مکرر مسافرت می کند ، می خواهید ماشین ریش تراش خود را با خود ببرید. یک مورد اطمینان خواهد داد که شما می توانید ماشین ریش تراش خود را بدون آسیب رساندن به آن یا هر چیز دیگری در داخل چمدان خود با خود ببرید.
در حالی که همه ماشین ریش تراش های برقی برای خانم ها برابر نیستند ، بسیاری از آنها از کیفیت خوبی برخوردار هستند. و در حالی که بسیاری از نظرات زنان در سراسر جهان وجود دارد که کدام ماشین ریش تراش برقی بهترین است ، اما واقعاً در مورد ترجیح شخصی است. فقط شما قادر خواهید بود تعیین کنید که کدام ماشین ریش تراش به بهترین وجه با پوست شما کار می کند و استفاده از آن مناسب است و هنوز هم در بودجه شما قرار نمی گیرد.

برچسب هاسلامت و زیبایی
اشتراک گذاری فیس بوک توییتر

مقاله قبلی
بهترین محافظ های Surge برای ایمن کردن الکترونیک شما
مقاله بعدی
بهترین صندلی های ماساژ – آرامشی را که سزاوار آن هستید به خودتان بدهید

سوفیا مور

نویسنده پرشور و وبلاگ نویسی ، شخصی که یک شوخی فیلم و عاشق دیوانه حیوانات خانگی از هر اندازه و نوع است. اقیانوس با یک نسیم گرم آنچه را واقعا الهام بخش و لبخند او را ترکیب می کند ترکیب شده است. او عاشق نوشتن در مورد همه چیزهایی است که به مردم کمک می کند بر یک مانع غلبه کنند: استراتژی های بازاریابی ، نوآوری های فناوری ، زندگی سالم و حقوق بشر ، آزادی عقاید و موارد دیگر …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>