خانه هوشمند چه کار هایی برای ما انجام می دهد ؟

خانه هوشمند چه کار هایی برای ما انجام می دهد ؟

امروزه تحولات بسیاری در زمینه های مختلف علمی در حال انجام است و سرعت آنها غیرقابل توصیف است. بسیاری از این تحولات زندگی بشر را تحت تأثیر قرار داده است که بدون آن زندگی انسان مختل نمی شود ، بلکه آسایش و راحتی زندگی نیز از جامعه بشری از بین می رود.برای مطالعه بیشتر کلیک کنید.
بسیاری از این فناوری ها جامعه بشری را متحول کرده اند و اینترنت کلیدی است. اینترنت جوامع را به شکلی غیرقابل تصور گسترده درگیر کرده و باعث تغییرات عمده اجتماعی و حتی تغییراتی در شیوه زندگی و حتی شیوه تجارت انسانی شده است.
روشن است که ابزار اینترنت علاوه بر تأثیر زیادی که در آگاهی بخشی و آموزش جوامع دارد ، به خودی خود وسیله ای برای ایجاد رفاه ، آسایش و رفاه برای افراد شده است. تجهیزات و ابزارهای طراحی شده و داخلی تلفن های هوشمند یکی از این ابزارهای جدید ارتباطی است که تأثیر آن بر زندگی انسان را نمی توان انکار کرد. تلویزیون های هوشمند و اخیراً خانه های هوشمند به جز راحتی انسان ایجاد نشده اند.

پیشرفت روز افزون در صنعت ، آسایش و تجمل خانه را در کنار صرفه جویی در انرژی به ارمغان آورده است. یک خانه ، مانند نوکر ، تمام تلاش خود را می کند تا بیشترین خدمات را به شما ارائه دهد. خانه حضور شما را حس می کند ، متوجه تغییرات گرمایشی و سرمایشی می شود ، علایق و سلیقه شما را می داند و به عنوان دستیار خود به طور خودکار سفارشات لازم برای مبلمان را انجام می دهد.
معمولاً سرما و گرما را به خوبی می شناسد و دمای مورد نظر شما را قبل از سرد یا گرم شدن تأمین می کند. این باعث می شود وقتی در خانه نیستید ، انرژی با ارزش هدر نرود. بنابراین کمی در ساختمان شما صرفه جویی می شود. حتی می توانید در هنگام خراب شدن سیم های منزل و بار اضافی ، میزان مصرف انرژی خود را مشاهده کرده یا از آن مطلع شوید.

در خانه هوشمند ، ساکنان می توانند از راه دور و بدون نیاز به رفتن به اتاق یا فضای مورد نیاز ، نور اتاق را کنترل کنند. این بدان معنی است که شما می توانید در اتاق نشیمن باشید و چراغ های اتاق خواب خود را خاموش یا روشن کنید.

اگر او موافقت کند ، می توانیم فاصله را کمی افزایش دهیم و به بیرون برویم. آیا ما هنوز هم بدون رفتن به خانه چراغ های خانه را کنترل می کنیم؟! پاسخ بله است. این فناوری کار می کند و شما می توانید این کار را با یک خط تلفن ، تلفن همراه یا اینترنت انجام دهید. خانه هوشمند شما در انتظار دستورات شماست ، دکمه را فشار دهید و بگذارید چراغ جادویی غول پیکر به نام Home Intelligence خواسته شما را برآورده کند.

بسیاری از ما هنگام سفرهای دور نگران امنیت خانه خود هستیم. ما می ترسیم که چراغ های کم نور خانه ما چندین روز باعث شهوت آقای دزد برای ورود به خانه ما شود. شما یک خانه هوشمند مطمئن دارید که می تواند در غیاب شما از خود مراقبت کند. وقتی شما آنجا نیستید وجود شما را شبیه سازی می کند. به عنوان مثال ، هر شب ساعت 8 شب ، چراغ ها ساعت 12 روشن و خاموش هستند. بعلاوه ، با روند روشن شدن ، چمن شما مطابق برنامه سیراب می شود. آیا هنگام رفتن فراموش کردید که قهوه ساز را خاموش کنید؟ قهوه ساز از راه دور را جدا کنید. به این ترتیب همه چیز خوب است ، از سفر خود به راحتی لذت ببرید.b2n.ir cutt.ly

ایندکسر