ثروتمندان ثروتمندتر می شوند – و آنها به رونق جت های خصوصی دامن می زنند

[ad_1]

تقاضا برای جت های خصوصی در حال افزایش است – تا جایی که شرکت ها نمی توانند آنها را با سرعت کافی تولید کنند و خریداران با دوره های انتظار طولانی برای تحویل مواجه می شوند.

حتی جت های تجاری دست دوم نیز از بازار ناپدید می شوند.

جان اشمید، رئیس صنعت هوافضا و دفاع جهانی در شرکت مشاوره Accenture در نمایشگاه هوایی دبی به CNBC گفت: «اگر به امروز در مقایسه با سال 2019 نگاه کنید، بازار تقریباً در حال انفجار است.

این بیماری همه گیر بسیاری از مسافران را برای اولین بار به پروازهای خصوصی تبدیل کرده است. با این حال، تحلیلگران می گویند که این روند عمدتاً به دلیل رونق ثروت در یک سال و نیم گذشته است، به ویژه در رده های بالای جامعه، با ورود بیشتر شرکت ها به بورس، بازار سهام به بالاترین حد خود رسیده و مصرف کنندگان از یک دوره طولانی بهره کم برخوردار می شوند. نرخ ها

به گفته مورگان استنلی، برخاست و فرود هواپیماهای تجاری در ایالات متحده 40 درصد به صورت سالانه افزایش یافته است – و به بالاترین حد خود از قبل از بحران مالی در سال 2008 رسیده است.

فهرست های عمومی شرکت ها در ایالات متحده قبلاً در سال 2021 به سطوح بی سابقه ای رسیده است. داده های تحقیقات سهام Jefferies نشان می دهد که با رشد فعالیت IPO، حجم عرضه هواپیماهای تجاری بر این اساس در حال رشد است.

این بازار همچنین خریداران فردی را که به دنبال سفرهای ایمن تر و اختصاصی تر هستند، جذب می کند، که اطمینان بیشتر از پروازهای تجاری را تضمین می کند، که توسط قوانین سفر Covid-19 مختل شده است.

با توجه به افزایش تقاضا در صنعت پیشرفته و افزایش تورم، قیمت هواپیماهای نو و دست دوم در بالاترین سطح خود در سال‌های اخیر قرار دارد.

جفریز می گوید: موجودی هواپیماهای مستعمل – نسبت هواپیماهای برای فروش به تعداد هواپیماهای ذکر شده در سرتاسر جهان – برای اکثر سازندگان هواپیماهای بزرگ از جمله سسنا، داسو، گلف استریم، بمباردیر و امبرائر در پایین ترین سطح، حدود یا کمتر از 3 درصد است. .

اشمید گفت که فعالیت پروازهای خصوصی نه تنها در ایالات متحده، بلکه در اروپا نیز 20 درصد افزایش یافته است. او افزود: “چیزها با جت های تجاری کارکرده واقعاً تنگ است، موجودی انبارها پایین ترین میزانی است که در سال های اخیر دیده ایم، و با این حال قیمت ها 20 تا 30 درصد بالاتر است.” بنابراین در حال حاضر بازار واقعا داغ است.

مشتریان جدید

بر اساس گزارش اخیر گلدمن ساکس، شرکت کنندگان در بازار جت های خصوصی برای اولین بار بیش از 30 درصد از خریداران را تشکیل می دهند. برای استیون فردریش، مدیرعامل Embraer، آنچه برجسته است، رشد پایگاه مشتریان است.

“بازاری که در حال حاضر می تواند برای هواپیماهای تجاری مورد توجه قرار گیرد، گسترش یافته است. فریدریش گفت، پای بزرگتر شده است. وقتی به میلیاردرهای جهان نگاه می‌کنید، نتیجه آن تداوم ایجاد ثروت بیش از 12 درصد است، اما همچنین آنچه که به طور سنتی در فهرست فورچون 100 و شرکت‌های خصوصی بزرگ قرار داشت.»

او افزود: «مردم به دنبال راه‌هایی برای بهره‌وری بیشتر و اطمینان بیشتر در مأموریت‌هایی هستند که باید انجام دهند.

“آیا می توانید مستقیماً از نیویورک به ماسل شولز، آلاباما، با یک پرواز تجاری پرواز کنید؟” نه، فردریش گفت. برای شرکت ها یا افراد با ثروتی که صاحب یک هواپیمای تجاری شوند، سفری که یک روز کامل طول می کشد به چند ساعت کاهش می یابد.

فشار کابین در هواپیماهای تجاری نیز به طور قابل توجهی کمتر از فشار هواپیماهای تجاری است – برای برخی کمتر از نصف است. این تفاوت به این معنی است که مسافران در هنگام فرود به طور قابل توجهی کمتر احساس خستگی می کنند، که بسیاری از توقف ها و جلسات شهری را بسیار آسان تر می کند. پرتور 600 پرچمدار Embraer دارای ارتفاع کابین 5800 فوت است، در حالی که Falcon 6X داسو دارای ارتفاع کابین 3900 فوت است. این را با ارتفاع متوسط ​​کابین تا 8000 فوت برای هواپیماهای تجاری مقایسه کنید.

منبع: شرکت هواپیماسازی هوندا

شرکت خصوصی چارتر VistaJet افزایش 29 درصدی اعضای جدید را در طول سال گذشته گزارش داد که 71 درصد از برنامه های جدید از سوی مسافرانی بود که قبلاً به طور منظم از هواپیمایی خصوصی استفاده نکرده بودند.

او همچنین دریافت که بیش از نیمی از کاربران جدید هوانوردی خصوصی – 53٪ – پس از همه‌گیری به پروازهای خصوصی به طور منظم ادامه خواهند داد.

به گفته اندیشکده ایالات متحده، مؤسسه مطالعات سیاست، تولید ثروت پس از همه گیری بسیار ناهموار است، به طوری که میلیاردرهای آمریکایی از مارس 2020 تقریباً 62٪ ثروتمندتر شده اند – بیش از 1.8 تریلیون دلار درآمد دارند.

مسائل پایداری

جت های خصوصی یک منظره نسبتاً رایج در اجلاس آب و هوای COP26 در ماه نوامبر بود که انتقاد شدید فعالان محیط زیست را برانگیخت، زیرا می گویند 1٪ از مسافران هوایی مسئول 50٪ از انتشار کربن در صنعت هستند.

گزارش اخیر کمپین اروپایی گروه حمل و نقل و محیط زیست نشان می دهد که جت های شخصی 5 تا 14 برابر بیشتر از جت های تجاری به ازای هر مسافر آلودگی دارند و یک جت خصوصی می تواند دو تن دی اکسید کربن را در یک ساعت منتشر کند. این گروه همچنین دریافت که تنها در اروپا، انتشار CO2 از جت‌های خصوصی بین سال‌های 2005 تا 2019 31 درصد افزایش یافته است و از رشد انتشار هواپیماهای تجاری پیشی گرفته است.

جت‌های خصوصی در کنار گاوهای در حال چرا در فرودگاه یادبود فریدمن، پیش از کنفرانس Allen & Company Sun Valley در ۵ ژوئیه ۲۰۲۱ در سان ولی، آیداهو، پارک می‌کنند.

کوین دیچ | گتی ایماژ

رهبران صنعت می گویند که پایداری در حال تبدیل شدن به یک اولویت کلیدی برای تجارت آنها است. Embraer متعهد شده است که تا سال 2040 به انتشار خالص کربن صفر برسد و VistaJet تامین کننده جت چارتر نیز همین هدف را تا سال 2050 دارد.

برای این منظور، برخی از شرکت‌های هواپیمایی شروع به استفاده از سوخت‌های هوانوردی پایدار یا SAF کرده‌اند که ۸۰ درصد کمتر از سوخت‌های فسیلی در طول چرخه زندگی خود انتشار CO2 تولید می‌کنند. اما آپلود تا کنون کند است.

اشمیت از Accenture گفت که این به این دلیل است که سوخت های هوانوردی پایدار گران هستند و بدست آوردن آنها دشوار است، اگرچه در حال حاضر بیش از 20 مکان در سراسر جهان وجود دارد که می توان سوخت های پایدار هوانوردی را در آنها یافت. خدمات چارتر جت خصوصی NetJets پس از طی 2.5 میلیون مایل دریایی با سوخت پاک تر، یک سال استفاده از SAF را در نوامبر جشن گرفت.

اشمید گفت: “من (SAF) را گام بعدی در پایداری هوانوردی تجاری می دانم و به دنبال آن برنامه های جدید، موتورهای جدید و تداوم فناوری ها برای دستیابی به پایداری را دنبال می کنم.

طبق گزارش انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی، 3.7 میلیارد گالن SAF در قراردادهای خرید پیش رو وجود دارد. بیست و شش میلیون گالن SAF در سال 2021 تولید خواهد شد و حدود 45 شرکت هواپیمایی تجربه استفاده از سوخت را دارند. بیش از 370000 پرواز با کمک SAF از سال 2016 تاکنون انجام شده است.

فردریش از Embraer گفت: “آنچه که ما دریافتیم این بود که می دانستیم برای کسب و کار خوب است که مطمئن شویم محصولی پایدار داریم.” “این فقط کار درستی نیست، بلکه برای تجارت خوب است. این کار درستی است که باید برای شرکت انجام داد.”

سال های آینده نشان خواهد داد که آیا وعده های شرکت ها منجر به تغییرات بلندمدت می شود یا خیر. اما با توجه به جهش در پروازهای خصوصی که تحلیلگران صنعت انتظار دارند ادامه یابد، هر گونه کاهش قابل توجهی در خسارت ناشی از آن احتمالاً راه درازی خواهد بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaomegleelf bar bc5000Escort KartalVan EscortMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetbetboo girişbetboogenco bahisaviator sinyal hilesinasıl gidilirdeneme bonusu veren sitelerbmw yedek parçaBağlama büyüsü