بهترین کرم ارایشی سال 99

Category: دسته‌بندی نشده | No comments


توسط RAE LANDAU | دسامبر 2018
هیچ راز نیست که خرید برای کرم پودر یک فرایند فرسودکننده است. این که آیا شما در حال تلاش برای پیدا کردن بازی عالی خود به صورت آنلاین یا یک میز آرایش شلوغ هستید ، می تواند یک آزمایش واقعی با آتش باشد. چگونه می دانید سایه یا فرمول برای شما مناسب است تا زمانی که آزمایش واقعی را در خانه انجام ندهید؟ … شما نمی کنید
اولین باری که می توانید راهی بهتر برای خریدن کرم پودر خود بیاورید: قبل از خرید خود سعی کنید.
IL MAKIAGE ، یک محصول جدید با زیبایی و اعتبار ، می داند که استانداردهای شما برای آن خیلی بالاست. مال آنها نیز به همین دلیل آنها اولین مارکی هستند که راهی بهتر برای خرید کرم پودر و اساس به شما ارائه می دهند: سعی کنید قبل از خرید .
در اینجا 5 دلیل برای ساده تر شدن خرید کرم پودر آنلاین آورده شده است. بسیار:
1 مسابقه کامل خود را فقط در 90 ثانیه بصورت آنلاین انجام دهید.
مسابقه کرم پودرین PowerMatch 90 ثانیه ای IL MAKIAGE شما را با سایه و فرمول دقیقی معرفی می کند که پوست شما به شدت لعنت کرده است. این تخصص یک آرایشگر است ، بدون خطای انسانی و یا نیازی به ترک مبل شما. شما باید آن را به آن اعتقاد داشته باشید. مسابقه جدید PowerMatch خود را انتخاب کرده و مسابقه کرم پودر و اساس کامل خود را بصورت آنلاین پیدا کنید .

بهترین کرم ارایشی
2 به کرم پودر خود آزمون واقعی بدهید. در خانه. بی خطر.
چگونه می دانید که آیا سایه کرم پودر یا فرمول برای شما مناسب است تا زمانی که آن را در خانه آزمایش نکنید. … شما نمی کنید
اما با برنامه “سعی کنید قبل از خرید” از IL MAKIAGE ، مسابقه کامل خود را برای استفاده در خانه به مدت 14 روز بطور رایگان دریافت کنید. آن را به روال خود اضافه کنید ، با سایر محصولات لایه بندی کنید ، کار خود را انجام دهید ، سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را دوست داشته باشید یا آن را ترک کنید. اگر آن را دوست دارید (و ما کاملاً یقین داریم که با این نتایج می خواهید) ، آن را به قیمت 41 دلار حفظ کنید.
با تلاش IL MAKIAGE پیش از خرید برنامه ، می توانید در خانه به مدت 14 روز بطور رایگان سعی کنید.
آیا با یک مسابقه عالی تمام نشد؟ فقط 14 روز پس از تحویل ، کرم پودر را مجدداً برگردانید یا مبادله کنید. فقط هزینه حمل و نقل 5 دلاری شما را پرداخت می کنید. به طور جدی ، احمقانه آسان است. اگر این کار را امتحان نکرده اید ، می توانید به خودتان مشاجره کنید .

دلیل برای خرید آنلاین کرم پودر و اساس

3 اکنون می توانید به راحتی بصورت آنلاین و در عین حال وقت و انرژی صرفه جویی کنید.
IL MAKIAGE با گرفتن حدس و گمان از پیدا کردن مسابقه بی نقص خود و به شما 14 روز به شما امتحان کردن رایگان در خانه ، هر قسمت از روند خرید خسته را ساده کرده است. بنابراین شما کیفیت مورد نظر خود را بدست می آورید ، بدون آنکه به تجربه بی عیب و نقصی که سزاوار آن هستید ، بپردازید. بدون هزینه ، بدون هیاهو. تقریباً خیلی راحت است (حتی وقتی ظاهر شما نیست).

سایه خود را پیدا کنید
4 شما یک کرم پودر و اساس با استانداردهای واقعا بالا بدست می آورید. 50 سایه IT.
مانند هر محصولی از مجموعه IL MAKIAGE ، Woke Up Like این کرم پودر صد در صد بی رحمانه نیز هست. این ماده سبک است و برای شما ویتامین ها و مواد معدنی برای هیدراتاسیون و ضد پیری غنی شده است.
IL MAKIAGE با صحبت مستقیم به زنان جسورانه ، حداکثر ، “مراقبت بالا” که دقیقاً می دانند چه چیزی ارزششان را دارد و آرایشهایی را ایجاد می کند که مطابق با استانداردهای بالای آنها باشد ، به سرعت فضایی را در حوزه زیبایی بیش از حد خلق کرده است.
IL MAKIAGE تعیین کننده استاندارد برای درگیری با 50 سایه است ، بیش از نیمی از تن های پوستی بهتر.
IL MAKIAGE با دارا بودن 50 سایه کرم پودر ، بیش از نیمی از رنگ های تیره پوست را ترجیح می دهد ، استانداردی را برای کیفیت و تنوع در نظر گرفته است ، و این نشان می دهد که نفس هوای تازه ای برای مصرف کنندگان زیبایی دارد.
از مسابقه PowerMatch استفاده کنید تا بازی جذابیت خود را پیدا کنید و آن را به صورت رایگان در خانه امتحان کنید.

5 مردم ، لوازم آرایشی و مطبوعات عاشق آن هستند.
مشتریان IL MAKIAGE در سرتاسر جهان در مورد مسابقه کامل خود با صدای زیاد صحبت می کنند. آنچه را که در زیر گفته اند بررسی کنید.

“من سخت ترین زمان برای پیدا کردن سایه های کرم پودری را دارم که با پوست منصفانه مطابقت دارد و به ندرت می توانم آنها را بدون آزمایش در فروشگاه بخرم ، اما بررسی وب سایت ها با من مطابقت کامل داشت!”
KELLI M. 11.30.18

“من عاشق این کرم پودر هستم! فوق العاده آسان برای اعمال ، مخلوط شدن در فوق العاده بی عیب و نقص و واقعا به نظر می رسد مانند پوست طبیعی من با لکه های برداشته شده است. من به سختی هنگام استفاده از این کرم پودر از کانسیلر استفاده می کنم و با برس کرم پودر من به راحتی ادامه می یابد. بسیار توصیه می شود! این بطری زیبا و بدون استفاده از ظروف سرباز یا مسافر است. “
JESSICA L. 12.2.18

“کرم پودر مورد علاقه من جدید ، من عاشق فرمول هستم. تمام روز می ماند ، خیلی مات نیست و قطعاً روغنی نیست و آبکی هم نیست. پوشش بسیار خوبی است ، پوشش کامل دارد و به نظر نمی رسد کیکی روی صورت باشد.”
تارا A. 11.14.18

“من با این کرم پودر عاشق هستم. پوشش کامل ، مات و پوشیدن در کل روز است و باعث می شود پوست من از این گذشته شسته نشود.”
TESSA F. 11.12.18

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>