بهترین سشوار موجود در بازار ایران را برای انواع مختلف مو و ویژگی های مورد نظر خود ارائه می دهد. ما همچنین انواع مختلفی از فن آوری و ویژگی های سشوار را در اختیار شما قرار می دهیم.
زن جوان موهایش را خشک می کند

خوشبختانه سشوار خیلی گران نیستند ، اما آنها به اندازه کافی هزینه دارند که می خواهید بار اول مناسب را بدست آورید. علاوه بر این ، این یک دردسر بازگشت آنها و سفارش جدید و غیره است.

یک نقطه شروع خوب برای خرید سشوار که برای شما کار می کند اینست که انتخاب های ما را برای بهترین سشوار با توجه به اهداف مختلف بررسی کنید. همه آنها را در زیر قرار داده ایم.

فهرست مطالب [ پنهان کردن ]

اطلاعات خرید سشوار کلیدی
انتخاب ما برای سشوار های ضربه ای بالا (به ترتیب خاصی)

 1. سشوار شگفت انگیز برای موهای زیبا: سشوار سرامیکی RUSK w8less
 2. یکی از بهترین سشوارهای مسافرتی
 3. سشوار یون مادون قرمز مادون قرمز برجسته
  4- سشوار برتا یونی
 4. سشوار عالی سرامیکی عالی
 5. سشوار Revlon کامپکت
 6. سشوار مادون قرمز Revlon
  8- سشوار سرامیکی محبوب تورمالین
 7. سشوار Conair Infiniti Pro
 8. سشوار یون منفی سبک وزن
 9. سشوار حرفه ای یونی سرامیکی
 10. سشوار نانو تیتانیوم
  تحقیق: 9 نوع سشوار
 11. سشوار های مادون قرمز
 12. سشوار های یونی
 13. سشوارهای برس مو
  4- سشوار بنفش
  مواد
 14. سرامیک
 15. تورمالین
 16. تیتانیوم
  موتور
 17. AC موتور
 18. موتور دی سی
  پیوست ها
 19. پخش کننده ها
 20. کنسانتره
 21. غرفه های بدون دست
  4- اتصالات حلقه دار
  ویژگی های اضافی
  A. تنظیمات گرما و برق
  B. گزینه خنک کننده
  ج
  هزینه و بودجه
  7 نکته خشک کردن ضربه
  سایر مقالات لوازم خانگی
  اطلاعات خرید سشوار کلیدی
  در هر سشوار چندین ویژگی مختلف وجود دارد که هر یک از آنها کمی متفاوت است. ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا بفهمید بهترین سشوار برای موهای شما و سبکی که می خواهید در سال 2020 به دست بیاورید چیست.
 22. گرما را خاموش کنید ، اما وات را بالا نگه دارید .

برخلاف بخورها و گیربکس هایی که به دمای بیشتری احتیاج دارند ، سشوار های ضربه ای به انرژی بیشتری نسبت به گرما احتیاج دارند. به دنبال سشوار باشید که بین 1300 تا 1800 وات داشته باشد.

 1. بدانید که از چه تنظیماتی استفاده کنید.

معمولاً سه تنظیم بالا ، پایین و سرد را مشاهده خواهید کرد. اگر موهای ضخیم تر و درشت تری دارید یا اگر موهای شما خیلی مرطوب است از تنظیمات بالا استفاده کنید. از تنظیمات پایین برای موهای شکننده و نازک تر استفاده کنید یا اینکه موهای شما فقط مرطوب است. از تنظیم خنک که به دکمه شات خنک نیز معروف است ، باید برای تکمیل آخرین بیت خشک کردن و مهر و موم کردن کوتیکول مو استفاده شود ، بنابراین سبک شما دوام بیشتری خواهد داشت.

 1. برای نتیجه سریعتر از سشوار Ionic استفاده کنید.

سشوار یونی یون های منفی را از بین می برد. این یون ها به تجزیه مولکول های آب کمک می کنند که به موهای شما سریعتر خشک می شود.

4- از سشوار با تکنولوژی تورمالین سرامیکی استفاده کنید تا موهای شما آسیب نبیند.

سشوار های سرامیکی تورمالین گرمای مادون قرمز زیادی دارند که موهای شما را به روشی ملایم تر و آسیب کمتری خشک می کند. تورمالین کوتیکول ها را مهر می کند ، درخشش را اضافه می کند و مانع از ایجاد برآمدگی می شود.

5- برای حجم و استایل اضافه شده از دیفیوزر استفاده کنید.

دیفیوزر یک اتصال دلبند عالی است که برای خشک کردن مو به شما کمک می کند تا به سبک شما کمک کند. برای موهای صاف و صاف ، سعی کنید موهای خود را بالا بزنید و از دیفیوزر که از پایین به بالا استفاده می شود ، استفاده کنید. برای موهای فرفری ، از نوک پستان در نوک موهای خود استفاده کرده و به سمت بالا پیچ کنید.

 1. وات:

چند وات است؟ یک وات خوب 1300 تا 1875 است. توصیه می شود وات بالاتر خریداری کنید و از تنظیمات کمتری استفاده کنید.

ویژگی های خشک کردن:

یونی: آب را خشک می کند تا سریعتر مو خشک شود. همه سشوار ها یونی نیستند.
سرامیک: گرمای مادون قرمز را روی موهای خود بزنید. به اندازه سشوارهای سنتی آنقدر گرم نیست که آسیب کمتری داشته باشد.
تورمالین: گرمای مادون قرمز و یون های منفی را که نیاز به گرما حتی پایین دارند ، ضرب کنید.
تنظیمات: شما مطمئناً مدلی را می خواهید که چندین تنظیم گرما از جمله تنظیمات جالب را ارائه دهد. شما لزوماً نمی خواهید هر روز موهای خود را بپزید.

سر و صدا: متأسفانه شما نمی دانید که سشوار بلند تا زمانی که از آن استفاده کنید بلند است ، اما می توانید سایر راهنمایی های مشتری را برای راهنمایی بخوانید. برای من ، سر و صدای یک عامل مهم است – من از انواع لوازم پر سر و صدا متنفرم. باعث تعجب من می شود که چرا دایسون نمی تواند خلاء زمزمه کند.

اندازه: در صورت مسافرت ، یک سشوار مسافرتی جداگانه تهیه کنید که فشرده باشد بنابراین بسته بندی آن آسان است. لزوماً برای داشتن سشوار در تمام اقامتگاهها حساب نکنید. ابعاد را بررسی كنید و بررسی كنید كه آیا آن تاشو است و چه كسی بند سفر را برای مسافرت جا می دهد.

پیوست ها: در صورت داشتن دلبستگی هایی که دوست دارید ، اطمینان حاصل کنید که هر سشوار آینده ای دلبستگی شما را برطرف می کند. اما اگر انتخاب شما برای سشوار مهم تر باشد ، ممکن است ارزش خرید اتصالات جدید را داشته باشید. همچنین ، مطمئن باشید که هر سشوار که خریداری می کنید تمام ضمیمه های مورد نیاز شما را دوست دارد و دوست دارد داشته باشد.

نوع مو: آیا سشوار برای نوع خاصی از مو مانند ضخیم ، ریز ، فرفری ، مستقیم و غیره ساخته شده است؟ بخوانید که آیا این مدل به این موضوع اشاره دارد و سایر مشتریان در مورد آن چه می گویند یا خیر. بدیهی است که شما می خواهید یک سشوار مناسب برای نوع موی خود داشته باشید.

هزینه: خوشبختانه دامنه هزینه نسبتاً باریک است مگر اینکه همه بخواهید سشوار Dyson را خریداری کنید که خیلی بیشتر از سشوارهای معمولی 50 تا 150 دلار است.

وزن: هیچ چیز بدتر از نیاز به فشار و نگه داشتن وسایل موهای سنگین نیست. وزنها را با هم مقایسه کنید. چند اونس می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند و وزن مدل فعلی خود را بررسی کنید و هنگام خرید یک مدل جدید از آن به عنوان یک معیار استفاده کنید.

استحکام ضربه: برخی از افراد به مقاومت در برابر ضربات بالا احتیاج ندارند در حالی که سایر افراد قوی تر را بهتر می دانند. اگر شما یک ضربه هوای قدرتمند را دوست دارید ، ظرفیت ضربه ای از هر مدل مورد نظر خود را بررسی کنید و آنچه دیگران را برای گفتن دارند بخوانید. برخی از مدل ها قطعاً قدرت ضربات زیاد را نسبت به سایر مدل ها دارند.

از آرایشگر خود بپرسید: من همیشه شگفت زده هستم که بیشتر مردم از آرایشگاه خود برای پیشنهاد سشوار سؤال نمی کنند. در اینجا دلایلی برای پرسیدن وجود دارد:

اول از همه ، احتمالاً متخصصان از مدلهای زیادی استفاده کرده اند و بنابراین با آنها آشنا هستند.
دوم ، آرایشگر شما موهای شما را می شناسد و ممکن است بتواند مدلی را پیشنهاد کند که به بهترین وجهی مناسب مو و سبک شما باشد.
Third, while hairdressers probably spend a decent amount on a hairdryer, it’s not likely frightfully expensive given the maximum cost isn’t outrageous (except for Dyson which manages to get away with charging well above the norm for all its products… sometimes justified and sometimes not).
Cord length:

Yes, you can use an extension cord, but then you end up with a mess of cord. Ideally, your hair dryer’s cord is long enough for where you use it. Figure out how long of a cord you need and keep your eye out for models that have that length of cord. I wouldn’t choose a hairdryer based on cord length, but if all else is equal, it could help you make a selection.There you have it; a list of questions, features and consideration to keep in mind when shopping for your hair dryer.

Our picks for the top blow dryers (in no particular order)
مهم: لطفا توجه داشته باشید که ما هر سشوار موجود برای فروش را امتحان نمی کنیم. با توجه به اینکه گزینه های زیادی وجود دارد غیرممکن خواهد بود و برخی در بعضی از نقاط دنیا برای دسترسی به ما امکان فروش ندارند. علاوه بر این ، مواردی وجود دارد که شاید در مورد آنها نشنیده باشیم و هرگز نخواهیم شد.

مهمترین قسمت این مقاله راهنمای خرید سشوار است (که در بالا مشاهده می کنید) زیرا انواع مختلفی از سشوارها را توضیح می دهد و این اطلاعاتی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم از آنها پیروی کنید و سپس موردی را انتخاب کنید که مطابق با نوع و نیاز موهای شما باشد. لیست زیر یک لیست متنوع از 11 سشوار مختلف است که نظرات مشتری را به دست آورده است. این لیست بر اساس آزمایش ما در مورد هر سشوار موجود نیست.

 1. سشوار شگفت انگیز برای موهای زیبا: سشوار سرامیکی RUSK w8less
  بهترین سشوار برای موهای خوب – سشوار سرامیکی RUSC

این مدل توسط RUSK یک سشوار سبک وزن و حرفه ای طراحی شده است – راه حلی که در خشک کردن موهای خود به دنبال آن بوده اید.

این سشوار با وزن کمتر از یک پوند به نوعی تمام قدرت لازم را در قاب کم وزن و کم وزن آن برای شما فراهم می کند تا کار برای شما انجام شود و آن را به خوبی انجام دهید. بدون آسیب رساندن به موهای شما ، و یا ایجاد یک ظروف سرباز یا مسافر برای شما مقابله ، این سشوار RUSK می تواند موهای شما را به هیچ وجه خشک ، صاف و با شکوه کند.

اما چگونه کار می کند؟ فقط در مورد این سشوار که آن را تبدیل به بازی در صنعت زیبایی می کند چیست؟ بیایید بررسی کنیم تا تمام جزئیاتی را که باید بدانید برای شما ارائه دهیم.

برندی که می توانید اعتماد کنید

RUSK یکی از برندهای برتر سالن جهان است و آنها با تلاش نکردن به عنوان بهترین ، جایگاه خود را در صنعت زیبایی کسب نکردند.

این شرکت خستگی ناپذیر جدیدترین و بزرگترین روندهای زیبایی و نوآوری را دنبال کرده است تا محصولاتی را ارائه دهد که عملکرد نمونه ای از آنها ارائه می دهد.

RUSK نام تجاری است که با روند مدل موها و نیازهای خشک کردن مو امروز مطابقت دارد. محصولات آنها به گونه ای طراحی شده اند که به مشتریان توانایی دستیابی به ظاهری که می خواهند برسند. نتیجه همه زحمت ، بینش و فداکاری آنها؟ سشوار که در عملکرد ، سبک و مراقبت از مو فراتر از آن قرار دارد.

چه چیزی سشوار سشوار RUSK Engineering W8less Professional 2000 Watt؟

اطلاعات در مورد سشوار ضربه گیر RUSK w8less

بیایید صحبت در مورد ویژگی هایی که این سشوار باورنکردنی دارد ، کاربران خود را در اختیار کاربران خود قرار دهد که به شما امکان می دهد خیلی خوب عمل کند و آن را به ابزاری اساسی برای افزودن به زرادخانه خود تبدیل کند.

تزریق شده با سرامیک و تورمالین

تنها یکی از ویژگی های بسیاری که این مدل را به بهترین سشوار برای موهای ریز (و همچنین موهای معمولی و ضخیم) تبدیل می کند ، واقعیت این است که به سرامیک و تورمالین تزریق می شود. اینها موادی هستند که در ابزارهایی که از گرما برای سبک کردن قفلهای شما استفاده می کنند ، باعث کاهش آسیب موها می شوند.

به یاد داشته باشید که ذکر کردیم که این منجر به همان آسیب و سرخوردگی نمی شود که برخی از مدل های رقیب در بازار انجام می دهند؟ به این دلیل. فناوری تزریق شده سرامیکی و تورمالین به کاهش اثرات منفی بر سلامت موهای شما کمک می کند. نتیجه؟ شما

می تواند خانه را ترک کند مثل اینکه تازه هر روز صبح از یک سالن بیرون می روید.

سبک وزن

این سشوار با وزن تقریباً کمتر از یک پوند ، بازوی شما را از نگه داشتن آن خسته نمی کند. هیچ کس آن درد شانه را از تلاش برای سبک کردن موهای خود با یک سشوار سنگین و حجیم دوست ندارد. به همین دلیل ، در این مدل RUSK ، این شرکت مطمئن شد که تمام توان خود را در یک مشت کوچک بسته بندی می کند. شما هنوز هم نتایج سالن سال را بدست می آورید ، بدون آنکه تمام وزن و وزن خود را با سایر سشوارها که نتایج مشابهی خیره کننده دارند ، مرتبط کنید.

اجازه می دهد تا فیلتر تمیز برای عمر طولانی تر

این ویژگی به کمک به ماندگاری دستگاه کمک می کند. در حالی که بسیاری از سشوارها می توانند با گرد و غبار و محصولات مو گرفتگی شوند و در نتیجه باعث گرم شدن بیش از حد موتور و از بین رفتن زودرس دستگاه می شوند ، این نیاز به سشوار RUSK شما نیست. از آنجا که فیلتر را می توان برای تمیز کردن از بین برد ، تا زمانی که این کار را هر روز و یک بار انجام دهید ، می توانید مطمئن باشید که سشوار شما برای سالهای طولانی دوام خواهد آورد.

تنظیمات حرارتی چندگانه

مانند بسیاری از سشوارهای امروزی ، سشوار شما RUSK Engineering W8less Professional 2000 Watt دارای بسیاری از تنظیمات گرمایی مختلف است که می توانید انتخاب کنید. همانطور که احتمالاً می دانید ، به خصوص اگر موهای ریز دارید ، تنظیم گرمای کمتری برای شما مناسب است تا برفک ، آسیب و استاتیک کم کنید. سشوار RUSK Engineering W8less Professional 2000 Watt 7 گزینه تنظیم گرمای مختلف را برای کاربران ارائه می دهد.

با این حال ، آنچه که در مورد گزینه های تنظیم گرما برای این مدل بی نظیر است ، این است که از یک تنظیم عالی برخوردار است. این چیزی نیست که شما اغلب در سشوار مشاهده می کنید. با این حال ، چه کسی می گوید شما نیاز به گرمای گرم دارید تا موهای شما خشک شود؟ در حالی که در بسیاری از موارد در برابر پوست سر خود احساس بهتری پیدا می کنید ، رسیدن به تأثیرگذاری مورد نظر همیشه لازم نیست. تنظیم خنک یا پایین ترین دما ، گزینه های بسیار خوبی برای افرادی است که موهای ریز و ضخیمی دارند و می توانند بدون آسیب دیدگی به نتایج ایده آل برسند.

کنسانتره نازل

این مدل سشوار مجهز به یک کنسانتره نازل است که به شما امکان می دهد موهای نازک خود را بکشید و بدون اینکه به بقیه قفل هایتان آسیب برساند آن را سشوارید. اگر فقط می خواهید یک بخش یا یک بخش را بطور همزمان سشوارید ، این کنسانتره پوزه باعث می شود تا این شاهکار از قبل راحت تر شود.

بند ناف بلند برای قدرت مانور بالا

بند بند در این مدل RUSK به طول 8 فوت است و تمام مانور پذیری را که احتمالاً برای سبک کردن موهای خود و یا سبک کردن شخص دیگری لازم دارید ، به شما امکان می دهد. بدون اینکه از بند کوتاه استفاده شود ، می توانید با استفاده از این مدل موی حرفه ای موهای زائد موهای خود را به کمال برسید ، حرکتی داشته باشید.

حکم

با وجود همه این ویژگیهای عالی ، مشخص است که هیچ مسابقه ای وجود ندارد. سشوار RUSK Engineering W8less Professional 2000 Watt بهترین سشوار برای موهای ریز موجود امروز در بازار است.

این همه قدرت مورد نیاز شما را از سشوار ، همراه با بدنه سبک ، گزینه های زیادی برای تنظیمات گرما از جمله گزینه عکسبرداری جالب و موارد دیگر دارد.

ساخت و ساز حرفه ای و بادوام این آرامش را به کاربران می دهد که ماندگاری طولانی آن را طی می کند ، در حالی که تزریق سرامیک و تورمالین به کاربران اطمینان می دهد که موهای آنها از استفاده از این محصول دچار آسیب ، یخ زدگی یا استاتیک نخواهد شد.

متقاعد شده که سشوار RUSK Engineering W8less Professional 2000 Watt سشوار است که شما به دنبال آن هستید ، به خصوص برای محافظت از موهای خود و اجازه می دهد تا بهترین ظاهر خود را پیدا کند؟ برای قیمت گذاری و خرید امروز اینجا را کلیک کنید – اما به شما هشدار داده می شود ، پس از امتحان کردن ، هرگز نمی خواهید به عقب برگردید!

RUSK را از اینجا بخرید .

واقعیت جالب: متوسط ​​سشوار برای 300 ساعت زمان خشک کردن دوام خواهد داشت. سرمایه گذاری روی کیفیت بالاتر ممکن است تعداد ساعات استفاده شما را افزایش دهد. [ منبع ]

 1. یکی از بهترین سشوارهای مسافرتی
  انتخاب دوم ما سشوار Conair 1875 Watt Compact با دستگیره تاشو است .

یکی از بهترین سشوارهای مسافرتی موجود در بازار

سبک: سشوار ضربه منفی فشرده
طراحی: دستگیره تاشو ، سبک ، 1،875W سشوار ایده آل برای سفر.
این یکی از بهترین سشوارهای مسافرتی است که بر اساس بررسی مشتری ، وزن ، اندازه و ویژگی های تاشو… همه در حالی که هنوز یک نتیجه سشوار مو بسیار مؤثر است.

در 1875 وات ، این سشوار ضربه ی فن دستی یونی پیچ خورده به اندازه کافی قدرتمند است که موهای شما را با چندین ویژگی مناسب مسافرتی سشوارد تا موهای شما در حین جاده دچار درد و رنج نشوند.

این دستگاه با دو تنظیم گرما و همچنین دو تنظیم سرعت ، کلیه موها از جمله ریز و ضخیم و هر چیزی که بین آن قرار دارد را در خود جای می دهد.

سرانجام ، این یک بوت شدن ارزان است.

 1. برجسته مادون قرمز منفی یون سشوار
  انتخاب ما در اینجا سشوار حرفه ای Jinri Salon 1875w Far Infrared Negative Ion است .

سشوار حرفه ای یونی Jinri

سبک: سشوار یون منفی مادون قرمز
طراحی: سشوار سریع ، سشوار دو سرعته با دیفیوزر
سشوار حرفه ای Jinri دارای تنظیمات دو سرعته و سه گرما است. از هر دو یون منفی و گرمای مادون قرمز برای خشک کردن موهای شما به آرامی و بدون آسیب رساندن آن استفاده می کند. این سشوار با سه ضمیمه مختلف برای سبک کردن موهای شما همراه است و توضیحات ادعا می کند بیش از 2000 ساعت زمان خشک کردن را تحویل می دهد. یکی دیگر از ویژگی های خوب این است که با فیلتر جداشدنی همراه است تا بتوانید به راحتی آن را تمیز کنید.

4- سشوار برتا یونی
سشوار برتا یونی

سبک: سشوار یون منفی 1875W
طراحی: دو سشوار ، سه سشوار با 1875 وات
سشوار Berta در طرح صورتی و مشکی با کابل سالن و حلقه حلق آویز عرضه می شود. از یون های منفی و وات زیاد استفاده می کند تا سریع موهای شما خشک شود.

این سشوار دارای دو سرعت ، سه تنظیم حرارت و پلاگین ایمنی ALCI است که از روشن شدن آن در شرایط غیر طبیعی جلوگیری می کند. همچنین با یک دیفیوزر قابل جدا شدن و فیلتر جداشده برای تمیز کردن آسان همراه است.

واقعیت جالب: یک رشته مو در واقع از سیم مسی با همان قطر قوی تر است. یک رشته مو می تواند تقریباً 100 گرم وزن داشته باشد. یک مو کامل (100000 رشته) می تواند وزن تقریبا 7 اتومبیل را تحمل کند. [ منبع ] [ منبع ]

 1. سشوار عالی سرامیکی عالی
  انتخاب ما برای سشوار عالی سرامیکی ، سشوار محافظت از ردیابی Remington D3190 با سرامیک + یونی + تورمالین است .

سشوار مو سرامیکی Remington D3190A

سبک: سشوار سرامیکی
طراحی: سشوار سرامیکی با یون های منفی و تهویه مطبوع
سشوار یونی کنترل آسیب ریمینگتون با سرامیک و تورمالین پوشانده شده است تا از خشک شدن بیشتر موهای زائد مو جلوگیری کند.

از ویژگی های منحصر به فرد این سشوار این است که کوره با میکرو نرم کننده ها تزریق می شود که برای جلوگیری از صدمه در ضمن اضافه کردن درخشش به موهای شما منتقل می شود ، به همین دلیل باعث می شود بهترین لیست انتخاب کننده های سشوار ضربه ما قرار بگیرد. همچنین دارای تنظیمات دو گرما ، سه سرعته ، دکمه قفل خنک است و دارای دو دیفیوزر متفاوت است. این سشوار گزینه مناسبی برای موهای شکننده و نازک است و از نظر بودجه بسیار مناسب است.

 1. سشوار Revlon کامپکت
  رولون 1875W سشوار بزرگ مو جمع و جور است.

سشوار Revlon کامپکت

سبک: سشوار جمع و جور 1875 وات
طراحی: سشوار کوچک و جمع و جور با وات زیاد برای سفر
سشوار جمع و جور Revlon برای مواقعی که مسافرت می کنید ایده آل است اما نمی خواهید سشوار بزرگ و سخت برای ذخیره سازی خود را به همراه داشته باشید.

این سشوار دارای درپوش انتهایی قابل جابجایی و همچنین حلقه حلق آویز برای ذخیره سازی آسان و جمع و جور است که مناسب چمدان شماست.

این دستگاه دارای 1875 وات برای خشک شدن سریع و همچنین دو تنظیم سرعت و گرما و یک دکمه عکسبرداری جالب برای تنظیم سبک شما است.

واقعیت جالب: موهای سالم هنگام خیس شدن می توانند تا 30٪ طول آن کشیده شوند. [ منبع ]

 1. سشوار مادون قرمز Revlon
  این سشوار که Revlon 1875W مایع مادون قرمز است ، گزینه مادون قرمز بسیار خوبی است.

سشوار مادون قرمز Revlon

سبک: سشوار مادون قرمز 1875W
طراحی: سشوار مادون قرمز با روکش سرامیکی و دیفیوزر
سشوار مادون قرمز Revlon گزینه ای مناسب برای بودجه است که دارای چندین ویژگی مانند یون های منفی و گرمای مادون قرمز برای خشک کردن موهای آرام است. دارای سه برابر پوشش سرامیکی تورمالین نسبت به اکثر سشوارها است تا موهای درخشان و سالم تری داشته باشد.

این سشوار دارای تنظیمات دو سرعته و دو گرما و همچنین دکمه شات خنک است. این سشوار برای کسی که موهای ضخیم و موهای مستعد دارد ، گزینه مناسبی است. این دستگاه با دو پیوست شامل یک کنسانتره یک ظاهر طراحی دقیق و دیفیوزر حجمی است.

8- سشوار سرامیکی محبوب تورمالین
سشوار لمسی نرم Conair

سبک: سشوار سرامیکی تورمالین 1875W
طراحی: سشوار تورمالین 2 در 1 با موتور DC
سشوار نرم Conair دارای موتوری گشتاور بالایی برای خشک شدن سریع است و برای جلوگیری از آسیب دیدگی مو با تورمالین سرامیکی روکش شده است.

این دستگاه دارای تنظیمات سه گرم و دو سرعته به همراه یک دکمه شات خنک است. این سشوار شامل دو پیوست شامل یک کنسانتره و همچنین یک دیفیوزر است. این یکی فاقد فکری بود که به لیست ما در سال 2020 بهترین سشوار اضافه کرد.

واقعیت جالب: در سال 1950 ، حدود 7٪ از زنان آمریکایی موهای خود را رنگ کردند. امروز 60٪ از زنان آمریکایی موهای خود را رنگ می کنند. [ منبع ]

 1. سشوار Conair Infiniti Pro
  سشوار Conair Infinity Pro

سبک: سشوار یونی Conair 1875W
طراحی: سشوار دو سرعته یونیک با موتور AC
سشوار Infiniti Pro توسط Conair با رنگ نارنجی روشن ارائه می شود. موتورهای قدرت 1875 وات و موتور قدرتمند AC عملکرد خشک کردن سریع دارند. از یون های منفی برای خشک کردن و جلوگیری از ایجاد یخ استفاده می کند.

این سشوار دارای تنظیمات سه سرعته و دو گرما و همچنین یک دکمه شات خنک است. همچنین دارای ضمیمه دیفیوزر و جایزه دیگر این است که دارای چهار سال ضمانت است که اکثر سشوارها شامل آن نمی شوند.

 1. سشوار یون منفی سبک وزن
  سشوار VAV-سبک-منفی-یون-دمنده

سبک: سشوار یون منفی سبک VAV 1875W
طراحی: سشوار دو سرعته یونی ، سرامیکی با گرمای مادون قرمز
سشوار ضربه گیر VAV به رنگ مشکی براق ارائه می شود. از یون های منفی و گرمای مادون قرمز برای خشک کردن موهای شما استفاده می کند و همراه با یک کویل با روکش سرامیکی برای جلوگیری از صدمه به کار می رود.

دارای سه سرعت ، دو تنظیم گرما و دکمه عکسبرداری جالب است. این سشوار دارای یک فیلتر عقب قابل جابجایی برای تمیز کردن آسان و همچنین دیفیوزر و نازل کنسانتره است.

 1. سشوار حرفه ای یونی سرامیکی
  Wazor-Pro- سشوار

سبک: سشوار ضربه یونی و سرامیکی حرفه ای Wazor .
طراحی: سشوار با دو سرعت ، سه تنظیم حرارت و موتور AC.
سشوار حرفه ای Wazor در یک طرح رنگ صورتی و سیاه عرضه می شود. این پیشرانه 1875 وات را با موتور قدرتمند AC تولید می کند.

توضیحات محصول ادعا می کند که این سشوار 100 برابر یون های منفی بیشتر از هر سشوار یونی استفاده می کند. ورودی هوای عقب دارای حصاری مانند طراحی است که به شما کمک می کند تا موهای شما در داخل آن مایع نشود و برای افرادی که موهای بلند دارند واقعاً عالی باشد.

 1. سشوار نانو تیتانیوم
  سشوار نانو تیتانیوم

سبک: سشوار BabyBliss Nano titanium
طراحی: سشوار سنگین 2000W با تنظیمات شش سرعته.
آخرین و قطعاً کم اهمیت تر سشوار BaByliss PRO است. این سشوار ضربه سنگین ساخته شده از تیتانیوم است. این در یک طرح رنگی روشن و آبی و نقره ای قرار دارد. تیتانیوم به خنک نگه داشتن سشوار کمک می کند و این به معنای عدم وجود پوست سر یا انگشتان دست سوخته است. این یون های منفی قدرتمند را از بین می برد ، و کوره از آن استفاده می شود که به موها کمک می کند موهای خود را هم زمان حفظ کنید.

سشوار ضربه ای از 2000 وات برای خشک شدن سریع دارد. همچنین دارای شش تنظیم حرارت و سرعت متفاوت است. این در مقایسه با سایر سشوار های ذکر شده در اینجا بسیار گرانتر است اما برای هر نوع مو ایده آل است زیرا گزینه های مختلفی را ارائه می دهد. در حالی که قیمت همیشه یک عامل است ، عملکرد عالی این واحد توجیه قرار دادن آن در دستگاه های انتخابی برای بهترین سشوار های ضربه ای است.

تحقیق: 9 نوع سشوار
در مرحله بعدی ، ما انواع مختلفی از سشوارها را برای کمک به شما در بررسی تحقیقات خود توضیح می دهیم.

کارتون آرایشگاه ضربه مو خشک کردن موهای مشتریان sept10

قبل از خرید سشوار ، ایده خوبی است که با انواع مختلف دسته بندی های موجود آشنا شوید.

این می تواند به شما کمک کند خرید مناسب را برای نوع مو ، نیازها ، اندازه ، وزن ، ابعاد ، سبک و موارد دیگر به شما کمک کند.

همچنین کمک می کند تا در مورد همه لوازم جانبی مختلف و گزینه های مکمل شما آگاهی داشته باشید.

در زیر 9 نوع سشوار ضربه را ارائه می دهیم که تقریباً در هر طبقه بندی قرار دارد.

انواع سشوار

چهار مدل اصلی سشوار مدرن وجود دارد که همگی می توانند به شما در رسیدن به هدف خشک کردن و زیبایی دادن موهای خود کمک کنند.

هر کدام مزایای طراحی خود را دارند ، بنابراین چند لحظه به گزینه ها و مهمترین چیز برای شما توجه کنید.

 1. سشوار های مادون قرمز
  سشوار مادون قرمز

منبع: آمازون
سشوار های مادون قرمز به دلیل توزیع خوب و حتی توزیع گرما شناخته شده اند .

آنها با انتشار طول موج های طولانی گرما کار می کنند ، که برای عبور کامل از مو انجام می شود. از آنجا که طول موج استفاده شده می تواند به مو نفوذ کند ، این کار باعث خشک شدن بسیار کارآمد می شود.

سشوار های مادون قرمز اغلب دارای اجزایی هستند که با یک ماده بالاتر مانند سرامیک روکش شده اند که بعدا در مورد آنها بحث خواهیم کرد.

 1. سشوار های یونی
  سشوار یونی

منبع: بهترین خرید
سشوار های یونی با آزاد کردن یونهای با بار منفی در هنگام دمیدن هوا بر روی موها عمل می کنند. از آنجا که مولکول های آب بار مثبت دارند و به راحتی توسط یون ها تجزیه می شوند ، این نوع ابزار آرایش مو به دلیل سرعت و اثربخشی آن شناخته شده است.

سشوار های یونی همچنین به دلیل توانایی خود در نبرد با فریز و بافت ناهموار شناخته شده اند.

مانند سبک مادون قرمز ، سشوار های یونی ممکن است با ماده دیگری روکش شوند تا ارزش آنها افزایش یابد. Tourmaline ماده ای است که معمولاً با این نوع سشوار جفت می شود.

 1. سشوارهای برس مو
  سشوار برس

منبع: Overstock
برخی از سشوارها چندین ابزار را در یک ترکیب می کنند. به جای بشکه سنتی ، سشوارهای برس مو هوا را از طریق یک برس مو اصلاح شده آزاد می کنند. هوا از سوراخ های موجود بین موهای سشوار فرار می کند.

این نوع ابزار به شما امکان می دهد موهای خود را یکدست مسواک زده و سبک کنید و همزمان دم آن را دم کنید.

4- سشوار بنفش
سشوار بنت

منبع: Overstock
یکی دیگر از مواردی که در این ابزار آرایش مو استفاده می شود ، سشوار است.

این سشوار ها مانند یک کلاه (یا درپوش) بالای سر هستند و هوای گرم و سشوارنده را از هر جهت اعمال می کنند.

سشوار های بتونی ممکن است به صورت سخت و یا به شکل نرم وارد شوند. در حالت سخت ، سشوار روی یک پایه قرار می گیرد و در هنگام کار روی سر شما قرار می گیرد.

در حالت نرم ، سشوار قابل جمع شدن است. کلاه را کشیده و مستقیماً روی سر خود ، روی موهای خود قرار می دهید.

سشوار باعث می شود یک ظاهر طراحی شده راحت و راحت انجام شود و اغلب برای افرادی که موهای طبیعی دارند مجزا است توصیه می شود . با این حال ، بهترین انتخاب برای کسانی که دوست دارند در هنگام استایل گرفتن کنترل بیشتری داشته باشند ، نخواهد بود.

اگر به فکر انتخاب یک سشوار بخار هستید ، حتماً در نظر بگیرید که در آن دستگاه را ذخیره کرده و از آن استفاده می کنید. اگر فضای محدودی دارید ، مخصوصاً پیشخوان یا فضای ذخیره سازی ، سشوار کاپوت ممکن است بهترین انتخاب نباشد.

مواد
همانطور که قبلاً ذکر شد ، اجزای گرمایش درون سشوار ممکن است با مواد مختلف پوشانده شود.

گنجاندن این مواد اهداف مختلفی دارد از جمله تقویت حضور یون های منفی یا حتی پراکندگی گرما.

در ادامه مطلب بخوانید تا درمورد مواد مختلفی که احتمالاً هنگام خرید دیتراژها تبلیغ می کنید ، تبلیغ کنید.

 1. سرامیک
  مواد سرامیکی یک افزودنی رایج در ابزارهای آرایش مو است. دلیل این امر در پراکندگی گرما به طور مساوی و یکنواخت عالی است.

این پراکندگی حتی به معنای موثرتر شدن خشک کردن نیست بلکه می تواند به معنای محافظت از مو نیز باشد. حتی گرما نیز به معنای کاهش احتمال انفجارهای گرمای فوق العاده است – حادثه ای که می تواند باعث صدمه یا حتی سوزاندن موها شود.

 1. تورمالین
  تورمالین به دلیل توانایی آن در تقویت حضور یونهای با بار منفی ، اغلب در سشوار ها وجود دارد. انفجار اضافی یون ها باعث می شود تا یک ابزار طراحی یک کارآمد (البته معمولاً گرانتر) انجام شود.

اگر قدرت تقویت کننده یونی برای شما مهم است یا اگر نگران frizz هستید ، تورمالین را در نظر بگیرید. اگر اینطور نیست ، احتمالاً می توانید بودجه خود را در جای دیگری اختصاص دهید.

 1. تیتانیوم
  تیتانیوم ماده دیگری است که برای افزایش بهره وری در آن گنجانده شده است. روکش تیتانیوم می تواند حتی در پراکندگی گرما کمک کند و منجر به خشک شدن مؤثرتر (و محافظ) شود.

با این حال ، گرما ، گرچه به طور مساوی پراکنده است ، با این فلز بسیار داغ می شود. به همین دلیل ممکن است افرادی که موهایشان به راحتی آسیب دیده یا حساس به گرما هستند ، بخواهند تیتانیوم را پرش کنند و گزینه دیگری را خریداری کنند.

چگونه مواد بهبود یافته اند

مواد سشوار ضربه از زمان عرضه محصولات برای این کشور مسیری طولانی را طی کرده اند. هنگامی که اولین این وسایل در سال 1925 فروخته شد ، آنها از فلزاتی مانند فولاد و روی ساخته شده بودند.

از آنجا که این فلزات سنگین پایه سشوار را تشکیل می دادند ، بیش از دو پوند وزن داشت ! به علاوه ، سشوار خیلی قدرتمند نبود (تقریباً 100 وات) برای خشک کردن موها مدت زمان زیادی طول کشید ، و خشک شدن ضربه با این ابزار سنگین کاملاً یک اتفاق خسته کننده بود!

موتور
تصویر یک موتور سشوار و کار داخل آن

منبع: HowStuffWorks
شاید شما می دانید که هنگام تنظیم و خشک کردن مواد سشوار گزینه هایی دارید ، اما آیا می دانید می توانید نوع موتور استفاده شده را نیز تصمیم بگیرید؟

بیایید به دو گزینه ای که احتمالاً در بازار با آنها روبرو هستید نگاهی بیندازیم – موتورهای AC و DC.

 1. AC موتور
  موتورهای AC نسبت به سایر انواع موتور ساکت تر هستند. سشوار با موتور AC ممکن است انتخاب مناسبی برای دانشجویان دانشگاه در خوابگاه ها یا برای هر کسی باشد که می خواهد موهای خود را با کمترین اختلال در دیگران سشوارد.

موتورهای AC نیز کمی قدرتمندتر هستند. این قدرت می تواند به یک وسیله ماندگار و با دوام تر تبدیل شود .

 1. موتور دی سی
  موتورهای DC یکی دیگر از گزینه های رایج و مؤثر است. یک امتیاز برای این نوع این است که موتورهای DC تمایل به وزن بسیار سبک تری دارند .

به دلیل همین سبک بودن ، اگر موهای بلند و ضخیمی دارید که مدت طولانی طول می کشد تا خشک شود ، موتور DC انتخاب خوبی است. اگر هنگام سیر کردن موهای خود ، بازوهای خود را خسته می کنید ، ممکن است بخواهید مدلی پیدا کنید که دارای موتور DC باشد.

پیوست ها
عکس اتصالات مختلف سشوار

منبع: آمازون
اکنون که اصول اولیه ساخت مدل سشوار را در اختیار شما قرار داده ایم ، بیایید نگاهی به برخی از روش هایی که می توانید ابزار یک ظاهر طراحی شده خود را متناسب با نیازهای خود بکشید ، مرور کنیم.

بسیاری از سشوار های ضربه ای هنگام خرید آنها ، از پیش بسته بندی شده با ضمیمه ها می آیند. برای سایر سشوار ها ، پیوست های سازگار وجود دارد که می توان جداگانه خریداری کرد.

شما همیشه می توانید لوازم جانبی را در کنار جاده اضافه کنید – آنها را به یک روش عالی برای مخلوط کردن قابلیت های یک ظاهر طراحی مو بدون نیاز به سرمایه گذاری در یک سشوار با کیفیت جدید تبدیل کنید.

از اتصالات می توان برای بهتر کردن مو در مقابله با یک نوع مو خاص ، دستیابی به یک سبک خاص یا استفاده ساده تر استفاده کرد.

بیشترین فشار را تا انتهای بشکه سشوار ضربه بزنید و بر چگونگی بیرون آمدن هوا از دستگاه تأثیر می گذارد.

 1. پخش کننده ها
  پخش کننده سشوار

منبع: سپهره
دیفیوزرها یک اتصال سشوار معمولی و محبوب هستند. سبک این اضافات از مدل به مدل دیگر متفاوت است ، اما آنها معمولاً از چندین برآمدگی (که به نظر می رسد مانند دندان های یک شانه) و بسیاری از سوراخ های کوچک تشکیل شده است.

دیفیوزر ، هنگامی که به انتهای بشکه سشوار وصل شده است ، به پخش (یا پخش شدن) جریان کمک می کند

هوای اطراف یک قسمت بزرگتر از مو.

این نوع دلبستگی مخصوصاً برای افرادی که موهای مجعد دارند مفید است . پخش یکنواخت تر هوا از احتمال کمتری در قطع شدن موی طبیعی شما برخوردار است و احتمالاً منجر به نتایج ناگهانی می شود.

 1. کنسانتره
  کنسانتره سشوار ضربه

منبع: آمازون
شما می توانید یک نازل کنسانتره را تا حدی برعکس یک دیفیوزر فکر کنید.

به جای پخش جریان هوا ، هوا را در ناحیه ای حتی کوچکتر از مو متمرکز می کند.

بر خلاف یک دیفیوزر ، که از فرم طبیعی فرفری محافظت می کند ، یک متمرکز کننده برای صاف کردن موها کار خواهد کرد – این کار باعث می شود که علاوه بر این برای هر کسی که ظاهری براق و صاف داشته باشد ، یک افزودنی خوب باشد.

همچنین امکان کنترل سشوار خود را با دقت بیشتر به شما می دهد . این بدان معنی است که اگر بعد از یکی باشید ، می توانید شکل خاصی ایجاد کنید.

به علاوه ، یک کنسانتره به شما امکان می دهد گرما را مستقیماً روی سطح مو بمالید ، بدون اینکه خطری مو در تماس با اجزای گرمایش داخلی قرار بگیرد. این به کاهش خطر آسیب گرما کمک می کند.

یک نازل کنسانتره با بسیاری از سشوارها وجود دارد که در بازار پیدا خواهید کرد. اگر علاقه مند به استفاده از کنسانتره هستید ، یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که بتوانید سشوار پیدا کنید که به تمام نیازهای دیگر شما برخورد کند ، بعلاوه یک کنسانتره در حال حاضر گنجانده شده است!

 1. غرفه های بدون دست
  ایستاده و دلبستگی سشوار بدون دستمنبع: آمازون

یکی دیگر از گزینه های پیوست ، یک پایه سشوار ضربه است. در حالی که البته انواع دیگر غرفه ها برای ذخیره سازی وجود دارد ، نوع غرفه ای که در مورد آن صحبت می کنیم کمی کاربردی تر است.

این غرفه های سشوار “هندزفری” برای راحتی آنها محبوب شده اند. پایه ایستاده سشوار شما در هنگام استفاده است و این امکان را برای شما فراهم می کند که هر دو دست خود را برای استفاده از یک ظاهر طراحی شده در اختیار داشته باشید – فایده ای بزرگ برای کسانی از ما که از مهارت و استعدادی برخوردار نیستند!

بعضی از غرفه ها دارای گردن کوتاهی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که مانند میز یا میز شما در بالای یک سطح قرار بگیرد. دیگران ایستاده های بلند با پایه ای که روی زمین می نشیند و گردن بسیار بلند دارد.

هنوز غرفه های دیگر برای کار از بالا طراحی شده اند. این نوع ممکن است به یک آینه یا لامپ وصل شود و نوعی گردن چرخان داشته باشد که بتواند سشوار را بالای سر شما نگه دارد.

4- اتصالات حلقه دار
ضمیمه پیچ و مهره سشوار ضربه

منبع: NaturallyCurly
باور کنید یا نه ، حتی می توانید ضمیمه های سشوار ضرباتی را دریافت کنید که می تواند دستگاه را به عنوان یک آهن حلقه دار دو برابر کند !

در حالی که این پیوست ها عملکرد بالایی از یک دستگاه مخصوص فرش را به شما ارائه نمی دهند ، اما هنوز هم می توانند مقداری از حجم و شکل را به روشی راحت تهیه کنند.

اتصالات حلقه ای نخ ریسی یک ابزار فرش معمولی برای سشوار است. این نوع تا انتهای بشکه سشوار چسبیده و دارای دو انتهای باز است. شما به سادگی بخشی از موهای مرطوب را در انتهای بالا قرار داده و سشوار را روشن می کنید.

سشوار موهای شما را خشک می کند و به آن حجم و شکل می دهد.

شکل ارائه شده بیشتر از یک موج فر سنتی موج موج شل دارد. اگر غالباً خود را در تلاش برای دستیابی به این نوع سبک های ساحلی می بینید ، اضافه کردن یک اتصال دلبند به خرید سشوار شما می تواند یک حرکت عالی باشد.

اگر از طرف دیگر ، شما یک حلقه با ساختار و شکل خشن تر را دوست دارید ، ممکن است بخواهید از پیچ و مهره حلقه چرخشی پرش کنید و به جای آن ، در یک دستگاه با کیفیت که اختصاصاً منحصر به فرد برای موهای زائد است سرمایه گذاری کنید.

ویژگی های اضافی
سشوارهایی که در بازار با آنها روبرو می شوید انواع مختلفی از مشخصات و جزئیات آن را در نظر خواهد گرفت.

یک ثانیه بیاندیشید تا در مورد برخی از ویژگیهای مشترکی که در ادامه توضیح خواهیم داد فکر کنید و تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مهمترین به نظر می رسد. به این ترتیب ، به راحتی می توانید ابزاری را پیدا کنید که همه چیز را در لیست خواسته های خود بررسی کند!

A. تنظیمات گرما و برق
گرما و قدرت لازم برای خشک کردن انواع مختلف مو و ایجاد سبک های مختلف یک اندازه مناسب همه نیست. به همین دلیل ممکن است بخواهید یک سشوار را در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد دما و / یا توان را تنظیم کنید.

یکی از کاربردهای متداول این تنظیمات استفاده از یک تنظیم بالا در هنگام خیس ماندن موها است و سپس از اتمام حرارت و قدرت برای اتمام و سبک کردن موهای آن ، تقریباً خشک است.

این نه تنها یک ابزار عملی مناسب برای کمک به آسان تر خشک کردن و سبک کردن است بلکه می تواند به محافظت از موهای شما در برابر گرما و آسیب های غیرضروری نیز کمک کند.

و برای افرادی که موهای خیلی ریز و کاملی دارند که به سرعت خشک می شوند ، ممکن است تنظیم کم مصرف جایی باشد که سشوار شما همیشه در آن بماند. داشتن قدرت کنترل نیرو و دمای جریان هوا به شما قدرت تصمیم گیری می دهد.

B. گزینه خنک کننده
ویژگی خنک کننده سشوار

منبع: والمارت
بسیاری از سشوارها دارای حالت خنک و غلیظی هستند ، اغلب به شکل یک دکمه که دارای علامت چیزی برای تأثیر ”شلیک جالب” است.

این ویژگی به شما امکان می دهد تا به سرعت از هوای گرم بالا به انفجار هوای سرد تغییر دهید. منفعت؟ عکس گرفتن از هوای خنک می تواند به سبکی که ایجاد کرده اید کمک کند و ظاهر خود را به افزایش طول عمر برساند.

ج
سشوارهای مختلف با گزینه های مختلف وات همراه خواهند بود. دامنه موجود بسیار گسترده است ، و وات بالاتر به معنای سشوار بیشتر است.

با این حال ، این بدان معنا نیست که همه باید لزوماً به دنبال بالاترین سشوار واتی باشند که می توانند پیدا کنند. دقیقاً همانطور که در تنظیمات قدرت بحث کردیم ، انواع مختلف مو با سطح وات مختلف متفاوت است.

و علاوه بر این ، سشوار وات بالاتر می تواند به مصرف انرژی خانگی شما بیفزاید ، به خصوص هنگامی که در نظر بگیرید که چند بار از آن استفاده می کنید ، مدت زمان خشک شدن موهای شما چه مدت است و سشوار چه تنظیماتی دارد.

حتی ماشین حساب های آنلاین موجود هستند که می توانند به شما در تخمین میزان مصرف انرژی و هزینه سالانه اجرای سشوار کمک کنند!

برای اکثر افراد ، یک وات از 1800 تا 2000 کافی خواهد بود. اگر موهای خیلی نازک دارید و فقط بخش کوچکی را خشک می کنید (مانند موی چتری) ، ممکن است بخواهید یک سشوار وات حتی پایین تر را جستجو کنید.

از طرف دیگر ، اگر موهای خیلی غلیظی دارید ، ممکن است بخواهید به دنبال چیزی باشید که کمی بیشتر از آن استفاده کند.

برخی از سشوار های حرفه ای دارای وات هایی به اندازه 3600 خواهند بود. این سشوار های پرقدرت به شما امکان می دهند موهای خود را در زمان کمتری سشوارید و به همین ترتیب موهای خود را در معرض حرارت کمتری قرار دهید و در کل آسیب وارد کنید.

هزینه و بودجه

منبع: حمام تختخواب و فراتر از آن
شما می توانید سشوار های ضربه ای را پیدا کنید که دامنه قیمت ها را اجرا کند. مدل هایی در دسترس هستند که فقط شما را به حدود 20 دلار باز می گرداند و مدل هایی نیز وجود دارند که به قیمت 400 دلار گران هستند .

قیمتی که باید خرج کنید باید به عواملی بستگی داشته باشد که چند بار از سشوار استفاده خواهید کرد ، چه مدت می خواهید آن را دوام داشته باشید ، تعداد ویژگی ها و پیوست های بعد از آن و اینکه چه مقدار نیرویی برای خشک کردن قفل های خود نیاز دارید .

آیا شما به سشوار اعتماد دارید تا قبل از کار هر روز صبح عجله کنید؟ یا اینکه آیا هر بار دیگر لوازم را بیرون می برید تا برای یک مناسبت خاص آماده شوید؟

آیا شما موهای ضخیمی دارید که به قدرت و ضعف جدی نیاز دارد؟ یا لکه های ریز که به سرعت خشک می شوند و نیاز به گرمای کمی دارند؟

آیا به دنبال سشوار جدید هستید تا بتوانید با دستگاه آزمایش کنید و ببینید که چگونه از یک دستگاه استفاده می کنید؟ یا آیا شما در حال حاضر یک سشوار اختصاصی هستید که آماده است تا سرمایه گذاری جدی در ابزارهای خود برای موهای زائد انجام دهید؟

آیا از طریق مواردی مانند تنظیمات دقیق دما ، پیوست ها و گزینه های خنک کننده کنترل زیادی می خواهید؟ یا آیا فقط نیاز به روشن و خاموش کردن دستگاه دارید؟

به طور کلی ، برای اکثر افراد ، سشوار در محدوده 30 تا 70 دلار باعث می شود کار با کیفیت مناسب و معقول انجام شود.

سشوار هایی که متخصصان مو به دنبال آن هستند ، بیشتر از 100 تا 200 دلار قیمت دارند.

اما همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، بسته به بودجه خود ، می توانید یا خریدهای مناسب با بودجه زیر 30 دلار و یا سشوار هایی را پیدا کنید که هیچ هزینه ای نداشته باشد و برای شما چند صد دلار پس می گیرد.

انتخاب باشماست! نیازهای خود را در نظر بگیرید و می توانید بهترین وسیله آرایش مو را برای شما و بودجه خود پیدا کنید.