بررسی تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی

برای خرید این دستگاه نیازی نیست هزینه زیادی بپردازید و با مبلغ بسیار کمتری نسبت به نمونههای موتوردار میتوانید آن را خریداری کنید. در واقع، محققان طی مطالعهای که در زمینه علوم و پزشکی در تمرین و ورزش انجام دادند دریافتند خانمهایی که به مدت دو دقیقه با سرعت و شدت بالا میدوند (و سپس به مدت سه دقیقه سرعتشان را پایین میآورند)، روز بعد از تمرین، نسبت به کسانی که روال آرام و پیوستهای را دنبال میکنند کالری بیشتری میسوزانند. کاربر به راحتی می تواند با آن کار کند. این گیره با اتصال به لباس میتواند ایمنی شما را در هنگام حرکت تضمین کند. همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این حوزه کسب کرده و در نهایت نیز خرید خوبی داشته باشید. پیشتر در مقالات مختلفی شما را با سبک تمرین پرفشار آشنا کرده ایم. در ابتدا باید گفت که، تردمیل دستگاهی است که می توان به کمک آن دردهای مفاصل و عضلات پا را کاهش داد اما باید با نحوه صحیح استفاده از آن آشنا باشیم.

تردمیل حیوانات خانگی
اگر میخواهید برای خرید بهترین تردمیل خانگی اقدام کنید ، بهتر است ابتدا با مدلهای موتوردار و بدون موتور آشنا شوید. سپس یک الگوی درست برای ورزش کردن خود انتخاب کرده و برآن اساس ورزش کنید. شما میتوانید سرعت مورد استفاده خود را با کلیک روی توضیحات کالا به خوبی مشاهده کنید. اگر با شدت متوسط و به مدت یک ساعت با این وسیله ورزش کنید می توانید تا 700 کالری بسوزانید. برای مثال میتوانید با کمک این نوع تردمیل خودتان شیب آن را تنظیم کنید. ساخت تایوان و مونتاژ چین است، و دارای قدرت موتور بالا، سرعت بالا، تحمل وزن زیاد، ضربهگیرهای پیشرفته، تنظیم شیب برقی، قابلیت تاشوندگی، کلید اضطراری، و ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش است. این دستگاه ساخت کشور چین است و تحت لیسانس کشور تایوان می باشد. برای انتخاب سرعت مناسب لازم است هنگام خرید تردمیل از خود بپرسید میخواهید با چه سرعتی از این محصول استفاده کنید؟

در صورت هر گونه خرید اقساطی با استفاده از سایت قسطا، لطفا نظرات خود را در کامنت ها بیان کنید تا دیگر کاربران نیز بهره مند شوند. بدین صورت که زمانی که روی تردمیل حرکت میکنید و تعادل خود را از دست میدهید با یک تکان ناگهانی دستگاه از شما جدا میشود و تردمیل نیز به صورت اتوماتیک متوقف خواهد شد. بدین ترتیب در صورت اینکه روی دستگاه نباشد ، به صورت اتوماتیک از کار میافتد. بدین ترتیب میتوانید بفهمید چه نوع حرکتی باعث کاهش وزن شما میشود. بدین ترتیب از آسیب به زانوهایتان جلوگیری خواهد کرد. البته باید بدانید که از این نوع تردمیل نباید به صورت طولانی مدت استفاده شود، زیرا میتواند آسیبهای زیادی را متوجه زانوهایتان کند. در این مرحله، هدف رساندن حداکثر ضربان قلب به 50 تا 60 درصد یا مقیاس ( Rate of Perceived Exertion) RPE، 11-12 تردمیل 5301 است. اگر تسمه تپ تپ می کند یا وقتی سرعت کم است با شتاب به جلو حرکت می کند، می تواند نشان دهنده ضعیف بودن برد جریان برق باشد که شاید نیاز به تعویض داشته باشد. اگر برای ورزش کردن در منزل به یک تردمیل نیاز دارید، بهترین انتخاب برای شما تردمیل خانگی است.

این فشار زیاد با گذر زمان باعث تخریب شدن و ساییدگی مفصل زانو خواهد که و نیاز است که فرد عمل تعویض مفصل زانو را انجام دهد. ساخت کشور تایوان است، و دارای قدرت موتور بالا و قابلیت تا شدن است، و مجهز به ضربهگیرهای پیشرفته، شیب قابل تنظیم، پخشکننده موسیقی، جک گازی، و مدل چند منظوره آن مجهز به همه عملکردهای پیشرفته است. ساخت تایوان است، و دارای قدرت موتور بالا، شیب قابل تنظیم، ضربهگیرهای پیشرفته، برنامههای از پیش تعیین شده، کلید اضطراری، و قابلیت تا شدن است؛ و تردمیل چند منظوره آن مجهز به همه عملکردهای پیشرفته است. ساخت تایوان و مونتاژ چین است، و دارای بدنه محکم، ضربهگیرهای حرفهای، برنامههای پیشفرض، کلید اضطراری، و مجهز به شیب برقی، قابلیت تاشوندگی در انواع خانگی، و ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است. انواع تردمیل موجود در بازار بسته به اینکه در چه مکانی استفاده میشوند ، به سه دسته خانگی ، باشگاهی و آبی تقسیم خواهند شد. پس یکی از نکاتی که باید هنگام خرید بهترین تردمیل خانگی در نظر داشته باشید، تاثیرات آن بر سلامتی و هزینههای تعمیر آن است. همچنین قابلیت تاشوندگی و ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش دارد.

ایندکسر