برای پخت چه غذایی به چرخ گوشت نیاز است؟

چرخ گوشت در بین کباب پزهای کبابی که مواد اولیه با کیفیت بالاتر و مخلوط گوشتی را می خواهند بسیار محبوب شده است.

 

چرخ گوشت به شما کنترل کیفیت مخلوط گوشت ، درشتی چرخ و ترکیب ادویه را می دهد. نتایج خوشمزه خود گویای آن است.

 

با این حال ، همه چرخ های گوشت یکسان نیستند و مدل ها و انواع زیادی برای انتخاب وجود دارد.

 

این راهنما به شما کمک می کند تا بهترین چرخ گوشت های موجود در بازار را برای خود پیدا کرده و انتخاب کنید.

https://www.bestreview.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%DA%86%D8%B1%D8%AE-%DA%AF%D9%88%D8%B4%D8%AA

بهترین چرخ گوشت برای سال جدید

 Heavy Duty Meat Grinder به شما 3000 وات قدرت آسیاب می دهد و آن را به یکی از قوی ترین و خوش ساخت ترین گوشت کوب های خانگی موجود در بازار تبدیل می کند.

 

این چرخ گوشت دارای ویژگی هایی از جمله پدال روشن/خاموش پا برای عملکرد بدون دست ، خرد کردن پنجه ها و پرس کشویی است.

 

این دستگاه دارای قیف 9.75 اینچی X 7.25 اینچی است که سه پوند گوشت را در خود جای می دهد. و به اندازه کافی کارآمد است که 360 پوند گوشت را در ساعت آسیاب کنید.

 

لوازم جانبی شامل ساختار فلزی از بالا به پایین ، سه تیغه برش از جنس استنلس استیل ، صفحات چرخ سوسیس و سه لوله پرکن سوسیس است.

 

تا به امروز ، STX بیش از 300000 دستگاه چرخ گوشت سنگین STX Turboforce 3000 خود را فروخته است – و این تعجب آور نیست. بادوام ، کارآمد ، استفاده از آن بصری و دارای امکانات اضافی است.

 

2. محصولات LEM فولاد ضد زنگ Big Bite چرخ گوشت برقی – بهترین انتخاب کلی شماره 2

چرخ گوشت برقی Big Bite فولاد ضد زنگ محصولات LEM یکی دیگر از چرخ گوشت های برقی کارآمد و خوش ساخت است که داخل آن سوسیس و کالباس قرار می گیرد.

 

این چرخ گوشت دارای یک محفظه موتور فولادی ضد زنگ ، چرخ دنده های فلزی و یاطاقان غلتکی و یک موتور روان کننده دائمی است که بی صدا و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است.

 

وسایل اضافی شامل یک سینی گوشت 16.5 اینچی X 2 اینچی و یک موتور قوی HP است که می تواند 13 پوند گوشت سنگین را در دقیقه آسیاب کند.

 

این چرخ گوشت دارای یک بسته اضافی است ، از جمله سه لوله پر کردن سوسیس ، یک قلم گوشت ، و پنج سال ضمانت نامه سخاوتمندانه.

 

اگر به دنبال یک چرخ گوشت برقی با دوام و مهندسی شده هستید ، چرخ گوشت برقی Big Bite محصولات فولادی ضد زنگ LEM را ببینید.

 

 

چرخ گوشت برقی Sunmile SM-G50 ETL با Metal Gears یک چرخ گوشت 350 واتی مقرون به صرفه است که تا 200 پوند گوشت را در هر ساعت پردازش می کند.

 

این چرخ گوشت دارای بدنه بیرونی پلاستیکی است. با این حال ، تقریباً هر چیز دیگری (از جمله تیغه ها ، گیربکس ، سر چرخ و فیدر) از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ سخت و تمیز شده ساخته شده است.

 

چرخ گوشت برقی Sunmile شامل سه صفحه فولاد ضد زنگ است که شما را قادر می سازد گوشت درشت ، متوسط و بسیار آسیاب شده تولید کنید.

 

این چرخ گوشت همچنین دارای یک لوله بزرگ سوسیس سازی است که به شما انعطاف پذیری بیشتری می بخشد.

 

اگر به دنبال آسیاب برقی مقرون به صرفه ای هستید که قدرتمند باشد و در عین حال به اندازه کافی کوچک برای فضاهای تنگ با فضای ذخیره سازی محدود و فضای پیشخوان باشد ، چرخ گوشت برقی Sunmile SM-G50 ETL با چرخ دنده های متال را بررسی کنید.

 

 

حکم نهایی

ما گوشت را انتخاب کردیم! چرخ گوشت برقی 500 وات به دلایل اصلی انتخاب اصلی ما است. این آسیاب آنقدر بادوام است که می تواند مقادیر زیادی گوشت را به راحتی در دست بگیرد. سر و سنگ زنی از فلز با کیفیت بالا ساخته شده و بسیار بادوام هستند. این بهترین قوطی سوسیس چرخ گوشت است که برای استفاده شخصی پیدا کرده ایم. صفحات فولادی ضد زنگ مقدار زیادی گوشت را بدون آسیب حمل می کنند.

 

آسیاب کردن گوشت در خانه می تواند هزینه زیادی را برای خرید گوشت چرخ کرده و سوسیس در خانه صرفه جویی کند. حتی بهتر ، چرخ گوشت دنیای آشپزی را برای شما باز می کند. بسیاری از دستور العمل های مورد علاقه ما (مانند سوسیس تابستانی ما) با چرخ کردن در گوشت شروع می شود! چرخ گوشت برقی.

 

ایندکسر