WWE SmackDown: ‘Overhyped, گران قیمت روی آوردند و Overprivileged’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شرایط واقعا تست برای WWE به جلو در هفته خود را نشان می دهد SmackDown بدون مخاطبان زندگی می کنند. یک فن کشتی حرفه ای می داند که بر خلاف سایر ورزش واکنش مخاطبان نقش محوری در این داستان نشان می دهد. وجود دارد زندگی می کنند تعامل بین ستاره و مخاطبان از آن کشتی گیران بازی کردن واکنش از جمعیت است. نام Stone Cold Steve Austin, Triple H, The Rock, John Cena, CM Punk شد ‘فوق العاده’ superstars پس از مسحور مخاطبان.

پس چگونه WWE انجام زمانی که آنها تا به حال برای برگزاری یک نمایش بدون مخاطب ؟

حتی اگر آن را عجیب و غریب بود اما WWE موفق به متوقف کردن مناسب و معقول دو ساعت تلویزیون است. سینا بازگشت به اعتیاد به مواد مخدره بازی خود را با ‘شیطان’ در رسلمنیا. سینا بود که در فرم بالا در بخش نهایی نشان می دهد.

سینا اصرار داشت که او می خواهد WWE برای سرمایه گذاری در آینده است. آنها نیاز به فشار ستاره مانند درو مک اینتایر رئا, Ripley, شلوار مخمل کبریتی, رویای Tomasso Ciampa. نه بری وایات.

بخوانید | ‘چگونه می تواند به شما غذا خوردن خفاش و سگ’: سابق کریکت پاکستان شعیب اختر ‘واقعا عصبانی’ بیش از شیوع کروناویروس

“من می خواهم به سرمایه گذاری در مردم است که کسب آن هر و هر روز” سینا گفت.

“دلیل من در زمان بری وایات چالش در رسلمنیا است, بنابراین من می توانید بری وایات از معادله است.”

“در رسلمنیا من این کار به پایان برسد که باید ام انجام شده است شش سال پیش و از بین بردن بسیاری overhyped, گران قیمت روی آوردند, overprivileged WWE سوپراستار در وجود” سینا به این نتیجه رسیدند.

وایات به زودی مواجه او و اظهار داشت که او می داند که چرا سینا آمد بازگشت به WWE حتی اگر او حرفه بازیگری خود شکوفایی است.

“من می دانم که چرا شما در اینجا آمد ، من می دانم که چرا شما نمی توانید می گویند هیچ. شما واقعا فکر می کنم ما فکر می کنم شما در مورد مراقبت از آینده فراموش کنیم ؟ جان سینا در مورد مراقبت از جان سینا.”

وایات سپس اقدام به سینا سرد هشدار خود را برای مسابقه در رسلمنیا 36.

“در رسلمنیا آن را برای رفتن به یک کشتار” وایات گفت.

“شما فقط آن را هنوز نمی دانند.”

با وجود بودن در مقابل مخاطبان زنده این بخش موفق به ضربه تمام یادداشت ها حق. WWE Universe تماشای نمایش در صفحه اصلی خواهد بود کاملا هیجان زده خود را برای مسابقه در رسلمنیا خواهد بود و ولع مصرف بیشتر طول ساخت.

نتایج دیگر:-

Roman Reigns مصاحبه شد در حلقه توسط مایکل کول به اعتیاد به مواد مخدره خود WWE Championship match با گلدبرگ. او rued این واقعیت است که از یک تایمر در نظر گرفتن نقطه ای دور از یک کشتی گیر است که آن را در روز و روز را. حاکم پذیرفته شده که گلدبرگ سزاوار نیست که به در اصلی-رویداد. پژواک از خود داستان با Lesnar.

Sasha Banks & Bayley ضرب و شتم نیکی متقابل و الکسا سعادت از طریق ارسال

Triple H بود مجری ویژه و در حلقه مفسر برای نشان دادن همراه با مایکل کول.

The Miz و جان موریسون برش کوتاه در حلقه تبلیغی بعد از تگ تیم Elimination Chamber match پخش شد.

Daniel Bryan ضرب و شتم Cesaro از طریق pinfall

جف هاردی ضرب و شتم پادشاه کربین از طریق pinfall

راب Gronkowski خواهد بود در اسمک دان هفته آینده به بحث در مورد کشتی های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>