WWE اعلام انتشار سه بار tag team champions

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پس از ظهور همه نخبگان کشتی چند WWE ستاره های بزرگ در حال ساخت پرش به تازگی تشکیل ارتقاء. Dean Ambrose (در حال حاضر شناخته شده به عنوان Jon Remi) چپ سواحل WWE در سال گذشته است و در حال حاضر AEW قهرمان جهان در, تونی خان pro-ارتقاء کشتی. ها, Luke Harper Sin Cara برخی دیگر کشتی گیران که منتشر شده توسط شرکت. در حال حاضر یکی از طولانی ترین آنها-نمی خواهد آنها حماسه به پایان رسیده است.

سه بار tag team champions احیای باید در حال حاضر رسما در سمت چپ WWE. ارتقاء در حال حاضر تایید کرد که اسکات داوسون و داش وایلدر منتشر شده از قراردادهای خود را با اثر فوری.

‘موثر امروز جمعه 10 آوریل سال 2020 WWE و احیای توافق کرده اند که بر آزادی فوری آنها از WWE. ما آنها آرزوی بهترین ها را در آینده خود تلاش’ WWE گفت در توییتر.

وایلدر و داوسون تا به حال فوق العاده اجرا در NXT جایی که آنها بودند tag team champions. پس از سه سال اجرا احیای نامیده می شدند تا خام در سال 2017 که در آن آنها شد دو بار قهرمان. سپس احیای همچنین برنده SmackDown قهرمانی تگ تیم سال گذشته است.

آنها تنها تیم برای برنده شدن در هر سه تگ تیم قهرمانی در WWE. اما آن را می آید به هیچ شوک به این مدت طولانی است که شایعه شده است که احیای بودند به دنبال ترک WWE به عنوان آنها نا امید شده بودند با رزرو خود را در SmackDown و Raw.

آن است که هنوز به تایید اینکه آیا احیای ملحق خواهد شد AEW. اما آن را قطعا به نظر می رسد به احتمال زیاد به رخ می دهد. به تازگی مت هاردی نیز پیوست ارتقاء و در حال حاضر قفل شده است و در دشمنی با کریس جریکو.

AEW ارائه شده است رقابت سختی برای NXT در شب چهارشنبه است و به طور منظم outscoring WWE با نام تجاری در تلویزیون رتبه بندی. اگر احیای آیا پیوستن به AEW سپس دشمنی با دیگران می تواند انتظار می رود به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>