نویسندگان و حقوقدانان با شدت بهم زدن تا عمل پلیس در برابر ‘سیم’, ویرایشگر آن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 15 سال 2020 2:15:57 am

up police, fir against the wire, Siddharth Varadarajan, the wire derogatory remarks against yogi adityanath, yogi adityanath, indian express news دو نفر تسلیم در مارس 1 – در شهر Kotwali و ایودیا Kotwali ایستگاه پلیس سابق در برابر ناشناخته سردبیر سیم و دوم در برابر یک “Siddharth”. (عکس)

بیش از 3300 نفر از جمله سابق قضات طرفداران روزنامه نگاران و نویسندگان و استادان و هنرمندان روز جمعه در انتقاد از اوتار پرادش دولت حرکت به پرونده اتهامات جنایی علیه سیم و یکی از تاسیس آن سردبیران Siddharth Varadarajan برای “کاملا واقعی داستان در COVID-19 و رویدادهای مذهبی”.

در یک بیانیه مشترک گفتند که “تا دولت فرستاده پلیس رانندگی در سراسر 700 کیلومتر طول ملی مستند به موضوع این احضار هنگامی که سیستم پستی است که هنوز عملیاتی صحبت می کند حجم برای اولویت های خود را”. این عمل تا پلیس آنها گفت: “می آید در برابر پس زمینه از قلع و قمع مسلمانان در یک بخش از رسانه ها…”

امضا کنندگان عبارتند از بازنشسته دیوان عدالت مادان B Lokur سابق ستاد کارکنان نیروی دریایی دریاسالار Ramdas و دریاسالار ویشنو Bhagwat, در میان دیگران.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>