با shloka PM مودی می گوید: ما باید مبارزه Covid-19 سر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند در مبارزه با Covid-19 باید سر برای جلوگیری از شیوع بیماری است که در آن او به عنوان تقدیر از مردم برای کمک به دولت در برابر بیماری کروناویروس.

“Evam, evam vikarah api tarunha sadhyate sukham یا یک بیماری و شیوع آن پرداخته شود باید در همان ابتدا و یا دیگری آن را تبدیل به علاج و درمان آن دشوار می شود,” مودی گفت.

او گفت: همه از هند و شهروندان خود را انجام می دهند که فقط.

 همچنین سازمان دیده بان | ‘هیچ راه دیگری وجود ندارد’: ساعت مودی عذر خواهی به فقرا آمار مستند

نخست وزیر نیز به دنبال بخشش برای قرار دادن مردم در مشکل با سفارش کامل مستند در کشور اما گفت: مبارزه با کروناویروس یکی مرگ و زندگی است.

“وجدان من به من می گوید که شما قطعا ببخش من به عنوان من تا به حال به برخی از تصمیم گیری است که شما را در بسیاری دشواری او گفت:” در برنامه های رادیو Mann ki Baat.

“هنگامی که من در نگاه من فقیر برادران و خواهران من قطعا احساس می کنید که آنها باید به فکر کلاه نوع یک نخست وزیر است این که قرار ما در این وضعیت,” او اضافه شده است.

“این مستند است برای شما برای محافظت از شما و خانواده خود را. شما باید برای نشان دادن این صبر برای بسیاری از روز,” او اضافه شده است.

مودی در حال حاضر خطاب به ملت در مورد این مسئله از شیوع کروناویروس دو بار در چند روز گذشته.

نخست وزیر اعلام کرده بود 21 روز در سراسر کشور مستند در سخنرانی خود در مارس 24 به عنوان بخشی از دولت سختگیرانه تلاش برای مقابله با گسترش Covid-19 که آلوده نزدیک به 1000 نفر کشته و 25 در هند تا کنون.

قبل از آن او به نام برای Janta منع رفت و آمد در مارس 22 بود که در محل به مدت 14 ساعت به عنوان مردم خاموش ماند جاده ها و اماکن عمومی در طول این دوره است.

نخست وزیر Mann ki Baat برنامه های رادیو پخش شده است در آخرین یکشنبه هر ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>