که می گوید: پس تایوان, ویروس, پاسخ, از نزدیک, پس از شکایت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی (WHO) است را از نزدیک دنبال توسعه coronavirus در تایوان است و درس گرفتن از آنها چگونه در حال مبارزه با آن بدن گفت: پس از شکایت از تایوان این بود که عمدا نادیده گرفته شده است.

تایوان است که یک عضو که به علت اعتراض چین که ادعای دموکراتیک و به طور جداگانه به حکومت جزیره به خود را دارد.

تایوان در دولت گفته است که نگه داشتن آن را از کسانی که در طول شیوع مقدار به بازی سیاست با تایوانی زندگی می کند. هر دو که و چین می گویند تایوان ارائه شده و با کمک به آن نیاز دارد.

تایوان هفته گذشته گفت که نادیده گرفته و سوالات خود در آغاز از شیوع کروناویروس بخشی از آنچه در آن به مدت طولانی به عنوان یک الگوی است که آن را قرار می دهد در معرض خطر به دلیل چینی فشار برای حذف آن از نهادهای بین المللی.

تایوان گزارش شده 298 موارد به مراتب پایین تر از بسیاری از همسایگان خود و برنده ستایش دیگران از کارشناسان بهداشت و درمان برای آن پاسخ اولیه و اقدامات لازم برای نگه داشتن تعداد کم است.

روز یکشنبه تایوان وزیر خارجه یوسف وو توییتی شکایت به که پس از یک مصاحبه که دستیار مدیر کل بروس Aylward آیا با یک دلار هنگ کنگ خبرنگار که در آن او کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد تایوان و اینکه آیا باید آن را یک که عضو.

“وای حتی نمی تواند مطلق ‘تایوان’ در چه کسی ؟ شما باید مجموعه ای از سیاست کنار در برخورد با یک بیماری همه گیر” وو نوشت.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه که گفت: سوال از تایوان عضویت است تا به کشورهای عضو آن هستند ،

“این است که همکاری نزدیک با همه مقامات بهداشتی که رو به زمان coronavirus همه گیر از جمله تایوانی کارشناسان بهداشت و درمان ،

“تایوانی caseload کم است نسبت به جمعیت. ما همچنان به دنبال تحولات از نزدیک. است که در نظر گرفتن درس های آموخته شده از تمام مناطق از جمله تایوانی, مقامات بهداشت و درمان برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه در سطح جهان است.”

این است که کار با تایوانی کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات در طی شیوع ویروس “زیر روش های تعیین شده به منظور تسهیل سریع و موثر پاسخ و اطمینان از اتصال و جریان اطلاعات”.

تایوان می شود دسترسی به اطلاعات تحت مقررات بین المللی بهداشت و دو تایوانی کارشناسان بهداشت و درمان در پاره ای از موارد که سازمان فروم در ماه گذشته به همراه دیگر دانشمندان از سراسر جهان در مورد چگونه به مقابله با کروناویروس آن اضافه شده است.

“که کارکنان کار در سراسر جهان برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر با بهترین شواهد مبتنی بر هدایت و پشتیبانی عملیاتی در دسترس برای همه افراد بر بهداشت عمومی نیاز دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>