که اروپا می بیند ‘نشانه های دلگرم کننده در coronavirus گسترش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی برای روز پنجشنبه گفت این دیدم “نشانه های دلگرم کننده” ایتالیا گزارش داد یک نرخ پایین تر از عفونت کروناویروس جدید, هشدار می داد این بود که خیلی زود به می گویند که آیا بدترین منتقل شده بود.

“در حالی که این وضعیت باقی می ماند بسیار جدی ما در حال شروع به دیدن برخی از نشانه های دلگرم کننده” که مدیر منطقه ای برای اروپا هانس Kluge گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ایتالیا که دارای بیشترین تعداد از موارد در منطقه به تازگی دیده می شود یک کمی پایین تر از نرخ افزایش هر چند از آن است که هنوز خیلی زود است که بگوییم این بیماری همه گیر است که در اوج آن کشور است,” او اضافه شده است.

که اروپا گفت که تا به امروز بیش از 220000 موارد COVID-19 گزارش شده بود در این قاره همراه با 11,987 مرگ و میر.

که بدان معنی است که در سطح جهان تقریبا شش نفر از هر 10 نفر و هفت نفر از 10 مرگ و میر گزارش شده در اروپا و با تعداد تایید عفونت در سراسر جهان در حال حاضر بیش از 400 ، 000.

به عنوان جدید کروناویروس گسترش در سراسر قاره بسیاری از کشورهای اروپایی اتخاذ اقدامات شدید برای جلوگیری از شیوع بیماری از جمله تحمیل مستند اقدامات و بسته شدن کسب و کار و مرزها و همچنین محدود کردن تجمعات عمومی.

با توجه به Kluge آنها به زودی قادر خواهد بود برای تعیین درجه که آن اقدامات را تاثیر داشتند.

اما Kluge همچنین هشدار داد دولتها و شهروندان برای آگاهی از “واقعیت جدید” ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر و آماده شدن برای مدت طولانی تاثیر است.

“این است که نمی تواند با حداکثر سرعت دویدن این است برای رفتن به یک ماراتن” Kluge گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>