ما رئیس جمهور تهمت spars با ملت immunologist بیش از covid-19 درمان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

در فوق العاده ای ارز, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci, علنی sparred جمعه در مورد اینکه آیا یک مالاریا مواد مخدر کار می کنند برای درمان افراد مبتلا به بیماری کروناویروس.

صحنه بازی در تلویزیون ملی در طول روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در شیوع. اضطراب برای پاسخ آمریکایی ها شنیده متضاد آنهایی که از فقط از حقایق دانشمند و یک رئیس جمهور که عمل بر غریزه روده.

خبرنگاران خواسته مردان — اولین Fauci سپس مغلوب ساختن پیشی جستن — اگر یک مالاریا به نام دارو هیدروکسی کلروکین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. یک روز زودتر زمانی که Fauci نبود با او در آن جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به حال با توجه به مواد مخدر است.

روز جمعه Fauci در زمان سوال خبرنگار کردم و حق به نقطه است.

“نه” او گفت:. “پاسخ … است.

“اطلاعات است که شما با اشاره به به طور خاص است حدیثی” Fauci اضافه شده بصورتی پایدار و محکم. “آن انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده است, بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن.” او در ادامه به توضیح است که سازمان غذا و دارو است که به دنبال یک راه برای ایجاد این دارو اورژانس در دسترس استفاده کنید اما در یک شیوه ای است که به دولت داده در مورد اینکه آیا آن را بی خطر و موثر است. Fauci است مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در NIH و در بیش از 30 سال به کار گرفته HIV, سارس, MERS, ابولا, و در حال حاضر جدید کروناویروس.

در حال حاضر هیچ دارو به طور خاص مورد تایید برای درمان COVID-19.

اما تهمت گیر خود را به آنچه دل و روده او را گفتن بود. به عنوان دو نوبت در زمان در جایگاه تهمت و گفت: مخالفت با این تصور که هیچ سحر و جادو دارو برای بیماری کروناویروس. “شاید و شاید نمی,” او گفت:. “شاید وجود دارد و شاید وجود ندارد. ما باید برای دیدن.” او زده خوش بین داشته باشید در حالی که در تلاش برای به طور مستقیم به چالش Fauci.

“من فکر می کنم بدون دیدن بیش از حد من احتمالا بیشتر از یک فن که” او با اشاره به مالاریا مواد مخدر است. “و همه ما را در درک آنچه دکتر گفت 100 ٪ درست است.” سپس رئیس جمهور افزود: “این یک مخدر قوی. پس ما را ببینید.” هیدروکسی کلروکین و مشابه مواد مخدر — کلروکين — فروخته شده در سراسر جهان تحت انواع نام تجاری و ژنریک نام. می توان آنها را تجویز خارج از برچسب توسط پزشکان در ایالات متحده است. آنها ممکن است تداخل با کروناویروس که قادر به ورود به سلول و برخی از دانشمندان گزارش داده اند که ممکن است نشانه های دلگرم کننده در لوله آزمایش و مطالعات.

دیگر دانشمندان تردید دارند که کسانی که امیدوار کننده لوله آزمایش نتایج را ترجمه به مزایای برای بیماران.

Fauci, سابقه بودن این واقعیت مبتنی مقابل به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خوش بین ارزیابی از شیوع کروناویروس. برای بسیار طولانی تر است که او را متخصص در همان آرام و مداوم تکرار اطلاعات او فکر می کند مخاطبان خود را — اعم از عمومی و یا پزشکان — نیاز به دانستن.

هفته پیش پس از Fauci گفت که حتی با تمام عمدی سرعت یک واکسن می تواند از یک سال تا 18 ماه تهمت به گفته یک تظاهرات سیاسی یکی می تواند آماده “نسبتا به زودی.” همانطور که دولت بارها و بارها به مقامات مطمئن باشید که coronavirus تست شد و به سرعت در حال تبدیل شدن به در دسترس Fauci در کنگره شنوایی گفت: عدم گسترده آزمایش شد و “عدم” از سیستم.

اگر چه Fauci علنا پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی برای سعی کنید به نگه داشتن ویروس او هشدار داد بدترین بود در آینده حتی به عنوان تهمت پیشنهاد بحران تحت کنترل خوب.

به جای مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن او پا به تریبون جمعه می گویند او را حاکم مواد مخدر است که باید آن را مورد مطالعه قبل از هر وعده.

تهمت نبود شماره گیری بازگشت شور و شوق خود را.

“نگاه کنید این کار ممکن است و این کار ممکن است و من موافقم با دکتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من احساس خوبی در مورد آن. که همه در آن است. فقط یک احساس است. شما می دانید که من یک مرد هوشمند. من احساس خوبی در مورد آن … شما در حال رفتن برای دیدن به زودی به اندازه کافی.” این دو حتی در بحث ایمنی مالاریا مواد مخدر با مغلوب ساختن پیشی جستن آن گفت: سابقه اثبات شده و Fauci, هشدار می داد که باید اعتبار دوباره برای coronavirus بیماری است.

در پایان دانشمند به نظر می رسید به تلاش برای پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از رویارویی مستقیم با رئیس جمهور.

“شما می دانید من نه رد آن را در تمام, و من امیدوارم که که تفسیر نبود گسترده” Fauci گفت: بعد از آن در رادیو فردا. “آنچه من گفتم این است که ما اصلا قطعی اثبات این که آن کار می کند.” این بود که فقط تهمت با آنها Fauci در زمان صدور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>