“ما نمی خواهد پرداخت هزینه برای حفاظت از خود’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پرنس هری, Meghan

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که ایالات متحده نمی خواهد پرداخت هزینه برای حفاظت از امنیت بریتانیا را از شاهزاده هری و همسرش, مگان که با توجه به گزارش های رسانه های مستقر در لس آنجلس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت که “در حال حاضر آنها را ترک کانادا برای ایالات متحده آمریکا ایالات متحده آمریکا نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت خود حمایت می کند. آنها باید پرداخت!” در ژانویه زن و شوهر گفتند که گام به دور از وظایف سلطنتی خود را.

هیچ نشانه ای وجود دارد که هر دو شاهزاده هری یا دولت بریتانیا خواسته است تا دولت ایالات متحده برای پوشش هزینه های امنیتی است که برخی از گزارش های رسانه ها گفته اند اجرا به میلیون ها نفر در سال است. سفارت بریتانیا در واشنگتن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بریتانیا آفتاب روزنامه در گزارش هفته گذشته زن و شوهر در زمان یک پرواز خصوصی به لس آنجلس اما نگفت که. در اوایل این ماه در ایالات متحده و کانادا موافقت کرد به بستن مرز خود به غیر ضروری سفر در زمین گذرگاه برای کاهش فشار بر سیستم های بهداشتی ناشی از کوروناویروس.

این زن و شوهر زندگی کرده بود برای چند ماه با پسر خود, مورچه در جزیره ونکوور در کانادا.

Meghan Markle مطرح شد در منطقه لس آنجلس و مادرش Doria, هنوز هم وجود دارد زندگی می کند. والت دیزنی شرکت هفته گذشته گفت که مگان, دوشس ساسکس بود, روایت یک فیلم مستند طبیعت است که منتشر خواهد شد در آن دیزنی+ پخش آنلاين پلت فرم در روز جمعه.

ماه گذشته کانادا گفت: این امر دیگر تامین امنیت هنگامی که زن و شوهر بودند دیگر کار از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا.

Royal Canadian Mounted Police شده بود کمک به لندن پلیس شهری با امنیت برای دوک و دوشس ساسکس “متناوب” از ماه نوامبر زمانی که زن و شوهر شروع به شش هفته تعطیلات در کانادا گزارش رویترز در ماه فوریه است.

زن و شوهر خراشیده خانواده سلطنتی در اوایل ژانویه با اعلام آنها خواهد بود پله از نقش خود به عنوان ارشد خانواده سلطنتی به منظور به دست آوردن آزادی از رسانه های شدید موشکافی است که به دنبال آنها را برای چندین سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>