ما به دنبال نظرات به کاهش تعرفه برای واردات چین برای کمک به covid-19 نبرد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه گفت: این درخواست عمومی نظرات به بلند کردن اجسام اضافی تعرفه های واردات چین است که می تواند کمک به ایالات متحده در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس نشان دادن برخی از انعطاف پذیری در تجارت جنگ علیه پکن.

آمریکا تجارت نماینده (USTR) گفت این امر اجازه می دهد اعضای عمومی, کسب و کار و سازمان های دولتی “به ارائه نظرات اگر آنها بر این باورند تغییرات بیشتر به قسمت (بخش) 301 تعرفه ها ممکن است لازم باشد”

آن گفت: این حرکت بخشی از تلاش “برای نگه داشتن زمان در تحولات ملی ما مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

این USTR در هفته های اخیر اعطا شده در بخش “301” تعرفه محرومیت برای برخی از محصولات پزشکی از چین از جمله ماسک های پزشکی معاینه دستکش و دستمال مرطوب ضدعفونی کننده.

اما آن را به عنوان جنگ به سعی کنید به نگه داشتن اقتصاد آمریکا از سقوط در میان قرنطینه سفارشات و متوقف تجارت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون بوده است و مقاوم در برابر گسترده تر حذف تعرفه اعمال شده بیش از گذشته 20 سال در برخی از $370 میلیارد دلار ارزش واردات چین در سال, با وجود تماس از صنعت است که این امر می تواند یک لحظه کاهش مالیات به ارزش ده ها میلیارد دلار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر تجارت خود را فشار بر چین در میان بزرگترین دستاوردهای خود را در انتخابات ریاست جمهوری و بالا استدلال برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

تجارت جنگ است آمار طیف گسترده ای از کالاهای چینی با تعرفه ها از ماشین آلات و مواد شیمیایی و مواد خام برای نیمه هادی ها, مدار چاپی هیئت مدیره و کالاهای مصرفی.

در بازگشت چین به ما ضربه مزرعه و دیگر محصولات با تلافی جویانه تعرفه, اما متعهد شده است بسیار افزایش خرید از این محصولات تحت یک “مرحله 1” تجارت و معامله است که در اثر Feb. 15.

USTR مشخص نیست آخرین مهلت برای ارسال دیدگاه به فدرال سایت.

“این نظر روند نمی کند جای زمان روند خروج و مکمل هایی که فرایند” USTR گفت. “ارسالی محدود به نظرات به محصولات منوط به اقدامات تعرفه و مربوط به پزشکی در پاسخ به کوروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>