ما باز سرنوشت برای تصمیم گرفت در ماه ژوئن می گویند سازمان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

باز ما سازمان گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای گرند اسلم رویداد به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده است و یک رویداد بدون تماشاگر است “بسیار بعید است”.

United States Tennis Association اجرایی مایک میل زدن گفت: هیچ چیز “است که از روی میز” و تصمیم نهایی در مورد سرنوشت این رویداد که در ماه ژوئن اما داشتن طرفداران حضور در این رویداد است که هنوز هدف خود است.

“بازی بدون تماشاگر ما چیزی را از روی میز. اما در حال حاضر که بسیار بعید است که سناریوی” گفت: میل زدن.

“که در روح جشن تنیس.”

میل زدن به نظر می آیند به عنوان ملی تنیس مرکز داخل سالن دادگاه در نیویورک بودند که به عنوان موقت مرکز بیمارستان برای درمان کسانی که مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که سرپوشیده, زمین تنیس تبدیل شده است که به یک بیمارستان منطقه Louis Armstrong ورزشگاه شده است را به یک وعده غذایی مونتاژ منطقه برای بیماران داوطلبان و منطقه schoolkids.

نیویورک باقی مانده است سخت ترین ضربه منطقه در آمریکا با بیش از 31,000 مرده از جمله 10,800 در شهر نیویورک است.

بیش از 640,000 آمریکایی ها آلوده شده است با Covid-19.

میل زدن گفت: آنها در تماس با نیم دوجین پزشکان و در حال رفتن به دنبال توصیه های خود را در ساخت بعدی حرکت می کند.

“ما بسیار خوش شانس است که ما چهارم گرند اسلم برای رفتن تا زمانی که در کنار ما در این نقطه” میل زدن گفت. “بدیهی است که جاه طلبی ما این است که برای اجرای این مسابقات است.

“با این که نمی توان آن را عامل رانندگی. رانندگی عامل خواهد بود که سلامت و خوب بودن بازیکنان و طرفداران و کارکنان ما است.”

میل زدن گفت: آنها باید برخی از زمان به دنبال مشاوره از کارشناسان پزشکی قبل از آنها را در تصمیم گیری نهایی است.

“ما به دنبال در قاب زمان از ماه ژوئن به این تصمیم. ما روش آن را از طریق یک مشاوره پزشکی ، ما باید پنج یا شش پزشکان ما مشاوره با. بر اساس این اطلاعات ما را به تصمیم گیری اگر آن را بی خطر است برای بازی در این مسابقات و یا نمی,” او گفت:.

ما باز است در حال حاضر عمده بعدی مسابقات در برنامه از 31 اوت-سپتامبر 13, با ویمبلدون شده لغو و باز فرانسوی به تعویق افتاد 20 سپتامبر شروع بر روی خاک رس قرمز در پاریس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>