انگلستان به سهولت مستند به عنوان Covid-19 تلفات عبور 16,000

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بوریس جانسون دولت روز یکشنبه اصرار داشت آن است که هنوز امن برای سهولت مستند در میان انتقاد شدید به اتهام پاسخ نمی دهد به سرعت به اندازه کافی در مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس که ممکن است منجر به هزاران مرگ و میر.

بریتانیا گسترده مرگ و میر در بیمارستان ها نصب شده به 16,060 (روز ظهور 596) و 120,067 موارد (روز ظهور 5,850). گزارش از مراقبت از خانه ها و سازمان های خیریه می گویند هزاران نفر در خارج از بیمارستان ها هستند که منعکس شده در روزانه بیمارستان ارقام است.

مایکل گوو ارشد وزیر کابینه را رد کرد و گزارش های متعددی در یکشنبه مطبوعاتی وی از سوی مامورین که جانسون حضور نداشت پنج اضطراری جلسات مرتبط با این بیماری همه گیر و وزرای آهسته در پاسخ به اندازه کافی با وجود شواهد علمی از جدیت آن.

شده اند وجود دارد خواستار آن است که همانطور که در دیگر کشورهای انگلستان باید به سهولت برخی از محدودیت ها به عنوان بخشی از یک “خروج از برنامه”, اما گوو گفت: دولت با در نظر گرفتن “یک عمدا محتاط و روش اندازه گیری شده توسط هدایت علم”.

او گفت: “زمانی که ما این اطلاعات زمانی که ما این داده ها است که اجازه می دهد تا ما با خیالی آسوده به استراحت کسانی که محدودیت های ما را انجام خواهد داد اما این اطلاعات که اطلاعات هنوز در محل” و اضافه کرد که هیچ اطمینان وجود دارد که یک واکسن برای ویروس در دسترس خواهد بود.

سارا گیلبرت است که منجر به یک تیم در حال توسعه یک واکسن در دانشگاه آکسفورد به بی بی سی گفت این Andrew Marr نشان می دهد که آنها امیدوار به شروع آزمایشات بالینی نسبت به پایان هفته آینده, اما هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که ممکن بود “برای پیدا کردن قابل اجرا واکسن”.

او گفت: آنها نیاز به حمایت دولت برای سرعت بخشیدن به ساخت چرا که بریتانیا در حال حاضر ندارد امکانات برای ساخت واکسن در مقیاس بزرگ است.

جرمی Farrar است که یک عضو از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت: یکشنبه تلویزیونی که بریتانیا ممکن است در گذشته اوج ‘موج اول’ از ویروس اما هشدار داد در برابر کاهش مستند.

“اگر ما برای آزادی کسانی که مستندات بیش از حد به زودی در حالی که میزان عفونت هستند … پس این بیماری همه گیر خواهد آمد دوباره آن خواهد آمد بسیار به سرعت. آن را دوباره بجای اول برگشتن در عرض چند هفته یا چند ماه.”

در توسعه واکسن او گفت: “آن داده نشده است که ما را به یک واکسن. اگر ما یک واکسن بیایید می گویند در اواخر سال 2020 و یا به 2021 ما را پس از آن نیاز به تولید آن در میلیاردها دوز و کسانی که میلیاردها دوز در دسترس به جهان”.

“پس تنها با داشتن یک واکسن ایمن و موثر ثابت شده است که کافی نیست. اگر وجود دارد هر کشور آسیب پذیر اگر وجود دارد هر کشوری که در آن هنوز هم وجود دارد انتقال این ویروس پس از آن در واقع هر کشور آسیب پذیر است.

“من امیدوارم که ما می باید واکسن نسبت به پایان این سال, اما این واکسن در یک ویال آن را یک واکسن است که ما معتقدیم باید امن واکسن ما فکر می کنیم ممکن است موثر باشد. که داشتن یک واکسن برای جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>